• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2 što manji" pronađeno 112 nekretnina - prosečna cena 2.650 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.650 €, 64,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban lux stan. Dvosoban luksuzno namesten stan u Naselju Belville kod Delta City-a . Stan je apartmanski opremljen. Prostan i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen porodičan stan na Novoj Detelinari – spreman za useljenje! Predstavljamo vam izuzetno komforan i moderno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih delova Nove Detelinare. Stan je idealan za porodice koje traže udoban, funkcionalan i elegantan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2 što manji'
250.000 €
250.000 €
175.000 €
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2. Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namešten stan u okviru kompleksa Central Garden. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 100Eura. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon / WhatsApp / Viber....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.999 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban luksuzno namesten stan u bloku 65 zgrada Zepterra sa dva kupatila. 24 casa fizicko obezbeđenje . Pametna zgrada. Garazno mesto uz doplatu. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.528 €, 65,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Lekinom brdu, u jednoj od najlepših urbanih zona grada, prodaje se stan u objektu čiji je kvalitet gradnje zasnovan na savremenoj formi moderne arhitekture i pažljivo biranim materijalima najvišeg kvaliteta koji su trenutno dostupni na tržištu. Već na prvi pogled jasno je da je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju, u mirnom i prestižnom delu grada, izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 65 m² koji se nalazi u prizemlju i poseduje sopstvenu baštu površine 30 m². Stan odiše elegancijom i udobnošću, pažljivo uređen do najsitnijih detalja, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 110.640 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux izgradnja u Futogu, od proverenog i renomiranog investitora. Svaki stan poseduje svoj kotao za grejanje/gas, spoljna stolarija će biti izvedena kao šestokomorna PVC stolarija. Svaki stan poseduje velike portale,koji vam daju dodatnu svetlost i uživanje u vašoj budućoj nekretnini.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je velicine 65m2 + 25m2 dvoriste u strogom centru Beograda na Kosancicevom vencu, ulica Srebrenicka . Sastoji se od recepcije, dve velike prostorije, kupatila, opremljene kuhinje, dvorista. Jedna prostorije je malo ukopana, pa dođe kao polusuteren, dok druga je u nivou i izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.900 €, 66,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn, dvostruko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 66.000 €, 66,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se luksuzno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. U neposrednoj blizini Knez Mihailove i Kalemegdana, svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Stan je orijentisan ka mirnom dvorištu, pružajući potpunu tišinu i privatnost. Stanari imaju na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran,lux stan bez bilo kakvog ulaganja u njega. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanmirijevo/ Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog stajališta gde staje 12-ica, je na samo par minuta hoda od same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan odmah useljiv. Stan je kompletno renoviran,naj savremeninim materijalima.U stanu je ugrađena zvučna izolacija,granitna keramika ,medijapan sobna vrata,pvc stolarija sa aluminijumskim roletnama,target hrastov parket. Zgrada poseduje lift. Stan useljiv odmah i uknjižen. Molimo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Novo Lux Vile apartamni i stanovi na telepu za prodaju Stanovi raznih kvadratura , ugao Bulevar Patrijarha Pavla i Bogdana Šuputa Novi Sad. DVE VILE Vila 1 4 stana 66.14m2, 89,33m2 156,55m2,134,54m2 Vila 2 4 stana 68,66m2 100,87m2 153,06m2 139,04m2 Ukupno 14 garaza Prednosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu ZepTerra nudi premium kvalitet, sofisticirani dizajn i raskošni park. Stan je po strukturi dvosoban , dizajnerski opremljen , izuzetno svetao sa prelepim pogledom. Garažno mesto u sklopu zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DELUX STAN SA GARAŽNIM MESTOM, BAZENOM I SPA CENTROM ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.600 EURA Lokacija: Beograd, ul Vojvode Milenka, sprat 5/8 Površina: 67 m2 + ostava od 8m2 + garažno mesto od 13m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.500 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam izuzetan trosoban stan od 67m2 na jednoj od najlepših lokacija u samom centru grada. Izaberite svoj dom u prepoznatljivom kvalitetu otkrijte radost življenja u objektu koji nudi kvalitet prve klase, uživanje u lepoti novih materijala i modernog stila. Ovaj svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 67m2, TROSOBAN Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 67m2 na jednoj od najlepših lokacija u samom centru grada. Izaberite svoj dom u prepoznatljivom kvalitetu, otkrijte radost življenja u objektu koji nudi kvalitet prve klase, uživanje u lepoti novih materijala i modernog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 236.880 €, 68,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.870 €, 68,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan trosoban. Nov - useljiv. Visoko prizemlje. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 237.500 €, 68,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima. Preko puta sportske hale Pionir. Trosoba po strukturi, na III/III, trostrano orjentisan, sa puno dnevne svetlosti. Stan ima veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.730 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360.000 €, 68,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odlično pozicioniran stan u zgradi BW Aqua, na 23. spratu, sa direktnim i otvorenim pogledom na Kulu Beograd i panoramu grada. Stan ukupne površine 68 m² sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, master spavaće sobe sa sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 236.740 €, 68,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.150 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u novoj zgradi na Crvenom krstu. Stan je povrsine 68m2 sa dve spavace sobe i dnevnim boravkom. Garazno mesto uz doplatu. Stan je useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za sve informacije možete nas kontaktirati: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.070 €, 68,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 345.000 €, 68,00 m2 cca 5070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj dvosoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u 65 se, osim modernih, po najsavremenijoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 248.740 €, 69,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imate lično preduzeće i u potrazi ste za poslovnim prostorom, imamo sjajnu ponudu za vas. U pitanju je luksuzna nekretnina, stan pretvoren u kancelarijski prostor koji funkcioniše po sistemu ,,automatizacija pametnog doma". Poseduje 3 kancelarijska prostora, wc, kuhinju i terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 243.075 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 69,45m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....