• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji useljiv

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji useljiv" pronađeno 394 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apsolutno nova, luksuzno i stilizovano opremljena garsonjera u strogom centru grada na Trgu mladenaca. Nalazi se na 4.spratu zgrade koja je zakonom zasticena kao primer stila novosadske secesije s pocetka 20.veka. Stan je nadogradnja, ima centralno grejanje, klimu i lift. Sve stvari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 25m2 u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je odmah useljiv. Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan što manji useljiv'
350 €
Na upit
Na upit
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjižen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja! Odmah useljiv; alarm; klima; sef. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen jednosoban stan na Adicama, površine 30 m2. Stan se nalazi u novijoj zgradi. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno namešten stan – Centar, ul. Stefana Stefanovića (preko puta Uspenske crkve) 🏛️✨ 📍 Lokacija: Strogi centar grada – ulica Stefana Stefanovića, preko puta Uspenske crkve 🏢 Tip: Jednosoban stan 📐 Površina: 30 m² 🏗️ Sprat: 3. sprat 🌳 Orijentacija: Dvorišna –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvadratura: 31 m² | Sprat: 4/6 O stanu Ekskluzivno opremljen jednoiposoban stan u savremenoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Potpuno namešten i odmah useljiv. • Prostran dnevni boravak sa modernom kuhinjom i svim aparatima (sudomašina, rerna, frižider, zamrzivač) • Udobna spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.400 €, 32,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, garsonjera, 32m2, prvi sprat, nov, odmah useljiv, PREPORUKA+++Agencijska oznaka stana 1063248, Novi Sad, Telep, komforna garsonjera, 32m2, prvi sprat. Novogradnja, lux, odmah useljiv…Dodatne pogodnosti: lift, klima uređaj, video nadzor, sigurnosna vrata sa 3 tačke zaključavanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana, luksuzno opremljena, prostrana garsonjera (32m2) u ZONEDovoj zgradi na Bulevaru Evrope na trećem spratu. Stan je renoviran i opremljen potpuno NOVIM nameštajem i tehnikom ! -trosed sa sandukom za posteljinu koji se razvlaci u lezaj velicine 200x160cm -veliki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX jednosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja!!! odmah useljiv stan je dvorisno orijentisan informatika-65e stranci mogu pozovite 0695888200 !!! .

 
 
 
  Stan, KAC, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX jednoiposoban stan na Podbari !!! novogradnja Ulica Pavla Stamatovica, 35m2., 500e odmah useljiv informatika 4000 din mogu stranci pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRELEP LUX STAN NA BULEVARU KRALJA PETRA STAN JE USELJIV OD 01.08. JEDNOSOBAN 34m2 MODERNO OPREMLJEN NOV NAMESTAJ I SVEZE OKRECEN STAN SA VELIKOM TERASOM NA OSMOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM CENA 450eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzno namešten jednoiposoban stan (34 m2) na Telepu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. U okolini stana se nalaze sve potrebne stvari za svakodnevni život. Useljiv od 1.10.2025. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux jednosoban stan - Podbara !! - novogradnja Ulica Kisacka, 35m2, 450e niski troskovi, grejanje gas odmah useljiv dvorisno orijentisan pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN U KISACKOJ ULICI LUX OPREMLJEN NA PRVOM SPRATU ZGRADA IMA LIFT ODVOJENA SPAVACA SOBA MODERNO OPREMLJENA KUHINJA TERASA MALI MESECNI TROSKOVI GREJANJE NA GAS SAMO U SEZONI USELJIV OD 10.09.2025. CENA 500eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lux, jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji Stan je u neposrednoj blizini Železničke stanice, Socijalnog, Doma zdravlja, okružen vrtićima, školama, parkovima sa dosta zelenila i dečijim igralištima. Dvorišno je orijentisan, što garantuje mir i tišinu. Useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno opremljen stan površine 36m2 u jednoj od najpoznatijih zgrada na Bulevaru Oslobodjenja. Dvorišno orijentisan. Nov nameštaj. Četvrti sprat, ima lift. Terasa. Useljiv. Nije pet friendly. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRELEP STAN NA SOMBORSKOM BULEVARU NA PRVOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM ODVOJENA SPAVACA SOBA I TERASA LUKSUZNO OPREMLJEN STAN SA NOVIM NAMESTAJEM U CENI PARKONG MESTO U DVORISTU ZGRADE USELJIV OD 01.09. CENA 400eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux jednosoban stan u Centru !!! Ulica Sumadijska, 37m2, 320e odmah useljiv informatika 50e pozovite ili pisite na broj 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, a opet nadomak svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. U stanu je moguć odabir nameeštaja po želji u dnevnoj sobi. Stan je opremljen modernom tehnologijom. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 38,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 💰 Cena: 245.000 € (3.505 €/m²) – cena nije fiksna, moguć dogovor. 💳 Kupovina putem stambenog kredita. 💵 Za keš kupce – posebne pogodnosti! 📆 Ponuda važi do....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux renoviran i kompletno opremljen 1.5-soban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na uglu Kneza Miloša i Kraljice Natalije. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan, opremljen moderno dizajniranim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux, renoviran, nekorišten, odmah useljiv. Mesečne režije 50 €. Na izuzetno atraktivnoj lokaciji i jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Vrhunska lokacija, najlepsa ulica na Zvezdari, blizu Cvetkove pijace, Vojislava Ilica, auto-puta Lux sigurnosna vrata. Mermerni podovi sa podnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX jednoiposoban stan na Sajmu !!! Odmah useljiv Ulica Micurinova , 40m2, 450e treci sprat , centralno gradsko grejanje Pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan sa privatnim parking mestom - Petrovaradin !! - novogradnja Ulica Preradoviceva, 40m2, 500e useljiv 01.10. niski troskovi, informatika 35e, grejanje gas mogu stranci pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX Pet Friendly jednoiposoban stan na Novoj Detelinari!!! stan je jos lepsi uzivo nego na slikama odmah je useljiv mogu kucni ljubimci mogu stranci informatika-10e pozovite 0695888200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.410 €, 41,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Knežev Park-Novo Naselje. Jedinstvena prilika. Extra namešten dvosoban stan-po isplati odmah useljiv. Projekat malo izmenjen, kako bi se sve uklopilo i izgledalo upravo ovako kao što vidite na slikama. Stan opremljen fenomenalnim nameštajem i opremom koji je malo korišćen. U stanu....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan – Podbara, Jug Bogdanova ulica 🏡✨ 🆕 Nov, neuseljavan stan u modernoj zgradi sa liftom – 5. sprat 🛋️ Luksuzno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom 🅿️ Privatno parking mesto u dvorištu zgrade (samo za stanare) 🌐 Internet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 480 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan na Novom Naselju ! Ulica Bate Brkića, 41m2 plus terasa , 480e Useljiv 01.09. niski troskovi , grejanje po potrosnji stan ima sbb internet paket dvorisno orijentisan U stanu je sve novo, potpuno opremljen pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 394)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>