• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs luksuzan što manji useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji useljiv

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji useljiv" pronađeno 397 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.600 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX pet friendly trosoban stan u Centru !! u cenu je uracunata i informatika Ulica Vase Stajica, 121m2, 1600e Useljiv 01.10. Pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 620.000 €, 122,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,5 Centar , Kalemegdan , Rige od Fere , 122m2 uknjizena kvadratura , 130m2 merena kvadratura , 1 / 3 , eg / struja , lift , autentican , raskosan , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , savrseno pozicioniran i lociran - na uglu dve ulice , sa lepim , otvorenim pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 221.400 €, 123,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115249, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. LUX stan, komforan, funkcionalan, polunamešten, poseduje veliku dnevnu sobu, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 518.888 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan stan u prizemlju uz Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: Prizemlje 📐 Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 367.490 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! NAJLEPŠI STAN U ZGRADI S TROSTRNOM ORJENTCIJOM (SEVER, ISTOK, ZAPAD) 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj i tihoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106678. Izdaje se prazan poslovni prostor od 127 m2 sa dve terase površine od ukupno 60m2, prostire se na celoj etaži 6. sprata nove zgade sa liftom na Novom Naselju. Ovaj svetao poslovni prostor se sastoji od jednog dela open space, tri zasebne kancelarije, dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Novom Naselju, namesten, Agencijska oznaka 1057662. U prodaji je izuzetno lepa nekretnina u dva nivoa . Stan je četvorosoban . U gornjem nivou nema puno kosina . Poseduje dva kupatila i dve terase. Zgrada je stara osam godina , uknjizena i stan je brzo useljiv. U ceni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 435.000 €, 128,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Luksuzan petosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak srednje i osnovne škole, a u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, četiri spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 425.700 €, 129,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 129m2 , smart - house , 1/ 3 , lift - direktan ulaz u stan , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru, Blizu Hrama Tip: Četvorosoban stan, 131 m² Sprat: Drugi sprat u ekstra luksuznoj zgradi, odmah useljiv Izvanredna Lokacija i Moderni Dizajn: Lokacija: Najbolja lokacija na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u kvalitetnoj novogradnji , sam na spratu, potpuno opremljen, komforan. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila , terasa, video nadzor, garažno mesto u sklopu zgrade + parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 132,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, uknjižen luksuzno opremljen petosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četiri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 216.500 €, 134,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, na podovima je polirani granit,a na zidovima komplet Sahara,2 spavaće sobe sa radnom sobom,veliko kupatilo sa Italijanskom sanitarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 135m² sa tri spavaće sobe i dva kupatila, kompletno namešten i opremljen. Moderan nameštaje i tehnika. Stan odlikuju kvalitetni materijali, moderan enterijer i fantastičan panoramski pogled. Dodatne pogodnosti: • Privatna krovna terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 339.650 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan penthouse u lux novogradnji na Autokomandi koji se nalazi na cetvrtom povucenom spratu. Lokacijski stan predstavlja oazu mira i tisine s obzirom na to da je udaljen od prometnih ulica i buke. Odmah je useljiv. Izuzetna pozicija, izuzetna gradnja. Ukupna povrsina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj stan predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i najviših standarda gradnje, a ono što ga dodatno izdvaja jeste terasa površine 90 m², koja ne ulazi u uknjiženu kvadraturu i pruža izuzetan prostor za opuštanje i uživanje na otvorenom. Stan je odmah useljiv, uknjižen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna lokacija - Centar, lux 4. 0 stan. Predivan, kompletno renoviran salonac u srcu grada, 135 m2 na 3. spratu. Kompletno je namešten novim modernim nameštajem i apartmanski je opremljen. Prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i zaseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 388.850 €, 139,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Nov - useljiv. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 401.700 €, 142,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan u NOVOM SADU, TELEP površine 142m2. +terasa od 150 m2. Stan poseduje 2 parking mesta.Stan se nalazi u LUX vili. Extra kvalitet gradnje, korišćeni vrhunski materijali i oprema. Odličan raspored prostorija, izuzetna funkcionalnost. Vila je smeštena u mirnoj ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 388.850 €, 143,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 500.000 €, 143,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru - 122m² Prodaje se luksuzan četvorosoban stan od 122m² na drugom spratu vrhunske novogradnje na Vračaru, sa planiranom useljivošću u martu 2025. godine. Ovaj stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 367.500 €, 147,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar,Hilandarska ulica,4.0,147kvm,namešten,LUX stan,odvojena kuhinja+trpezarija+dnevna+3 spavaće sobe,2 kupatila,terasa, cg (info stan 24000din),održavanje 1000din,3 klime,2 lcd-a,useljiv i renoviran salonac, 2500e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 406.150 €, 148,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 402.450 €, 148,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.400 €, 149,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzna novogradnja u jednom od najprestižnijih delova Beograda, u samom srcu gradskog jezgra. Arhitektoski zamišljena izgradnja savršeno se uklapa sa arhitekturom 19. veka. Ova nekretnina je građena i opremljena na visokom nivou samim tim omogućava visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse u srcu grada, smešten na poslednjem spratu moderne zgrade sa liftom koji vodi direktno u stan, predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i osećaja potpune slobode. Prostranih 150 kvadrata unutrašnjeg prostora, sa dodatnih 15 m² terase, osmišljen je kao životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen cetvorosoban stan sa 2 garazna mesta u novoj zgradi. Tromesecno placanje unapred. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za sve informacije mozete kontaktirati Elite tim: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686 , +381 (0) 638211760 , www. elite.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan cetvorosoban stan sa 3 garazna mesta, kamin,bazen. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760 , Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 483.110 €, 150,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje - Luksuzan, veoma komforan petosoban stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje, uvučenoj od gradske buke i gužve. Neposredna blizina vrtića, škole, više marketa, doma zdravlja, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban lux stan, 3 garazna mesta, bazen. Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila. U cenu su uračunati troškovi domara, tople vode, održavanja bazena i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 379.225 €, 153,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118243, VII/VIII, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stambeno poslovni objekat SQUARE 2, spratnosti po1+po2+pr+7+ps , je podeljen u tri lamele sa ukupno 97 stanova. Luksuzni stan na sedmom spratu, sa prelepom velikom terasom i jedinstvenim pogledom sadrži tri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.500 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzan stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kompletno opremljene kuhinje, tri spavace sobe od kojih je jedna master sa zasebnim kupatilom, dva kupatila, dve terase i dva garazna mesta u sklopu zgrade. Stan je odmah useljiv. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.640 €, 158,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.460 €, 158,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 544.000 €, 160,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban luksuzno namešten stan u novoj zgradi u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija i kuhinja u sklopu dnevnog , 3 spavace sobe, 2 kupatila, toalet. 2 garažna mesta u sklopu zgrade. U mesečnu cenu zakupa uključeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 166,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Voždovca, u jednoj od najlepših ulica, prodajemo luksuzni, dizajnerski uređen penthouse sa fantastičnim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3 spratu, novije zgrade sa malim brojem stanova. Ukoliko sta ljubitelj autentičnog stana čije je uređenje potpisao renomirani arhitekta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 872.888 €, 172,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan penthaus sa panoramskim pogledom na Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: 15.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 609.000 €, 174,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzno neobičan stan na prestižnoj lokaciji. Stan je jedini na spratu što budućem kupcu omogućava dodatnu privatnost, dvostran sa otvorenim pogledom. Iskoristite ovu jedinstvenu priliku u srcu Vračara gde Vam lokacija pruža mir i dovoljno gradske energije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 438.425 €, 175,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 397)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>