• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji useljiv - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji useljiv - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji useljiv

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji useljiv" pronađeno 397 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 390.000 €, 102,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude četvorosoban, luksuzan stan od 102m2, sa dve lođe na Vračaru Stan se nalazi na 3 spratu u zgadi od 5 spratova Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, špajza, trpezarije, dnevne sobe, dečije sobe, gostinjskog wc-a, ostave, kupatila i dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, nov četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje nadomak zgrade NIS-a, Merkatora i Bulevara oslobođenja. Kvalitetno i do najsitnijih detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 1.300 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem,LUX cetvorosoban stan sa GARAZNIM MESTOM i svim računima-Liman 4 ! Ulica Bulevar Patrijarha Pavla, 102m2, 1300e sa svim troskovima (informatika, struja, grejanje ) 7.sprat, grejanje gas odmah useljiv 3 spavace sobe (jedna je garderober), 2 terase, 2 klima uredjaja Mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux 3. 0 stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 320.920 €, 103,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje - Luksuzan, veoma komforan petosoban stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje, uvučenoj od gradske buke i gužve. Neposredna blizina vrtića, škole, više marketa, doma zdravlja, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 226.600 €, 103,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan lokal u blizini BEO Shopping Centra! U ponudi je moderan i funkcionalan lokal na frekventnoj lokaciji, savršen za različite poslovne delatnosti – od maloprodaje, preko kozmetičkih i frizerskih salona, apoteka, laboratorija do kancelarijskog prostora, ali i za ugostiteljske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 1.600 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Frendly LUX trosoban stan na pocetku Petrovaradinu !!! Dodatne prostorije: kupatilo, toalet, ostava, terase (3+) kucni ljubimci su dobrodošli uz dogovor stan je useljiv od 15.07 stranci su takodje dobrodosli grejanje na toplotne pumpe zato racuni nisu veliki za ostale....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan u zgradi novije gradnje na Vračaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Dvostrano orijentisan stan , prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatilo , toalet , 2 terase, podrum. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 315.000 €, 105,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119006, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na ekskluzivnoj lokaciji, u najlepšem delu Vračara. Nalazi se u novoizgrađenom objektu, zgradi sa recepcijom i obezbeđenjem 24/7. Stan ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen trosoban lux stan u naselju Belvil. Ukupna povrsina iznosi 106m2. Stan je okrecen, luksuzno namesten (prodaje se sa namestajem) i odmah useljiv. Nalazi se na sedmom spratu, trostrano je orijentisan. Grejanje je centralno. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 107,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex penthaus u novogradnji. Garažno mesto u sklopu zgrade uračunato u cenu zakupa. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0) 63 82 11 760 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX cetvorosoban stan u Petrovaradinu sa 2 garazna mesta !!! stan se nalazi LUX novoj zgradu dvorisno orijentisan imate ostavu 2-spavaće sobe odvojenu kuhinju i trpezariju 2-toaleta veliku terasu stan ima nove inverter klime na samo 3km do pesacke zone u Centru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 278.100 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan . Prodaje se namešten kompletno, kao na slikama. Enterijerski radovi u toku. Renderi pokazuju pravu sliku ovog LUX stana ! Useljiv sa PDV-om. Ima svoje parking mesto. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 494.999 €, 109,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJSKA CENA: 495.000 EUR – DO KRAJA JUNA 2025! 💶 Cena po m²: samo 4.540 – FIXNO! 🏢 ODMAH USELJIV LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN Sa prelepim pogledom na park i reku Savu ________________________________________ ✨ OSNOVNE INFORMACIJE: • Lokacija: Beograd....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex penthaus u novogradnji. Garažno mesto u sklopu zgrade uračunato u cenu zakupa. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Kucni ljubimci NISU dozvoljeni! Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd. Luksuzan stan na Vracaru , po strukturi cetvorosoban . Prostran i svetao dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 3 spavace sobe, kupatilo, toalet. Garazno mesto u sklopu zgrade. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MENJAM za - manji stan uz Vašu doplatu - sličan stan, kome je potrebna adaptacija uz Vašu doplatu ili PRODAJEM LUX , moderan dizajnerski sređen četvorosoban stan od 110m2 u NOVOJ zgradi sa liftom. Stan na izuzetnoj lokaciji (ugao Bulevara oslobođenja i Futoške ulice - početak Futoške....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 433.000 €, 110,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, svetao, funkcionalan stan u lux novogradnji u blizini Specijalnog suda. Stan je sastoji od open space-a kuhinja-trpezarija i dnevna soba, 2 kupatila i 3 spavaće sobe. Stan je useljiv do Nove godine, moguća kupovina na kredit. U cenu stana je uključeno garažno mesto. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 132.000 €, 110,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Gajeva ulica,3.0,110kvm,NOV nameštaj,kuhinja sa velikom dnevnom sobom+odvojen spavaći blok sa 2 velike spavaće sobe, 2 kupatila (kada+tus kabina), 2 terase,grejanje kalorimetri-po potrošnji (info stan od 8000din a zimi više), klima, garaža u zgradi, NOVOGRADNJA, useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 699.000 €, 113,00 m2 cca 6190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi – Stan sa najlepšim pogledom! Na prodaju luksuzno renoviran stan u Beogradu na vodi, kompletno namešten i odmah useljiv. U cenu su uključena dva parking mesta. Ne propustite priliku da živite u srcu grada, uz jedinstven pogled i vrhunski komfor. Agencijska provizija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 267.800 €, 115,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN 115 m² + 62 m² krovne terase, NOVOGRADNJA Agencijska oznaka 1100083. U mirnoj i lepo uređenoj ulici na Telepu, u ponudi je moderan, luksuzno opremljen stan površine 115 m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao, funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 346.050 €, 115,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 115,35m2, lux, na 3 spratu od 7. Stan je u novogradnji, useljiv, trostran, ima dve terase, 3 mokra čvora, 3 spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom. Klimatizacija i grejanje je centralno, vrhunski harstov parket, stolarija drvo-aluminijum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111023.Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan od 115 m2 na trećem spratu nove zgrade sa liftom kod kružnog toka kod Limana 4. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe sa bračnim krevetom, dve dečije spavaće sobe koje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.000 €, 115,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan u centru grada, u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici na I spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 115m2 i sastoji se od ulaznog hodnika u kome se nalaze ugradni ormari, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX ČETVOROSOBAN STAN SA DVA GARAŽNA MESTA NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI U NOVOM SADU, U RADNIČKOJ ULICI PREKO PUTA SPENSA I SUDA, U TEK ZAVRŠENOJ ZGRADI SA VIDEO NADZOROM 24 h I POTPUNO NOVIM NAMEŠTAJEM I STAVRIMA, STAN SE PRVI PUT IZDAJE I NIKO NIKADA NIJE ŽIVEO U NJEMU. SASTOJI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX cetvorosoban stan sa PRIVATNIM parking mestom-pocetak Bulevara Evrope ! Ulica Bulevar Patrijarha Pavla, 115m2, 1250e useljiv 01.10. 3 spavace sobe, 2 terase, 2 kupatila, garderober... informatika 40e pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten luksuzan četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.600 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 522.000 €, 116,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJA DO KRAJA JUNA! 🔥 CENA 4500E/m2 Specijalna ponuda: Mogućnost kupovine DVA garažna mesta po ceni od 30.000 € po garažnom mestu KOJA SE NLZE JEDNO PORED DRUGOG NA -1 NIVOU ODMAH PORED LIFT! Snižena agencijska provizija: samo 1.5% na ugovorenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period . Za dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 392.700 €, 119,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 119,4m2 , smart - house , Vpr / 3 , lift , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan , svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.100 €, 119,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada Na prodaju moderan, luksuzno renoviran stan u srcu grada! Uloženo 750 €/m² u vrhunske materijale i opremu. Kompletno zamenjene instalacije, nova aluminijumska stolarija sa trostrukim staklom i zvučnom izolacijom, automatske roletne i komarnici,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 132.000 €, 120,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo izuzetno komforan i luksuzan, dvosoban stan, u jednom od najlepših delova Voždovca i jednoj od najlepših ulica - Koste Jovanovića, koja je udaljena samo 3km od centra grada. U neposrednoj je blizini klinike Bel Medic, Marakane, Atletske dvorane, FONa, Fakulteta političkih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban duplex penthouse u novogradnji na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje na prvom nivou sa izlaskom na terasu, toalet. Tri spavace sobe sa izlaskom na prostranu terasu na drugom nivou, kupatilo. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan penthouse u samom srcu Beograda nadomak Tašmajdana, Botaničke bašte i Palilulske pijace. Smešten je u novoizgrađenoj zgradi sa video nadzorom i privatnom garažom. Stan je dvorišno orjentisan i izolovan od buke. Na raspolaganju je dnevni boravak koji sa trpezarijskim delom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan, nov,stan od 118m2 na Dedinju. Odličan, četvorosoban stan na Dedinju ispod Belog dvora, sastoji se od 3 spavaće sobe sa francuskim ležajevima , prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, 2 kupatila, ostave, terase i garažnog mesta . Stan je odmah useljiv i izdaje se na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs