• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji namešten

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji namešten" pronađeno 372 nekretnina - prosečna cena 2.299 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 96.820 €, 26,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX garsonjera – odmah useljiva, u blizini centra! Predstavljamo vam modernu i potpuno opremljenu garsonjeru koja se nalazi na idealnoj lokaciji – mirno, a na svega nekoliko minuta od strogog centra grada. Stan je luksuzno namešten, sa pažljivo biranim detaljima i nameštajem koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna i veoma prostrana garsonjera na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Garsonjera se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen novom i savremenijom belom tehnikom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan što manji namešten'
99.910 €
110.000 €
Na upit
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.900 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera površine 27m², u mirnom delu Nove Detelinare, idealna za one koji traže udoban život u mirnom okruženju, a ujedno žele blizinu svih sadržaja koje grad nudi. U neposrednoj blizini nalaze se dve prometne ulice bogate kafićima, restoranima, prodavnicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 29,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno opremljenu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 29,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno opremljenu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Lift, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 154.500 €, 29,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, Odlična investicija, Savršena lokacija, blizina Pupinove palate, Kompletno namešten, Garsonjera, 29m2, Centar +++ Agencijska oznaka stana 1057283, Garsonjera, 29m2, Centar. Oglašavamo prodaju luksuznog stana u samom srcu grada. Nekretnnina idealna za život ili izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem renoviran kompletno namešten stan na odličnoj mirnoj lokaciji, blizina železničke stanice i sajma, supermarketa, kupatilo novo lux opremljeno, sigurnosna vrata, nova pvc stolarija, nova ugaona garnitura, pogodan za studente ili samce. Potreban depozit, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno namešten stan – Centar, ul. Stefana Stefanovića (preko puta Uspenske crkve) 🏛️✨ 📍 Lokacija: Strogi centar grada – ulica Stefana Stefanovića, preko puta Uspenske crkve 🏢 Tip: Jednosoban stan 📐 Površina: 30 m² 🏗️ Sprat: 3. sprat 🌳 Orijentacija: Dvorišna –....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.400 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.210 €, 31,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao, skroz renoviran i modrerno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na osmom, od 10 spratova starije ali dobro odrzavane zgrade sa liftom, koja je drugi red do Bulevara tako da je zagarantovan mir. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji, na samom ulazu u urbani deo Zlatibora, u blizini magistrale, a opet dovoljno izdvojeno od turističke verve, nalazi se ekološko naselje “Jelena Anžujska” u kome je smešten ovaj jednoiposoban stan. Naselje je izgrađeno u tradicionalnom planinskom stilu, sa kamenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvadratura: 31 m² | Sprat: 4/6 O stanu Ekskluzivno opremljen jednoiposoban stan u savremenoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Potpuno namešten i odmah useljiv. • Prostran dnevni boravak sa modernom kuhinjom i svim aparatima (sudomašina, rerna, frižider, zamrzivač) • Udobna spavaća....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, KAC, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u samom centru Zlatiboru u okviru naselja Đurkovac Na samo 500m od jezera ili 5 minuta laganog hoda, u blizini hotela Palisad, hotela Golija, Gondole, parka i mnogih drugih sadržaja Zlatibora Stan ima 34,50m2 Po strukturi je 1.0 soban i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzno namešten jednoiposoban stan (34 m2) na Telepu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. U okolini stana se nalaze sve potrebne stvari za svakodnevni život. Useljiv od 1.10.2025. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux namešten jednoiposoban stan kod Pravnog fakulteta u centru.Površina stana je 35m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je etažno, veoma je topao i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 177.500 €, 36,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122918, I/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan od 35 m² u srcu Vračara, u Šumatovačkoj ulici. Ovo je prva prodaja, sve u stanu je potpuno novo i neuseljavano! Stan se....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u okviru hotelskog kompleksa Srebrna Planina u Vikend naselju. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Apartman je odličanog rasporeda prostorija, ima visoku funkcionalnost, kao i visok kvalitet gradnje, vrhunska....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno namešten apartman od 36,07 m², smešten u srcu vikend naselja, samo 200 metara ispod Kraljevih Čardaka, u blizini kompleksa Milmari i stanice shuttle busa do centra Kopaonika. Enterijer je inspirisan tradicionalnim alpskim kućama – drvene grede, zidne obloge od....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 137.000 €, 36,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u resortu “Sunčani breg & spa”, pored same staze i žičare, nalazi se ovaj nov, lux, jednoiposoban stan. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, igraonica za decu, a u neposrednoj blizini su i dostupne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten, moderan jednosoban stan 36m2 na Grbavici, Miše Dimitrijevića ulica, 2. sprat, lift u zgradi. Stan ima odvojenu kuhinju od sobe, terasu, gleda na dvorište, ima klima, veš mašina, tv nema. Cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 27.750 €, 37,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Jove Ilića Izdajemo prelep i odlično organizovan stan u Jove Ilića u neposrednoj blizini voždovačke crkve. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevni život, markete, gradski prevoz, škole(osnovne, srednje, fakulteti, vrtić, parkovi..,) Kako se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA PRILIKA - na prodaju luksuzan stan u na fantastičnoj lokaciji u strogom centru Zlatibora U neposrednoj blizini jezera, hotela Mona, parka, pijace, početne stanice Gold gondole, Avantura parka mnogih drugih turističko - ugostiteljskih sadržaja u ponudi Zlatibora Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo izdavanje Moderno namesten Jednoiposoban nov stan 40m Novi Sad, ulica Kraljevića Marka u lux naselju zatvorenog tipa KRALJEV PARK, sa rampom,portirom..stan je komplet novo namesten, sa odvojenom spavaćom sobom, terasom, kupatilo sa kadom, kuhinja uvučena i dnevna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.000 €, 38,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan na par koraka od centra Zlatibora kod Čigote. Površine je 37,51m2 u lux kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ekskluzivan stan od 38m², na 2. spratu nove moderne zgrade, u strogom centru grada! Kompletno namešten stilskim i kvalitetnim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvog ulaganja. Svetao i prostran dnevni boravak, savršeno uklopljen sa kuhinjom i trpezarijom, pruža osećaj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeni LUX objekat nalazi se u mirnom, rezidencijalnom delu Zlatibora. Stan koji se prodaje nalazi se u objektu Vila Borova, površine 38m2, u perfektnom stanju, kompletno namešten i opremljen (dva LCD TV-a, KTV, wifi, fen, sef, sudovi, posteljina, peškiri). Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux namešten i renoviran dvosoban stan, tiha oaza i osećaj udobnosti u centru Zemuna. Ulazni deo, dnevna soba, veliko kupatilo i spavaća soba. Grejanje je na inverter klimu i norveške radijatore. Neposredna blizina svih sadržaja potrebnih za život. Izuzetna lokacija i odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju luksuzan stan na Zlatiboru kod Čigote Na samo 500m od jezera u blizini Dino parka, Avantura parka, golf terena, bolnice, Gondole i mnogih drugih sadržaja U jednoj od zelenih oaza na Zlatiboru koja predstavlja odličan sklop prirode i urbanizma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno namešten stan na Vračaru, u blizini Hrama. Stan je odmah spreman za useljenje i idealan je za studente. Poseduje kablovsku TV, internet, sigurnosna vrata, grejanje na TA peć, kao i klima uređaj. Agencijska provizija iznosi 50% . Za više informacija i razgledanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97073, VPR/, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking. Mokri čvor, telefon, klima, jedan ulaz, novogradnja, ulično orijentisan, dvorišno orijentisan, nova fasada, funkcionalan, mermerni ulaz. Izdaje se stan na 5 min od centra lux opremljen sa belom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....