• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji namešten - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji namešten - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji namešten

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji namešten" pronađeno 375 nekretnina - prosečna cena 2.299 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux namešten i renoviran dvosoban stan, tiha oaza i osećaj udobnosti u centru Zemuna. Ulazni deo, dnevna soba, veliko kupatilo i spavaća soba. Grejanje je na inverter klimu i norveške radijatore. Neposredna blizina svih sadržaja potrebnih za život. Izuzetna lokacija i odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.410 €, 41,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Knežev Park-Novo Naselje. Jedinstvena prilika. Extra namešten dvosoban stan-po isplati odmah useljiv. Projekat malo izmenjen, kako bi se sve uklopilo i izgledalo upravo ovako kao što vidite na slikama. Stan opremljen fenomenalnim nameštajem i opremom koji je malo korišćen. U stanu....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno opremljen, namešten stan. Na drugom spratu održavane zgrade bez lifta. Stan se sastoji od: hodnika, spavaće sobe, garderobera kao izdvojene prostorije, dnevno - trpezarijskog prostora sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Kompletno namešten, u kraćem roku useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 31.500 €, 42,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 45 m2 CENTAR ul STRAŽILOVSKA, LUX – NAMEŠTEN dvosoban stan, 4 sprat od 5, lift, terasa, cg, klima, vm, - u blizini centra, Dunava, fakulteta i škola - ODMAH USELJIV CENA mesečno 750 Evra + 750 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CENTAR....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 205.000 €, 42,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, neuseljavan, kompletno namešten, funkcionalan i svetao jednoiposoban stan, na jednoj od boljih lokacija u gradu, na Banovom brdu u mirnoj i tihoj Karpoševoj ulici, u blizini Ade Ciganlije i Košutnjaka. Luksuzan stan površine 42m², nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u lepoj zgradi novogradnje,dobra lokacija,luksuzno namešten,centralno grejanje po potrošnji. Uz stan ide i parking mesto samo za vlasnika na otvorenom. Prodaje se stan sa nameštajem. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanjurija-gagarina/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam luksuzno opremljen dvosoban stan i prostran prostor namenjen udobnom i sigurnom životu. Kompletno je namešten i poseduje svu potrebnu tehniku, a uz stan ide i garažno mesto koje dodatno olakšava svakodnevno funkcionisanje. Stambeni objekat u kojem se stan nalazi obezbedjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 132.870 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov, luksuzno namešten dvosoban stan sa pripadajućim garažnim mestom na Avijaciji. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom (ukupno 5 spratova) u novom stambenom kompleksu izuzetnog kvaliteta gradnje i opreme. Stan se prodaje isključivo zajedno sa garažnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, lux novogradnja u Kapetan Mišinoj ulici, na Dorćolu. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo. Stan se izdaje namešten ili prazan, po dogovoru sa budućim zakupcem. Stan je svetao i osunčan tokom celog dana,a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najlepših naselja, u rezidencijalnom delu Dedinja, u blizini Belog dvora i američke ambasade, nalazi se ovaj luksuzan jednosoban stan. Smešten je u mirnom i zelenilom okruženom kraju, u novoj zgradi iz 2024.godine. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Adamovićevom naselju-Laze Nančića Stan se izdaje lux namešten. Potpuno je opremljen tehničkim uređajima i nameštajem. Odličan za život. Lokacija: Bulevar Evrope, blizina Futoške (hotel Šeraton), svih neophonih sadržaja za moderan život Za više informacija pozovite:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.570 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 103.000 €, 44,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Kalman Zlatibor Centar, dvosoban, namešten stan 44m2 Kalman naselje je udaljeno na 5 min hoda od jezera i užeg centra grada tj. 100m od početka pešačke zone, a opet dovoljno daleko od gužve. Naša mikro lokacija uvek dobija najbolje ocene jer pruža pravi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.200 €, 44,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban LUX namešten stan 44m u novogradnji,komplet sve NOVO, gradsko grejanje sa kalorimetrima,uz stan ima i prelepa terasa 75m . . . stan je odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Na duzi period, za više detalja pozovite agenta Bombyx reg 217 Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru, u neposrednoj blizini Terazija, Trga Nikole Pašića i svih znamenitosti prestonice, nalazi se ovaj dvosoban stan. Blizina Kalemegdana, Knez Mihailove ulice i drugih najpoznatijih atraktivnih mesta, ovu lokaciju čine jednom od najtraženijih pa infrastrukturu i saobraćajnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan od 45m2 u novogradnji, garaža. Luksuzno namešten jednoiposoban stan u novogradnji. Apartmanski opremljen, klimatizovan, internet konekcija, katv, cg po utrošku. Odmah useljiv stan. Obezbeđena garaza. Stan se izdaje na duži vremenski period. Za sve dodatne informacije kontaktirati:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX NAMESTEN STAN NA GRBAVICI SA NOVIM NAMESTAJEM 45m2 IMA TERASA NA TRECEM SPRATU IMA LIFT MALI TROSKOVI PET FRIENDLY CENA 500eur KONTAKT 0637607888 .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 220.000 €, 45,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux apartman u strogom centru Kopaonika. Retko u ponudi, dvoiposoban apartman kod hotela Grand na Kopaoniku. Komplet namešten, uknjižen na 37kvm i sa dva pripadajuća parking mesta. Može zamena za stan na Vračaru u istoj vrednosti sa garažnim mestom. PROSTORIJE: dnevno trpezarijsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 42.750 €, 45,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban,luksuzno namešten,Novi Beograd Cena: 950€ Kontakt:+381668091211 Lokacija: Novi Beograd Struktura: Jednoiposoban i sastoji se od: -open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, - spavaće sobe, - kupatila, - terase. Opis: U luksuznom novoizgrađenom kopleksu "Lastavice"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov ne useljavan stan u mirnoj ulici, luksuzno namešten sa parking mestom sredjen i opremljen novom belom tehnikom, nameštajem, video nadzor, interfon, internet, lift, cg, tv, blind vrata, izuzetno svetao i sunčan sa terasom, na odličnoj lokaciji između dve pijace i Vukovog spomenika.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten Lux stan u prizemlju zgrade novije gradnje iz 2021 godine. U naselju Vojvode Vlahović. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 18m2. Nalazi se u prizemlju zgrade, zaseban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Lux Pet Freindly stan u Strogom Centru grada !!! 600EUR 46m2 3-sprat grejanje-gradsko stan je kompletno renoviran i luksuzno namešten spreman je za vaše useljenje od 01.10 mogu manji kućni ljubimci stranci su dobrodošli za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – MODERAN STAN U KOMPLEKSU „VOŽDOVE KAPIJE“ – ODMAH USELJIV! U prilici ste da zakupite luksuzan, kompletno namešten stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – VOŽDOVE KAPIJE. Reč je o novogradnji vrhunskog kvaliteta, izvedenoj po savremenim građevinskim standardima,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Zlatiboru U strogom centru Zlatibora, na samo 50m od jezera, u neposrednoj blizini hotela Mone, trga, parka, Gondole više restorana i mnogih drugih sadržaja Zahvaljujući svojoj lokaciji stan predstavlja odličnu priliku kako za sopstvene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109693.Izdaje se luksuzno namešten dvosoban stan na 3. spratu nove zgrade sa liftom kod Sajma. Stan je useljiv od 1.3.2025. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 550 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX NAMESTEN STAN NA TATARSKOM BRDU DVOSOBAN 49m2 NA PRVOM SPRATU IMA LIFT PODNO GREJANJE MALI TROSKOVI UGRADNA KUHINJA SA SAVREMENIM UREDJAJIMA MASINA ZA PRANJE I SUSENJE VESA CENA 550eur KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novogradnji, površine 50m²+terasa 30m2. Ovaj moderan i funkcionalan stan je savršen izbor za sve koji žele da uživaju u udobnosti i kvalitetu života u prestižnoj lokaciji. Stan je kompletno namešten u apartmanskom stilu, sa pažljivim izborom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 375)