• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji namešten

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji namešten" pronađeno 375 nekretnina - prosečna cena 2.299 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, sa uraćunatim svim troškovima (informatika, struja, gas, kablovska, internet), i garažno mesto u suterenu zgrade. Troiposoban, namešten stan, 102m2, na 7.spratu u zgradi sa liftom na početku Bulevaru Patrijarha Pavla.kod kružnog toka prema Limanu 4. Stan poseduje dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.499 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo izdavanje, .. . LUX namesten trosoban stan 103m u Novom Sadu, Stražilovska ulica, kod Spensa i Fakulteta, na II spratu, ima sve od namestaja, dve terase, kuhinja posebna , dnevna soba sa trpezarijom, + dve odvojene spavace sobe. Stan ima parking u dvorištu, kapija na daljinsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 298.990 €, 104,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu u Garibaldijevoj ulici prodajemo luksuzno opremljen troiposoban stan površine 104m2. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata manje novije zgrade iz 2014.godine. Sastoji se iz velikog hodnika iz kog se ulazi u prostrani dnevni boravak koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan u zgradi novije gradnje na Vračaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Dvostrano orijentisan stan , prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatilo , toalet , 2 terase, podrum. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 263.000 €, 105,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux cetvorosoban stan ,kompletno namesten i kvalitetno namesten,zajedno sa svom tehnikom.Nalazi se na odlicnoj lokaciji,kod kruznog toka,blizu Limana i Grbavice.Sastoji se od ulaznog hodnika,velike dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,a u gornjem delu su tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u Belvilu. Nalazi se na sedmom spratu od trinaest. Trostrano je orijentisan i odlično osvetljen. Stan poseduje četiri terase sa kojih se pruža pogled koji nije zaklonjen drugim zgradama. Stan je izuzetno komforan i funkcionalan. Poseduje dva kupatila, vešernicu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 310.000 €, 106,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada je iz 2012. godine, stan je izuzetan, sređen, komplet namešten, LUX. Retko u ponudi stanova da imate stan u kome nema šta da se radi, upravo je to ovaj stan – duplex. Uknjižene površine 106kvm, mereno ima 119kvm, na 2/3 sprata.; Stan je funkcionalan sa dva kupataila, četiri....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen trosoban lux stan u naselju Belvil. Ukupna povrsina iznosi 106m2. Stan je okrecen, luksuzno namesten (prodaje se sa namestajem) i odmah useljiv. Nalazi se na sedmom spratu, trostrano je orijentisan. Grejanje je centralno. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo fantastičan LUX petosoban stan u prelepom delu Novog Sada. Adamovicevo naselje kao predstavnik idealnog porodičnog a dovoljno urbanog dela grada. Stan se nalazi u prelepoj novoj zgradi, zidanom od strane jednog od odlicnog investitora. Stan je dvostrano orjentisan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 386.000 €, 107,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Usko povezan sa Bulevarom Evrope, Adamovićevim naseljem i Limanom. Zgrada visokog kvaliteta koju je pravio renomirani investitor. Stan je uknjižene površine 107m2 i prodaje se namešten a takođe je važno napomenuti da je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 406.030 €, 108,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan, potpuno renoviran i namešten pre 4 godine, u kvalitetnoj zgradi renomiranog investitora. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom (cca35m2), odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, predsoblja, popuno odvojenog spavaćeg bloka (sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 310.000 €, 108,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan- penthouse na početku Bulevara P.Pavla u modernoj zgradi. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iznad stana ima ostava od 8m2 koja pripada stanu i jedno garažno mesto sa dodatnom ostavom u suterenu zgrade. Takođe sa stanom se dobija na korišćenje velika....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Petosoban stan LUX namešten stan 108m (četiri spavaće sobe + dnevna soba), dupleks, dve prostrane terase, dva garažna mesta – obezbeđeno i sigurno parkiranje. Stan je kompletno luksuzno opremljen i ekskluzivno namešten (ležajevi, stolovi, stolice, plakari, tepisi, ugradni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 278.100 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan . Prodaje se namešten kompletno, kao na slikama. Enterijerski radovi u toku. Renderi pokazuju pravu sliku ovog LUX stana ! Useljiv sa PDV-om. Ima svoje parking mesto. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux 3. 0 stan sa garazom u novogradnji Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Do uključenja na autoput je potrebno svega....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran, LUX namešten stan, opremljen novim modernim nameštajem i belom tehnikom. Prostrana i svetla dnevna soba, 2 spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, 2 kupatila, terasa. Klime, KTV, internet, interfon, video nadzor. Stan se izdaje ozbiljnim zakupcima na duži period zakupa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.800 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno namešten četvorosoban stan u blizini Master centra sa mogućnošću kupovine garaže. Agencijska oznaka stana 1099474, Novi Sad, Nova Detelinara. Ova luksuzna nekretnina ima 111m2. Opremljena je vrhunskom tehnikom, izuzetno kvalitetnim nameštajem , a uređena tako , da zadovoljava....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzano namešten četvorosoban stan u blizini Master centra sa mogućnošću kupovine garaže +++ Agencijska oznaka stana 1062626, Novi Sad, Nova Detelinara. Ova luksuzna nekretnina ima 111m2. Opremljena je vrhunskom tehnikom, izuzetno kvalitetnim nameštajem , a uređena tako , da zadovoljava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 699.000 €, 113,00 m2 cca 6190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi – Stan sa najlepšim pogledom! Na prodaju luksuzno renoviran stan u Beogradu na vodi, kompletno namešten i odmah useljiv. U cenu su uključena dva parking mesta. Ne propustite priliku da živite u srcu grada, uz jedinstven pogled i vrhunski komfor. Agencijska provizija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 247.200 €, 113,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007244.Prodaje se luksuzno namešten, komforan četvorosobni stan (113 m2) na 4. spartu nove zgrade sa lifom na Bulevaru patrijarha Pavla. Sastoji se od tri komforne spavaće sobe, prelepim dnevnim boravkom sa trpezarijom i luksuzno opremljenom kuhinjom, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 145.000 €, 114,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 3.0, Lux, 2 velike terase, dvostrano orijentisan sa pogledom na planinu Rtanj i Ozren. Od prostorija ima 2 velike spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, ostava u hodniku. Odlične strukture. Dnevni boravak, kuhinja i trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111023.Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan od 115 m2 na trećem spratu nove zgrade sa liftom kod kružnog toka kod Limana 4. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe sa bračnim krevetom, dve dečije spavaće sobe koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten luksuzan četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 1.800 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje luksuzno namešten i opremljen četvorosoban stan koji se nalazi na veoma popularnoj lokaciji u blizini centra grada, u jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu. Dnevna soba/kuhinja/trpezarija (open-space) Tri spavaće sobe Dva kupatila Dve terase Dva garažna parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 392.700 €, 119,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 119,4m2 , smart - house , Vpr / 3 , lift , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan , svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Grejanje je etažno na gas. Stan je posebnog arhitektonskog rešenja i jako funkcionalan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem PET FRIENDLY LUX četvorosoban stan na Lmanu III !!! stan je potpuno renoviran i namešten sa stilom stan je spreman odmah za vaše useljenje kućni lubimci su dobrodošli stranci mogu za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 620.000 €, 120,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stana u Beogradu na vodi – bez provizije za prodavca! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔹 Specijalna ponuda – snižena cena do 15. jula: 620.000 € 🔹 Stambeni kredit moguć – stan je uknjižen 🔹 AKCIJA:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Liman 3, Limanska pijaca Površina: 120 m² Sprat: 1. sprat u zgradi sa 7 spratova Struktura: 4 sobe – 3 spavaće sobe + prostran dnevni boravak Opis nekretnine: Izdaje se luksuzno namešten, izuzetno komforan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 338.800 €, 121,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje luksuzan stan u Beogradu na vodi u okviru zgrade BW Arcadia Izuzetan stan u drugom redu zgrada od reke u neposrednoj blizini Kule Beograd, šoping centra Galerija, promenade i parka Stan ima 121m2 Nalazi se na 11 spratu u zgradi sa 23 sprata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan četvorosoban LUX stan na odličnoj lokaciji! Sa posebnom pažnjom projektovan, dizajnerski uređen i opremljen u ekstra klasi. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama. Prostire se na dve etaže: u donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak povezan s trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA, 388.000 €, 123,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121642, V/V, klima, lift, terasa. Zgrada je luksuzna gradjena 2022 godine Sunnyville premium naselje. Stan ima 95m² grejne površine i terasu od 25 kvadrata sa pogledom na Dunav.Iz svih prostorija se izlazi na terasu. Spavaći blok :3 spavaće sobe 2 kupatila sa podnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 333.900 €, 126,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Braće Jerković, u ulici Svetozara Radojčića, u blizini TC Stadion, nalazi se ovaj raskošan četvorosoban stan. Smešten je na prvom spratu novije i odlično pozicionirane, uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Novom Naselju, namesten, Agencijska oznaka 1057662. U prodaji je izuzetno lepa nekretnina u dva nivoa . Stan je četvorosoban . U gornjem nivou nema puno kosina . Poseduje dva kupatila i dve terase. Zgrada je stara osam godina , uknjizena i stan je brzo useljiv. U ceni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo nov, delimicno namešten poslovni objekat visokog kvaliteta gradnje i opreme. Raspored prostorija je odlično organizovan što omogućava višenamensko korišćenje prostora. Ovaj svetao prostor čine "open space" deo i tri zasebne kancelarije,dva luksuzna kupatila,dve velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 425.700 €, 129,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 129m2 , smart - house , 1/ 3 , lift - direktan ulaz u stan , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 375)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>