• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine novi sad luksuzan što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan što skuplji

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan što skuplji" pronađeno 1 921 nekretnina - prosečna cena 2.932 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 4.sprat
    • ekskluzivan
    • namešten
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u novoj zgradi! Stan je komforan i nalazi se u lameli koja ima lift direktno do stana. Stan je dodatno sređen počevši od kupatila, tarketa na podovima do zvučne i toplotne izolacije. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i svaka soba ima izlaz na nju. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 324.900 €, 85,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uživajte u svakom danu kao da ste na odmoru. Luksuzno renoviran, kompletno opremljen i odmah useljiv. 📍Vase Stajića 24 – mirna ulica, a sve vam je na dohvat ruke. ✅ Glavne prednosti: • Top lokacija – mirna ulica u centru, idealna za šetnju, posao i uživanje • Potpuno renoviran stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 324.450 €, 123,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan! Stan je komforan i nalazi se u lameli koja ima lift direktno do stana. Stan je dodatno sređen najkvalitetnijom opremom. Stan je odličnog rasporeda za porodično stanovanje. Ukupne kvadrature 123m2, plus 2,5m2 gratis hodnik. Predivan otvoren pogled ka Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 323.585 €, 112,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 23.200 € 32 m 2 1 Petrovaradin - dvorišni stan za renoviranje Stan - Novi Sad, Petrovaradin 23.200 € Prodaja 26/02/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 323.585 €, 112,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!! Prodajemo u centralnom delu Petrovaradina u urbanoj vili prelep četvorosoban stan koji gradi pouzdan investitor. Sama vila sasoji se od 8 stanova, sa garažama, parking mestima i liftom. Kvalitet matrijala je vrhunski kako i priliči ovakvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 322.630 €, 133,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Vila je lux objekat , koji se razlikuje od svega što se trenutno nudi na tržištu nekretnina u Novom Sadu i ispunjava sva vaša očekivanja. KOMFOR i osećaj privatnosti dok uživate u sopstvenom dvorištu od 250m2 ili krovnoj terasi od 150m2 i istovremeno bezbednosti ( video nadzor čitavog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Grejanje je etažno na gas. Stan je posebnog arhitektonskog rešenja i jako funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan, kompletno, luksuzno opremljen sa pogledom na Frušku Goru. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan troiposoban stan, lux opremljen, sa pogledom na Frušku Goru! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 321.360 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo naselje, lux četvorosoban stan sa garažom, ostavom i teretanom+++Agenciska oznaka stana 1058387, Novo naselje četvorosoban lux stan. Stan je opremljen granitnom keramikom velikih dimenzija proizvedenom u Italiji sanitarijame poznatih svetskih brendova Velike staklene površine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 320.920 €, 103,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje - Luksuzan, veoma komforan petosoban stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje, uvučenoj od gradske buke i gužve. Neposredna blizina vrtića, škole, više marketa, doma zdravlja, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 320.900 €, 88,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE, površine 89m² + 14m2. Nalazi se na Visokom prizemlju. Mogućnost kupovine garaže u suterenu zgrade kao i parking mesta u dvorištu objekta.Luksuzna oprema. Vila je visoko moderna i kvalitetna ultra smart house- switch on/off prekidace, toplotne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u graduSastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta.-Donji nivo kuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 320.000 €, 119,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo luksuzan penthaus na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, četiri spavaće sobe, tri kupatila i dve terase od kojih jedna ima 70 m2 i nije uračunata u kvadraturu stana. Prelep pogled na Novi Sad. Izuzetan kvalitet gradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.800 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098091 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.800 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061259 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 319.300 €, 119,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi agencije je luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada. Ulozeno je 750 evra po m2 u renoviranje. Kompletno menjane instalacije, kao i unutrasnja i spoljna stolarija.Nova blindirana vrata renomiranog proizvodjaca. Alu stolarija sa tri stakla i posebnom zvucnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 319.300 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063541 - Uknjižen , potpuno lux renoviran , četvorosoban stan u centru grada u blizini Spensa. RETKO u ponudi. Trostrano je orijentisan u mirnoj ulici.Prodaje se svom ugradnom opremom i dva klima uređaja. Iznad stana je betonska ploča i tavan. U kvadraturi se pored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 319.300 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098092 - Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili Smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim sadržajima. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 318.000 €, 107,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052071 NOVI SAD, SEVERNI TELEP , LUX,URBANA VILA, PRODAJA STANA, ČETVOROSOBAN 114 m2, GRATIS TERASA 14m2 Izgradnja lux vile u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. objekat sa 4 stana koji se gradi od nasjsavremenijih materijala i ugrađuje se savremena oprema. Privilegija kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 317.250 €, 112,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim ulicama i izvrsnoj povezanosti sa svim delovima grada. Okružen bulevarima, ali izolovan od gradske vreve, ovaj objekat pruža idealan balans....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 317.240 €, 112,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Telepu. Mirno okruženje, dobra povezanost gradskim saobraćajnicama sa centrom grada. U blizini se nalaze vrtići, škola, pijaca, domovi zdravlja, marketi, restorani. Stan se nalazi na I spratu urbane vile sa tri stana. Stan sadrži: prostranu dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 317.080 €, 89,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.850 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 313.840 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 313.840 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan kopleks u samom centru Novog Sada. Rok izgradnje mart 2026. Pronađite idealnan stan za vas na vreme. kontaktirajte nas za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 313.000 €, 184,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 137m2 stambene površine + 50m2 dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 311.580 €, 100,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 311.580 €, 101,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 310.310 €, 95,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 310.054 €, 121,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129903, VI/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* 121,59 m2, 4,0-soban stan u izgradnji. ZA LJUBITELJE VELIKE TERASE SA PERFEKTNIM POGLEDOM NA FRUŠKU GORU. Pozicija: ĆOŠAK ZGRADE. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 310.000 €, 108,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan- penthouse na početku Bulevara P.Pavla u modernoj zgradi. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iznad stana ima ostava od 8m2 koja pripada stanu i jedno garažno mesto sa dodatnom ostavom u suterenu zgrade. Takođe sa stanom se dobija na korišćenje velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 110,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj 110m2 stan nudi sve što vam je potrebno za udoban i komforan život, a sve to po ceni od 319.300 evra. Sa tri prostrane spavaće sobe i tri modernizovana kupatila,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 360.000 € na 310.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 99,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360.000 €
20.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici. Stan je jako lepog rasporeda, kvalitetno namešten i sve je u ceni osim frižidera. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.800 €, 114,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE POTPUNO NOV STAN KOJI JE LUKSUZNO OPREMLJEN SA NAJLEPŠIM NAMEŠTAJEM I UREDJAJIMA. STAN SE NALAZI NA IZUZETNOJ LOKACIJI, SAM POČETAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA. STAN IMA FENOMENALAN POGLED NA CEO BULEVAR I FRUŠKU GORU. NALAZI SE BLIZU KRUŽNOG TOKA KOJI SPAJA SVE DELOVE GRADA.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 309.720 €, 97,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnosti i savremene gradnje, savršena za porodičan život ili kao dugoročna investicija na atraktivnoj lokaciji u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 146,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan penthaus od 146 m² u ulici Heroja Pinkija, idealan za one koji traže udoban, moderan i prostran dom na mirnoj, a odlično povezanoj lokaciji. Stan je u potpunosti uknjižen i nalazi se u zgradi iz 2020. godine, opremljenoj liftom, video nadzorom, dvorištem i prilazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 309.000 €, 135,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji. Lux sredjen sa podnim grejanjem i parkingom u dvorištu, za stanare. Nekretnina odlična, kako za živiot, tako i za poslovni prostor! Prodaje se komplet namešten, sa svom opremom i belom tehnikom! Poseduje dve spavaće sobe, tri kupatila, jedna sauna.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 440)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>