• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine novi sad luksuzan što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan što skuplji

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan što skuplji" pronađeno 1 919 nekretnina - prosečna cena 2.937 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • dvorište
    • podno grejanje
    • interfon
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Novogradnja Lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 435.000 €, 128,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Luksuzan petosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak srednje i osnovne škole, a u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, četiri spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn, dvostruko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 432.600 €, 130,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan stan na Bulevaru patrijarha Pavla.Luksuzno opremljena nekretnina,vrhunski kvalitet.Prostran dnevni boravak,3 spavaće sobe,2 kupatila,70m2 pripadajućeg dvorišta.U ceni su i garažno mesto i ostava u suterenu.Retko u ponudi!Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 432.000 €, 149,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u gradu! Odlična lokacija, preko puta Spensa! Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao. Besprekorno održavan, bez apsolutno ikakvih ulaganja. Uz stan ide i garaža za dva auta u suterenu zgrade! Stan za svaku preporuku! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 431.520 €, 147,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 431.520 €, 147,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 431.270 €, 117,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 431.270 €, 117,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430.000 €, 122,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban dupleks stan 122 m2, na sedmom spratu u stambeno poslovnoj zgradi u ulici Danila Kiša, Grbavica. Stan je kompletno renoviran i luksuzno opremljen. Prodaje se namešten. Strukturu stana čine na prvom nivou prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, master....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131172, VII/, klima, lift. *GRBAVICA NOVI*LUX* 122m2 4,0 - soban. DUPLEX Stan moze biti petosoban,nalazi se na 7-om spratu novije zgrade, unikatnog je rasporeda i kompletno je renoviran do detalja, prodaje se opremljen. Osim svih pozitivnih strana modernog koncepta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan je renoviran od poda do plafona, uključujući i sve instalacije, radjena kompletna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 430.000 €, 122,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju , Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Prodaje se izuzetno prostran, potpuno renoviran i besprekorno uredjen dupleks od 122m2, smešten na sedmom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.650 €, 153,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.640 €, 153,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.640 €, 158,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.460 €, 158,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 425.650 €, 145,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 418.000 €, 110,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054821, NOVI SAD, BULEVAR, ČETVOROSOBAN STAN, 110 m2. Retko u ponudi! Luksuzan stan na prestižnoj lokaciji! Predstavljamo vam retku priliku na tržištu, sofisticiran stan površine 110 m2 u jednoj etaži, pozicioniran na osmom spratu zgrade novije gradnje. Ova nekretnina je sinonim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 415.300 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan "Lux" Salonski stan, kompletno renoviran, bez ulaganja u samom centru Grada. Stan je kompletno sređen nova instalacija struje, vode i kanalizacije, opremanje stana je rađeno sa najboljim i najkvalitetnijim materijalima. Spušteni plafoni, (zvezdano nebo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 135m² sa tri spavaće sobe i dva kupatila, kompletno namešten i opremljen. Moderan nameštaje i tehnika. Stan odlikuju kvalitetni materijali, moderan enterijer i fantastičan panoramski pogled. Dodatne pogodnosti: • Privatna krovna terasa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra grada, u mirnoj i prijatnoj ulici, nalazi se kuća koja spaja komfor, moderan dizajn i izuzetnu lokaciju. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj gradske udobnosti i privatnosti. Ukupne površine 130 m², kuća je kompletno renovirana i uređena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 122,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, lux, Bulevar Evrope++|++Potpuno nov, neuseljavan stan na Bulevaru Evrope. Liftom se ulazi direktno u stan. Garaža u suterenu zgrade. Vrhunski kvalitet nameštaja i ostale opreme. Master soba sa kupatilom + 2 spavaće sobe. Useljiv odmah. Kontakt: 0631119000 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 412.000 €, 141,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi na svega 6-7 minuta peške od centra grada. Ono što svakako izdvaja ovu nekretninu jeste krovna terasa fantastičnog pogleda! Terasa ima 40m2, u sklopu koje se nalazi i mala kuhinja. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, visokog kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 132,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, uknjižen luksuzno opremljen petosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četiri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 406.150 €, 135,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 406.150 €, 148,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 406.030 €, 108,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan, potpuno renoviran i namešten pre 4 godine, u kvalitetnoj zgradi renomiranog investitora. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom (cca35m2), odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, predsoblja, popuno odvojenog spavaćeg bloka (sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 405.700 €, 86,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100586 - Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, tri komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 403.600 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, 112m2, četvorosoban stan, prvi sprat. U ponudi je fantastičan četvorosoban stan, idealan za porodičan život, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom i jasno podeljenim zonama za komforan boravak svih članova domaćinstva. Stan se sastoji od: • Tri spavaće sobe, od kojih svaka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 403.200 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 112m2, ČETVOROSOBAN Na prodaju je stan u najlepšem delu grada, u blizini OŠ Djordje Natošević. Zgrada je iz 70tih godina i potpuno je sredjena, od instalacija do fasade, hodnika i ulaznih vrata, tako da izgleda kao potpuno nova zgrada. Stan je takodje kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 402.450 €, 148,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 401.700 €, 142,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan u NOVOM SADU, TELEP površine 142m2. +terasa od 150 m2. Stan poseduje 2 parking mesta.Stan se nalazi u LUX vili. Extra kvalitet gradnje, korišćeni vrhunski materijali i oprema. Odličan raspored prostorija, izuzetna funkcionalnost. Vila je smeštena u mirnoj ulici....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 400.670 €, 230,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuznu kuću u Veterniku. Ova savremena nekretnina prostire se na tri etaže i predstavlja idealan dom za sve koji traže spoj modernog dizajna, komfora i kvalitetne gradnje. U završnoj fazi adaptacije, sve je novo i pod garancijom. Donja etaža: garaža sa daljinskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 400.000 €, 1650,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ugostiteljski lokal 1645 m2+++ Luksuzan ugostiteljski objekat za prodaju u Novom Sadu , agencijska oznaka 8089795 ukupne površine 1645 m2 na jedinstvenoj lokaciji sa pogledom na Petrovaradinsku tvrđavu.Cena objekta je 400000 e+ agencijska provizija 3%. Prodaje se u celosti kao plutajući....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajam, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Novog Sada Na adresi Plitvička 5, na samo 300 metara od samog centra Novog Sada, prodaje se potpuno renovirana i moderno opremljena kuća sa svim pogodnostima za udoban život. - Površina: 130 m² - Garaža u sklopu kuće - Centralno grejanje - Nova stolarija -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 DeLux četvorosoban stan za izdavanje – Centar grada ✨ U ponudi je luksuzan i prostran četvorosoban stan površine 200m² , smešten na 1. spratu stambene zgrade u samom centru grada. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv ✅, pružajući jedinstven spoj elegancije, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 399.730 €, 147,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi , pdv , lux vila Monika 065/448-4648 Terasa.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Rotkvarija, 399.000 €, 198,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 102011, spratna, terasa, uknjižen, novogradnja. Izuzetno privlačna kuća u širem centru Novog Sada! Ova fascinantna nekretnina je jedinstvena jer je katastarski podeljena na dva dela, ali u stvarnosti pruža neverovatnu priliku za udoban i luksuzan život u čak 3 stana,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102011, spratna, terasa, uknjizen, novogradnja. Izuzetno privlacna kuca u sirem centru Novog Sada! Ova fascinantna nekretnina je jedinstvena jer je katastarski podeljena na dva dela, ali u stvarnosti pruza neverovatnu priliku za udoban i luksuzan zivot u cak 3 stana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 397.700 €, 117,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100594 - Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate Pravde i Dunava. Savršen kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor /advokatska kancelarija, Javni beležnik IT firma i sl,/ Poseduje tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak,....