• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine novi sad luksuzan što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan što skuplji

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan što skuplji" pronađeno 1 919 nekretnina - prosečna cena 2.937 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 595.000 €, 177,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo Četvorosoban Lux stan u strogom Centru grada,blizina Dunavskog parka,Keja,Banovine . . . stan ima kuhinju,trpezariju,veliki dnevni boravak,tri spavaće sobe,tri kupatila,veliku terasu,stan je uknjižen. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 591.000 €, 302,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan stan na najlepšoj lokaciji u gradu, lux opremljen od najkvalitetnijih materijala. U stanu se nalazi mini spa sa saunom i đakuzijem. Najbolja zgrada u gradu, portiri video nadzor 24h. U zgradi 12 stanova i isto toliko parking mesta. Veoma funkcionalan raspored sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 591.000 €, 155,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Doživite vrhunac modernog luksuza u lux vili sa ekskluzivnim stanovima namenjenim humanom porodičnom stanovanju u mirnom okruženju, a lokacijski, saobraćajno odlično povezanim ka svim pravcima grada, na svega 10-tak min.vožnje ili 20-tak min laganog hoda do strogog centra grada. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 588.020 €, 159,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 585.000 €, 167,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Park city, 167m² ++|++ Luksuzno opremljen stan u Park city-u na Limanu III sa poglednom na park. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih je jedna master sa kupatilom i garderoberom. Ima odvojenu prostoriju za vešeraj. Velika terasa sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 581.500 €, 135,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban 135m Penthaus 300m terasa u izgradni Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 135m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 581.500 €, 135,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju četvorosobnog lux stana 135m u izgradnji, Penthaus se nalazi na V spratu, modernog stambeno-poslovnog kompleksa u Novom Sadu nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa parking mestima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 580.000 €, 152,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052815 Prodaja stanova, luksuzan penthouse 152m2 +80m2 , nekretnine Novi sad NEPONOVLJIV PENTHOUSE, KROVNA TERASA 80m, 2 GARAŽNA PARKING MESTA, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD Sa velikim posredničkim zadovoljstvom Vam predstavljam vrhunski PENTHOUSE od 152m2 na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 566.500 €, 150,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo kod nas u ponudi! LUX STAN na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu! Za dodatne informacije pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 566.500 €, 185,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100859 : Predstavljamo vam penthouse koji se prostire na 185 m², idealan za one koji traže savršen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan nudi direktan ulaz iz lifta, kao i stepenište koje vodi do prostora za uživanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 555.000 €, 185,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100859: Cena stana 555.000 sa pdv om +3% agencijske provizije. 2 GARAŽNA MESTA. Predstavljamo vam penthouse koji se prostire na 185 m², idealan za one koji traže savršen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan nudi direktan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nova kuća Pr+Sp 200m plac 738m Veternik -novi deo useljivo Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Veternik novi deo Kvadratura: 200m2 Površina zemljišta: 730m2 Broj soba: 5 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. . . Lux nova , moderna kuća povcršine 200m Pr+1 u Novom Sadu- Veternik. novi deo , u prizemlju veliki dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, velike letnja terasa, kupatilo, na spratu su 4 spavace sobe i kupatilo, kuća se prodaje komplet novo opremljen sa kompletnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 536.500 €, 185,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 185m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan penthaus sa privatnim liftom koji ide direktno u ovaj stan. Stan ima fenomenalne terase sa obe strane zgrade, gledajući i na Frušku Goru, kao i na grad. Raspored stana čini velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 532.300 €, 152,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na keju od 152 m² sa četiri spavaće sobe i tri terase predstavlja savršen prostor za udoban život u srcu grada. Sastoji se od četiri prostrane spavaće sobe, od kojih svaka pruža privatnost i udobnost, idealne za porodicu ili goste. Dnevni boravak je širok i svetao, povezan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 530.442 €, 107,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054061, NOVI SAD, SPENS, 107,16 M2 UNIKATNA PRILIKA ZA PRESTIŽ: NAJPOŽELJNIJA LOKACIJA U SRCU NOVOG SADA Sa ponosom predstavljamo ekskluzivnu nekretninu koja po svim parametrima postavlja nove standarde stanovanja u Novom Sadu. Smešten u samom srcu grada, na lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 530.080 €, 161,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 529.000 €, 107,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnoj novoj zgradi – strogi centar! Agencijska oznaka stana 1102409, Novi Sad, Centar. CENA 529000 sa uračunatim PDV-om +agencijska provizija 3%.Na prodaju luksuzan stan u jednoj od najlepših i najkvalitetnijih novih zgrada u gradu, na izuzetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 522.740 €, 190,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov odmah useljiv luksuzan penthaus. Prelepa terasa od 40m2.Ulazak u stan iz lifta. Kvalitetna rehau stolarija,pod Slavonski hrast,italijanska keramikaCena je sa pdv-om. Kupac prvog stana ima pravo na povrat PDV-a ! Postoji i mogučnost kupovine garažnog mesta u suterenu ili parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse u srcu grada, smešten na poslednjem spratu moderne zgrade sa liftom koji vodi direktno u stan, predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i osećaja potpune slobode. Prostranih 150 kvadrata unutrašnjeg prostora, sa dodatnih 15 m² terase, osmišljen je kao životni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 516.500 €, 148,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.indomio.rs

Vila-EXtra Lux NOV, neuseljavan stan sa Svojim PM na Extra lokaciji leovo od Bulevara Evrope. Vila se sastoji smo oid tri stambene jedinicice sto daje poseban nivo života i uživanja. U dvorištu postoje za svaki stan Parking mesta. Extra kvalitetna gradnja od renomiranog investitora.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 515.000 €, 700,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

ORIGINALNA VOJVOĐANSKA KOMPLETNO RENOVIRANA LUX KUĆA--- Agencijska šifra: 3000155  Oglašavamo prodaju autentične tradicionalne vojvođanske kuće salonskog tipa (švapska kuća), kompletno renovirane i nameštene po visokim standardima. Ovo prelepo zdanje se od ulaza- ajnfort....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 515.000 €, 250,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nova kuća, zidana 1992 godine, kompletno lux sređena 2011 godine. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Iz predsoblja se ide u sve prostorije. Podrum je ispod cele kuće koji je sređen i popločan. Hala je iza kuće-sklp radionica od 130m2. Extra lux, treba videti! .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 515.000 €, 150,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna potpuno NOVA nekretnina, završena pre par meseci. Izuzetno kvaliterna gradnja i oprema. Alarm, video nadzor, smart sistemi, full led rasveta. Kompletno opremljena potpuno novim lux nameštajem i tehnikom( koji je u ceni kuće ). Smart house , elektro roletne, alarm, face open....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 515.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.200 €, 187,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.200 €, 157,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban . Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 510.000 €, 192,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina u samom centru Novog Sada, namenjena za više vrsta delatnosti. Odličan prostor i pozicija lokala. Nekretnina je ranije bila u nameni restorana, ali sama lokacija i nekretnina je idelana kako za restorane,ketering firme, kancelarije, IT firme. Za više informacija i sam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 509.850 €, 105,00 m2 cca 4860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099939 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen LUX NAMEŠTEN STAN u samom Centru grada, nadomak Spensa i Keja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa prelepim portalima kroz koji se pruža fantastičan pogled, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 509.300 €, 206,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 508.490 €, 187,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 504.700 €, 197,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina na TOP lokaciji!!! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 504.700 €, 197,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na elitnoj lokaciji. Bez ulaganja. LUX bg12 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 504.700 €, 197,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju petosoban stan na Keju, retko u ponudi. Perfektna nekretnina za porodičan život. Luksuzno opremljen sa dve prelepe terase. Kontakt tel. 064/8222-117 ili 021/526-633 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 500.000 €, 132,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1046993 PRODAJA STANA, STROGI CENTAR - PEŠAČKA ZONA 132M2 + 2 GARAŽNA PARKING MESTA , ČETVOROSOBAN. NEKRETNINE NOVI SAD. LUX NEKRETNINA EKSLUZIVNO POSREDOVANJE TRENUTNO NAJBOLJEG STANA NA TRŽIŠTU !!! OAZA KOJA SE JEDNOM SRETNE !! Do sad sa najvećim posredničkim zadovoljstvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500.000 €, 234,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127441, lift(2), uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Na prodaju je luksuzni penthouse na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi na poslednjem spratu zgrade i prostire se na 234 m² u jednom nivou, što mu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127441, lift(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Na prodaju je luksuzni penthouse na jednoj od najprestiznijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se nalazi na poslednjem spratu zgrade i prostire se na 234 m² u jednom nivou, sto mu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 500.000 €, 200,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan dupleks od 200 m² sa krovnom terasom – Novi Sad, Bulevar Evrope / Šeraton U mirnoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Šeraton i Bulevara Evrope, izdaje se ekskluzivan dupleks stan površine 200 m², smešten u maloj urbanoj vili. Stan se prostire na dva nivoa i poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 499.940 €, 152,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007834.U ponudi je moderan penthouse duplex (152 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na trećem spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 499.000 €, 113,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*AGENCIJSKA PREPORUKA*Prodajemo u srcu Novog Sada Uknjižen Luksuzan Četvorosoban stan 113 m2 na TOP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na drugom spratu,dvostrano je orijentisan,svetao i funkcionalan ima Veliku Dnevnu sobu sa trpezarijom,tri spavaće sobe,odvojenu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 499.000 €, 165,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na Popovici .. Top lokacija, na Fruškoj gori, Sremska Kamenica, LUX naselje - Popovica.PRODAJE SE porodična kuća 164m stambenog dela. U Visokom prizemlju dnevna soba, trpezarija, kuhinja terasa, kupatilo, jedna spavaca soba, a na spratu su dve spavace sobe + podrum ispod....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

POPOVICA LUX naselje sa 8 kuća u nizu na Fruškoj gori, useljivo Pr+2+ garden sa Djakuzi kadom Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Popovica glavni put Kvadratura: 181m2 Površina zemljišta: 250m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Više spratova Stanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 440)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>