• GoHome Professional
nekretnine kikinda Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine kikinda oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.indomio.rs

NAPOMENA;STAN NIJE U ZGRADI,VEC ZASEBNA JEDINICA PRIZEMNA ZA SEBE,KAO KUCA.Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama. Kompletno....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Salonska kuca ,sa velikim potencijalom Na prodaju kuća po ceni od 120.000 €, pogodna za stanovanje i poslovni prostor. Nalazi se u prelepoj ulici G. Drapšina, proglašenoj za jednu od najlepših ulica u Evropi. Kuća ima suvi ulaz za dva automobila, tavanski prostor iznad cele kuće sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KIKINDA, 62.000 €, 131,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 87.550 €
24.09.2025 - 65.000 €
06.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.indomio.rs

Na extra lokaciji dve kuće. Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 .i još jednu uknjiženu nedovršenu.. Kuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasu iza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u dvorištu imamo....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Bašaidu. Zidana od cigle. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene terase, ostave i podruma. Kuća je održavana - renovirano kupatilo, kuhinja Na podovima pločice, laminati drvena stolarija, ulazna PVC vrata. Grejanje na plin, trofazna....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 80.000 €, 127,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.gsigma.rs

Nova prizemna kuća u Bašaidu. Površine 127 m2, na placu od 7. 41 ari. Kuća se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilom, špajz, dve terase i četiri spavaće sobe. Kuća je zidana od čvrstog materijala, betonska ploča. Grejanje na gas. Poseduje lepo dvorište,....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 240.000 €, 19000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

- Ekskluzivna prodaja - Kikinda, put za Novo Miloševo uz kanal DTD - 1,9 ha veličina parcele, kompletna parcela je ogradjena sa 2 kolska prilazi - vikend kuća sa garažom i podrumom, zidana od kamena i čvrstog materijala - 800 sadnica lešnika, u punom rodu, 8 godina starosti - prinos....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi se na povrsini od oko 2500kv spojene tri parcele na kojoj se nalazi veca okucnica,vinograd i basta na kojoj ima bunar,suma....