• GoHome Professional
nekretnine kikinda - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda

  • Za upit "nekretnine kikinda" pronađeno 115 nekretnina - prosečna cena 723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 50000 eura
    • do 62000 eura (prosečna cena)
    • do 75000 eura
    • do 629 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • klima
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KIKINDA, 70.000 €, 134,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 134m2, sa pomoćnom zgradom 63m2, na placu površine 1.404m2, u Nakovu, Opština Kikinda. Lokacija kuće je na oko 1,5km od graničnog prelaza sa Rumunijom, 7km od Kikinde. Kuća je spratna , plus potkrovlje koje nije dovršeno. Izgrađena je od čvrstog materijala, gradska....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 53.000 €, 51,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena spratna kuća 51 m2, na placu površine 2873 m2 u blizini Zoppas-a u Kikindi. Strukturu kuće čine na prvoj etaži dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, na drugoj etaži spavaća soba i prostor za toalet (trenutno u sivoj fazi). Kuća u suterenu ima i podrum. Grejanje....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 240.000 €, 19000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

- Ekskluzivna prodaja - Kikinda, put za Novo Miloševo uz kanal DTD - 1,9 ha veličina parcele, kompletna parcela je ogradjena sa 2 kolska prilazi - vikend kuća sa garažom i podrumom, zidana od kamena i čvrstog materijala - 800 sadnica lešnika, u punom rodu, 8 godina starosti - prinos....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kikinda'
70.000 €
53.000 €
350.000 €
  Kuća, KIKINDA, 97.000 €, 136,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće ,uknjižene na 61m2 i 75m2 korisne površine, na zajedničkom placu površine 185m2 kod Starog jezera u Kikindi, kao i građevinsko zemljište pored i iza kuća ukupne površine 631m2, koje se koristi kao bašta. Prva kuća korisne površine 61m2 je spratna i sastoji se:....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Bašaidu. Zidana od cigle. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene terase, ostave i podruma. Kuća je održavana - renovirano kupatilo, kuhinja Na podovima pločice, laminati drvena stolarija, ulazna PVC vrata. Grejanje na plin, trofazna....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 80.000 €, 127,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.gsigma.rs

Nova prizemna kuća u Bašaidu. Površine 127 m2, na placu od 7. 41 ari. Kuća se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilom, špajz, dve terase i četiri spavaće sobe. Kuća je zidana od čvrstog materijala, betonska ploča. Grejanje na gas. Poseduje lepo dvorište,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 350.000 €, 468,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličnu farmu u radu kapaciteta 30000 komada tovnih pilića. Farma se nalazi izvan naseljenog mesta i sva oprema je novijeg datuma. Na parceli se nalaze 3 objekta za uzgoj, -administrativna zgrada, nadstrešnica za slamu, kotlarnica, tri bunara. Objekti su ograđeni i predstavlja....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 305.000 €, 83,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u našoj ponudi je izuzetno kvalitetan stan u savremenoj novogradnji, smešten u ulici Dimitrija Tucovića jednoj od najtraženijih i najperspektivnijih lokacija u Beogradu. Zgrada je građena od visoko kvalitetnih materijala, sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom. Ulaz, stepenište....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524 -439 Prikaži broj Trosoban stan,....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 20.000 €, 2507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem plac 2507 m2, u katastru se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište njiva druge klase. Na placu ima bunar sa česmom. Struja gradska do placa. Sa jedne strane asfaltni put, sa druge strane zemljani. U toku je sprovodjenje gradske kanalizacione mreže do placa. Kontakt 060/430-9....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi se na povrsini od oko 2500kv spojene tri parcele na kojoj se nalazi veca okucnica,vinograd i basta na kojoj ima bunar,suma....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 59.000 €, 91,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji,na 1-2 min.od pijace,gradskog trga,vrtića,šetališta staro jezero..U sklopu kuće takođe se nalazi i niz pomoćnih prostorija, i garaža..Poseduje prostrano dvorište sa travnjakom,delom pod voćem..(Mirna i intimna oaza za uživanje..!) Objekat kao....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Kosovskoj ulici, delu bliže centru grada, prodaje se odlična i funkcionalna spratna kuća. Korisna površina kuće iznosi 188 m2 ( 94 m2 po etaži ) a površina parcele iznosi cc 300 m2. Kuća je kvalitetno građena, poseduje prostran podrum i tavanski prostor a grejanje je centralno.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 50.000 €, 155,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforna prizemna porodična kuća u Ruskom Selu (opština Kikinda) površine 155 m2 sa pomoćnim objektima površine 45m2. Strukturu kuće čine četiri prostorije u funkciji stambenog prostora, kupatilo,ostava i dve prostorije površine tridesetak kvadrata koje su trenutno u funkciji....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Salonska kuca ,sa velikim potencijalom Na prodaju kuća po ceni od 120.000 €, pogodna za stanovanje i poslovni prostor. Nalazi se u prelepoj ulici G. Drapšina, proglašenoj za jednu od najlepših ulica u Evropi. Kuća ima suvi ulaz za dva automobila, tavanski prostor iznad cele kuće sa....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 35.000 €, 304,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa očuvana kuća u vojvođanskom stilu na 8 km od Kikinde. Udaljena od Novog Sada 118 km a od Beograda 140 kmć Kuća ima 177 m2 + ostali pomočni objekti, ukupno ima 304 m2 na placu od 1450 m2. Kuća poseduje dve sobe do ulice salon , kuhinja sa trpezarijom kupatilo i veliki ulazni hodnik,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KIKINDA, 62.000 €, 131,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 87.550 €
24.09.2025 - 65.000 €
06.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na extra lokaciji dve kuće. Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 .i još jednu uknjiženu nedovršenu.. Kuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasu iza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u dvorištu imamo....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 72.000 €, 160,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Jugovićevoj ulici prodaje se spratna kuća korisne površine cc 160 na parceli ukupne površine 432 m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima agencije Terasa.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 232.340 €, 238,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna kuća novije gradnje! Nalazi se u širokoj i lepoj ulici, u mirom delu Kikinde u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Građena sa posebnom pažnjom na svaki detalj, korišćeni su isključivo vrhunski materijali: termo blokovi, kvalitetna fasada sa odličnom termoizolacijom,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 175.000 €, 175,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na ulazu na gradski trg, na uglu ulica Dimitrija Tucovića i dr. Zorana Đinđića prodaje se porodično stambeni objekat korisne povšine 175 m2. Navedeni objekat je lepo uređena kuća salonskog tipa sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom, kuhinjom, kupatilom, ostavom i podrumom.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 89.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Nikole Pašića prodaju se dve kuće i odvojeni stan (praktično tri stambene jedinice) sve na jednoj parceli. Površina parcele 520 m2. Površina prizemne kuće 80 m2, površina spratne kuće 93 m2 u osnovi, površina stana 45 m2. Pored navedenog na parceli se nalaze i pomoćni objekti,....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 45.000 €, 25000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najboljih lokacija u Kikindi, potes Teremija, prodaje se u jednoj parceli 2.5 hektara odličnog obradivog poljoprivrednog zemljišta 2. klase. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 115.000 €, 112,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru Kikinde, na Trgu srpskih dobrovoljaca, na prvom spratu, prodaje se poslovno stambeni prostor ukupne korisne površine 112m2. Predmet prodaje, u prirodi se sastoji od dve jedinice, površine 59 i 53m2. Prva veća predstavlja stambeni prostor - stan, a druga je trenutno,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem noviju spratnu kuću u Kikindi , u izuzetno mirnom delu grada. Udaljena je od centra 1700m. U blizini je Gradski park, Gradski stadion, Sportski centar Jezero sa bazenima i sportskim terenima, kao i Staro jezero, prelepo mesto za odmor i šetnju. Kuća je u odličnom stanju i....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 48.000 €, 48,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepo osvetljen i prostran dvorišni stan. Stan se nalazi u strogom centru grada na 100m od pijace. Uz stan ide i nusprostorija od 16kv čvrste gradnje. Za informacije pozvati 0628478062 Živka. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 118.000 €, 195,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini gradskog trga, prodaje se prizemna kuća korisne površine 195 m2, na parceli ukupne površine cc 700m2. Kuća je u dobrom stanju i sastoji se od dve celine. Prva celina sa ulice predstavlja poslovni prostor, površine cc 90m2 koji je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 89.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! U ulici Ivana Jakšića, delu bližem medicini rada, prodaje se prostrana spratna kuća, korisne površine cc 200 m2, na parceli ukupne površine 510 m2. Pored kuće, na parceli se nalazi pomoćni objekat i odvojeni dvorišni stan površine 98m2. Kuća i objekti su u izvornom....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 106.000 €, 147,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miloša Velikog na parceli ukupne površine 1500 m2, prodaje se spratna kuća, površine 147 m2 u osnovi (ukupno 250m2 korisne površine) Kuća je od čvrstog materijala, prostrana, 4 spavaće sobe, dva kupatila i pomoćnim objektima u dvorištu. Za više informacija Agencija "Nekretnine....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 215.850 €, 69,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan kvalitet gradnje, novi stanovi, sa PDV-om, u blizini Novosadskog sajma! Preporuka. s25 Šifra: 531258 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 97.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Jugovićevoj ulici u Kikindi prodaje se renovirana dvoetažna kuća površine 130 kvadratnih metara na placu od 6 ara po ceni od 97 000 evra. Kuća je izgrađena 1975. godine od cigle i potpuno je uknjižena. Kuća ima tri sobe, kupatilo, toalet, ostavu i dve terase sa pogledom na ulicu....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 52.000 €, 98,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan četvorosoban,renoviran,92m2 + galerija 5m2, u cenu su uračunati plakari,kuhinja od drveta i garaźa. .

 
 
 
  Farma, KIKINDA, 350.000 €, 468,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 81.000 €, 136,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kikinde, veliki parking prostor ispred kuće, poseduje garažu. Podovi prostorija su (u zavisnosnosti od namene) obloženi laminatom, brodskim podom i keramičkim pločicama. Poseduje sve priključke: struja, voda, gas i kanalizacija. Uknjiženo, bez....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 39.000 €, 130,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada, u ulici Đure Jakšića, pored autobuske stanice, prodaje se starija kuća/stan korisne površine 130 m2 na parceli ukupne površine 370 m2. Kuća zahteva određena ulaganja a lako se može pretvoriti u poslovni prostor i kao takva može predstavlajti dobru investiciju.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 17.000 €, 91,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Železničkom novom redu, na obodu Kikinde, prodaje se prizemna kuća sa manjim dvorištem. Pored kuće nalaze se i dva manja pomoćna objekta. Kuća je uslovna za život uz određena ulaganja. Za više indormacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 29.000 €, 34,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini kružnog toka, prodaje se poslovni prostor korisne površine 34m2. Poslovni prostor pogodan je za obavljanje kancelarijske delatnosti, frizersko/kozmetičkog salona ili ordinacije. Shodno visini tavanice, u poslovnom prostoru je postavljena galerija....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica u Kikindi nedaleko od centra grada, Odlična kuća na sprat, građena za potrebe svoje porodice, veoma kvalitetna gradnja. Kuća se sastoji od prizemlja i sparata, koji su uređeni kao i potkrovlja koje je u sirovom stanju. U prizemlju je dnevni boravak, sa....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 98,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Novim Kozarcima, selu nadomak Kikinde, prodaje se spratna nedovršena kuća, korisne površine cc 180 m2 na parceli ukupne površine 800m2. Navedena nekretnina je delimično osposobljena za život, a veći deo nekretnine je predviđen za renoviranje i završetak radova na uređenju iste.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Braće Lakovića , prodaje se odlična spratna kuća korisne povšine cc 150m2, na parceli ukupne površine 800m2. Kuća je uredna i odmah useljiva a na parceli nalaze se pomoćni objekti, još jedan stan površine 70m2 i manji voćnjak. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić"....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 16.000 €, 159,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu , starija gradnja, potrebna adaptacija Zvati od 17h do 20h Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 111)

<< <1 2 3> >>