• GoHome Professional
nekretnine kikinda parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kikinda parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kikinda parking

  • Za upit "nekretnine kikinda parking" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 726 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 67000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 670 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KIKINDA, 145.000 €, 208,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Kralja Petra Prvog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 1996 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 148.000 €, 133,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru grada, u ulici Hajduk Veljkova, prodaje se odlična, kompletno opremljena prizemna kuća, korisne površine 133 m2 na parceli ukupne površine 650m2. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave, hodnika i prostrane terase.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica u Kikindi nedaleko od centra grada, Odlična kuća na sprat, građena za potrebe svoje porodice, veoma kvalitetna gradnja. Kuća se sastoji od prizemlja i sparata, koji su uređeni kao i potkrovlja koje je u sirovom stanju. U prizemlju je dnevni boravak, sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kikinda parking'
70.000 €
70.000 €
232.340 €
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524 -439 Prikaži broj Trosoban stan,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 20.000 €, 107,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Banatskom Velikom Selu, na desetak kilometara od Kikinde, prodaje se prizemna kuća površine 107 m2, na parceli ukupne površine 800 m2. Na parceli se nalaze pomoćne prostorije, a kuća je uslovna za život. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Farma, KIKINDA, 350.000 €, 468,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličnu farmu u radu kapaciteta 30000 komada tovnih pilića. Farma se nalazi izvan naseljenog mesta i sva oprema je novijeg datuma. Na parceli se nalaze 3 objekta za uzgoj, -administrativna zgrada, nadstrešnica za slamu, kotlarnica, tri bunara. Objekti su ograđeni i predstavlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 130.000 €, 224,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Toze Markovića prodaje se proizvodna hala ( radionica) sa manjim kancelariskim prostorom, svlačionicom i kupatilom. Ispred hale u dvorištu nalaze se izgradjeni objekti za smeštaj raznog krupnog materijala. Površina parcele na kojoj je izgrađen ovaj višenamenski objekat iznosi....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 35.000 €, 304,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa očuvana kuća u vojvođanskom stilu na 8 km od Kikinde. Udaljena od Novog Sada 118 km a od Beograda 140 kmć Kuća ima 177 m2 + ostali pomočni objekti, ukupno ima 304 m2 na placu od 1450 m2. Kuća poseduje dve sobe do ulice salon , kuhinja sa trpezarijom kupatilo i veliki ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 98,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Novim Kozarcima, selu nadomak Kikinde, prodaje se spratna nedovršena kuća, korisne površine cc 180 m2 na parceli ukupne površine 800m2. Navedena nekretnina je delimično osposobljena za život, a veći deo nekretnine je predviđen za renoviranje i završetak radova na uređenju iste.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 75.000 €, 254,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, prodaje se prostrana prizemna kuća ukupne površine 254 m2, na parceli površine cc 1000m2. U sklopu kuće nalazi se i poslovni prostor (lokal) sa zasebnim ulazom sa ulice. Kuća zahteva sanaciju i određena ulaganja. U prostranom dvorištu nalaze se pomoćni objekti....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 89.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! U ulici Ivana Jakšića, delu bližem medicini rada, prodaje se prostrana spratna kuća, korisne površine cc 200 m2, na parceli ukupne površine 510 m2. Pored kuće, na parceli se nalazi pomoćni objekat i odvojeni dvorišni stan površine 98m2. Kuća i objekti su u izvornom....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 69.900 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica prodaje se stan u prizemnoj stambenoj zgradi sa ulazom iz dvorišta, a orijentisan ka ulici. Stan je salonskog tipa, sa visokim plafonima, površine 120 m2 i lako se može podeliti na dve manje stambene jedinice. Stan poseduje pripadajući deo tavanskog prostora,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 118.000 €, 195,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini gradskog trga, prodaje se prizemna kuća korisne površine 195 m2, na parceli ukupne površine cc 700m2. Kuća je u dobrom stanju i sastoji se od dve celine. Prva celina sa ulice predstavlja poslovni prostor, površine cc 90m2 koji je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 106.000 €, 147,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miloša Velikog na parceli ukupne površine 1500 m2, prodaje se spratna kuća, površine 147 m2 u osnovi (ukupno 250m2 korisne površine) Kuća je od čvrstog materijala, prostrana, 4 spavaće sobe, dva kupatila i pomoćnim objektima u dvorištu. Za više informacija Agencija "Nekretnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 72.500 €, 145,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na uglu ulica Miloša Velikog i Braće Bogaroški, prodaje se izuzetno funkcinalan poslovni prostor ukupne korisne površine 145 m2. Poslovni prostor se sastoji od 6 odvojenih prostorija/kancelarija i 3 mokra čvora/kupatila, povezanih funkcionalnim hodnikom i još jednom prostorijom /čekaonicom.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća građena 2010. godine kod Iđoškog Mosta (Put za Vodice br.1. Kikinda), 20 ari placa, dobra lokacija, 250m2 , pomoćna kuća 17m2, bunar (ide do dubine od 43m) i kućni vodovod, električna energija trofazna, uknjižena , jedan vlasnik, bez tereta. Kuća ima 9 soba, podrum, 2 kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 29.000 €, 34,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini kružnog toka, prodaje se poslovni prostor korisne površine 34m2. Poslovni prostor pogodan je za obavljanje kancelarijske delatnosti, frizersko/kozmetičkog salona ili ordinacije. Shodno visini tavanice, u poslovnom prostoru je postavljena galerija....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 45.000 €, 171,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, u ulici Miloša Ostojina prodaje se starija useljiva kuća površine 171 m2, na izvrsnoj uslovnoj parceli za izgradnju novog stambenog objekta, ukupne površine 1090m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 220,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Porodična stambena kuća u centru Kikinde (ulica Braće Tatić), koja kuća se sastoji od 5 etaža (podrum - garaža, prizemlje i tri sprata) ukupne neto površine 220m2. Kuća je sagradjena početkom '80-tih godina, od čvrstog materijala, poseduje centralno grejanje sa ugradjenim....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 175.000 €, 175,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na ulazu na gradski trg, na uglu ulica Dimitrija Tucovića i dr. Zorana Đinđića prodaje se porodično stambeni objekat korisne povšine 175 m2. Navedeni objekat je lepo uređena kuća salonskog tipa sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom, kuhinjom, kupatilom, ostavom i podrumom.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 89.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Nikole Pašića prodaju se dve kuće i odvojeni stan (praktično tri stambene jedinice) sve na jednoj parceli. Površina parcele 520 m2. Površina prizemne kuće 80 m2, površina spratne kuće 93 m2 u osnovi, površina stana 45 m2. Pored navedenog na parceli se nalaze i pomoćni objekti,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 81.000 €, 136,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kikinde, veliki parking prostor ispred kuće, poseduje garažu. Podovi prostorija su (u zavisnosnosti od namene) obloženi laminatom, brodskim podom i keramičkim pločicama. Poseduje sve priključke: struja, voda, gas i kanalizacija. Uknjiženo, bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 52.000 €, 127,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici oslobođenja, preko puta Železničke stanice, prodaje se poslovni prostor građevinske površine 155 m2, a korisne 127 m2. Za više informacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima agencije. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 59.000 €, 91,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji,na 1-2 min.od pijace,gradskog trga,vrtića,šetališta staro jezero..U sklopu kuće takođe se nalazi i niz pomoćnih prostorija, i garaža..Poseduje prostrano dvorište sa travnjakom,delom pod voćem..(Mirna i intimna oaza za uživanje..!) Objekat kao....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem noviju spratnu kuću u Kikindi , u izuzetno mirnom delu grada. Udaljena je od centra 1700m. U blizini je Gradski park, Gradski stadion, Sportski centar Jezero sa bazenima i sportskim terenima, kao i Staro jezero, prelepo mesto za odmor i šetnju. Kuća je u odličnom stanju i....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 87.550 €, 131,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasuiza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u Dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 101.000 €, 150,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miloša Ostojina prodaje se odlična spratna kuća korisne površine 150m2 na parceli površine 600m2. Pored kuće, na parceli se nalazi dvorišni stan, pomoćni objekti i lepo manje uređeno dvorište. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30, ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 80.000 €, 124,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa garažom i pomoćnim objektima u mirnom delu Kikinde, ulica Kozaračka broj 12. Kuća je u odličnom stanju, bez potrebe za većim ulaganjima. Grejanje je na plin, ima priključak za telefon, klima uređaj. Kuća se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, hodnika, velikog....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Kosovskoj ulici, delu bliže centru grada, prodaje se odlična i funkcionalna spratna kuća. Korisna površina kuće iznosi 188 m2 ( 94 m2 po etaži ) a površina parcele iznosi cc 300 m2. Kuća je kvalitetno građena, poseduje prostran podrum i tavanski prostor a grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Na upit, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524-439 .

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 81.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Na upit, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs