• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 53000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine jagodina do 53000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 53000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina do 53000 eura" pronađeno 1 007 nekretnina - prosečna cena 501 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • 50000 eura (malo jeftiniji)
    • 55000 eura (malo skuplji)
    • do 173 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 31.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Parcela od 90a uz glavni put u Miloševu – odlična lokacija, idealna za gradnju, investiciju ili poslovni objekat. Prilaz direktno sa asfalta. Retka prilika – vredi pogledati! 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 90 a 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno velik i pravilnog je oblika,na idealnoj je lokaciji ima prilaz sa dve strane,sa glavnog puta i bočno sa seoskog makadam puta. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 56,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća nudi mogućnost dogradnje još jedne etaže, što je čini idealnim izborom kako za porodični život, tako i za poslovne namene. Iako ne poseduje veliko....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 30.000 €, 30,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi imamo jedinstven stan na idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život! Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan od 30 m² nudi sve što je potrebno za udoban boravak i savršeno je usklađen za moderan gradski način života. Lokacija: U neposrednoj blizini velikih marketa....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 35.250 € na 30.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1410,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 42.300 €
26.11.2025 - 35.250 €
01.04.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela je na Đurđevom brdu uz nasipan put i u neposrednoj blizini Akva parka. Četvrtastog oblika i idealna za porodičnu kuću u mirnom okruženju. Naša preporuka! Br.tel. 064/831-20-61 065/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradsko-građevinsko zemljište od 12a na Strelištu .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

Lep plac u naseljenom delu Ribara .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Dve kancelarije od po 36m2. Obe imaju mokri čvor, postoji mogućnost spajanja u jednu veliku kancelariju. Moguća je i zasebna prodaja cena po kancelariji je 15000 evra. Može i izdavanje 72 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja ,prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom,, sa....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2022.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru priliku za kupovinu po primamljivoj ceni. Kuća je prazna, što budućem vlasniku omogućava brzo useljenje ili prilagođavanje prostora sopstvenim....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 30.000 €, 32,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Gradjevinska parcela sa uknjiženim objektom , sa upotrebnom dozvolom, od 32 m2 na 5,16 ari. Vikend kuća ima upotrebnu dozvolu, privatna je sojina 1/1 . Parcela se nalazi na glavnom putu Trnava II i Crvene livade , idealna lokacija u gradu . Ima izveden priknjučak za trofaznu i monofaznu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 32,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 30.000 €, 25,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji, u centru Jagodine. Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 25m² · 30.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 10400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište površine 10441m2, nalazi se u Jagodini, na lokaciji Vinorački put, uz glavni put. Zahvaljujući položaju i pristupu sa puta, parcela predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zemljište je na području grada Jagodine.Ovo je dobra prilika za one koji....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 5975,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Kočinom selu, površinr 59,75a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1732,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac površine 17a u naselju Bagrdan, idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice. Parcela se nalazi direktno pored asfaltnog puta, što omogućava lak pristup tokom cele godine. Pored placa su prošli struja i gas, što značajno olakšava priključke i smanjuje troškove buduće....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se mala prizemna kuća površine 40m2 na 1.44a placa u naselju Levač u mirnom delu grada. Poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i hodnik. Podna obloga laminat, spoljna stolarija drvena, grejanje je na TA peć. Monofazna struja, gradska voda i kanalizacija.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac za izgradnju kuće na dobroj lokaciji u Jagodini, u naselju Lipar. Plac je površine 30 a i predstavlja odličnu priliku za one koji traže zemljište za gradnju u mirnom delu grada. Lokacija je pogodna za budući porodični dom, uz dobru povezanost i praktičan pristup. Ako....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji, u centru Jagodine. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.750 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, PotesTopola 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.750 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, PotesTopola Plac, Jagodina - Šantarovac | Prodaja · 30.750€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.500 €, 46,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.heroldo.com

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 30.000 € na 29.500 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 29.500 €, 72,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 36.000 €
01.02.2026 - 30.000 €
13.03.2026 - 29.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.indomio.rs

Продаје се стан у кући који се састоји од две етаже. У приземљу се налазе ходник, дневни боравак, кухиња и купатило. Кухиња остаје, без беле технике. У поткровљу су две спаваће собе и купатило. На спрату је уграђена ПВЦ столарија, а у спаваћим собама је урађена унутрашња изолација....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 29.400 €, 1470,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je plac za izgradnju kuće ili vikendice, baš takav smo dobili. Plac se nalazi u naselju Kupusara u blizini Maxija na Sarinoj međi. Površina placa je 14,7 ari i cena po aru je 2000 evra ali moguće je i uzeti manju parcelu na primer 5 ari. Za više informacija pozovite na....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 29.081 €, 24,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 29.081 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.000 €, 200,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici raspoloženi za svaki dogovor. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 29.000 €, 20,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Zamislite da živite tamo gde se sve dešava – kafići, prodavnice, fakulteti, gradski prevoz i šetališta na samo par koraka od vas! Na prodaju renovirana garsonjera od 20m², smeštena u samom centru grada. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i maksimalno iskorišćenog prostora – idealan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 29.000 €, 150,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ili zamenu za stan, kuća u centru Bagrdana na placu od 6,29 ari . U okviru kuće je i lokal sa posebnim ulazom. Kuća je na najboljoj lokaciji u samom centru. U krugu od 150 m nalaze se prodavnice, dom kulture, ambulanta, pijaca, škola, stajalište za autobus. Kuća se redovno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 57.000 €, 47,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.heroldo.com

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije koji vole komfor, i za mlade koji žele svoj prvi dom uz kredit, jer je uknjižen, ima sve dozvole i spreman je za kupovinu bez glavobolje. Preko....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 57.000 €, 30,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije , sa desne strane je kupatilo , pravo spavaća soba i levo je kuhinja sa dnevnom sobom . Stan ima pripadajuće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

035/8222-441 064/831-20-62 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Lep plac u naseljenom delu Ribara 28 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2022.,

www.heroldo.com

Gradsko-građevinsko zemljište od 12a na Strelištu 12 a 0 0 0 .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 35.250 € na 30.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 30.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2025 - 42.300 €
25.11.2025 - 35.250 €
31.03.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2025.,

www.heroldo.com

Parcela je na Đurđevom brdu uz nasipan put i u neposrednoj blizini Akva parka. Četvrtastog oblika i idealna za porodičnu kuću u mirnom okruženju. Naša preporuka! Br. tel. 064/831-20-61 065/8-222-441 14,10 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Gradsko-građevinsko zemljište od 12a na Strelištu Plac, Jagodina | Prodaja · 30.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep plac u naseljenom delu Ribara Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 30.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u Kočinom selu, površinr 59,75a. Plac, Jagodina - Kočino selo | Prodaja · 30.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Ustanovili ste grešku?