• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 53000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine jagodina do 53000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 53000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina do 53000 eura" pronađeno 1 015 nekretnina - prosečna cena 503 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • 50000 eura (malo jeftiniji)
    • 55000 eura (malo skuplji)
    • do 178 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • opremljen
    • parking
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, JAGODINA, 34.092 €, 27,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2023.,

www.heroldo.com

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. 44 a 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 34.000 €, 81,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća površine 81m2, dva pomoćna objekta površine po 45m2 na placu površine 30 ari. Na prodaju je takođe i plac u produžetku površine 30 ari. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33, 34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. 3.334 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 34.000 €, 27,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je ujedno i spavaća soba . Sledeća prostorija desno je kuhinja sa trpezarijom i špajzom koja je proširena postojećom terasom koja je zatvorena, pravo....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

- podno grejanje na struju .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 35.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kuću u Bukovču-Jagodina, površine [telefon] kvadrata. Kuća je odmah useljiva, poseduje centralno grejanje, gradski vodovod, plinski priključak. Kuća je uknjižena i poseduje upotrebnu dozvolu. Pored kuće postoji još jedna zgrada u kooj je radionica sa ostalim prostorijama....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

- podno grejanje na struju Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 27m² · 35.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac od 7,5 ari na odličnoj lokaciji u Jagodini – Sarina međa, u neposrednoj blizini industrijske zone. -Lokacija: Jagodina, Sarina međa -Površina: 7,5 ari -Infrastruktura: pristupni put, struja i voda Vlasništvo 1/1, bez tereta, odmah spremno za prenos. Zakažite razgledanje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 56.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 92,78 ara Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.783 €, 85900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 36.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.heroldo.com

035/8222-441 064/831-20-61 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 34.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2024.,

www.heroldo.com

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5. 49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 064 8222 441 5,50 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 Prikaži broj 064 8222 441 Prikaži broj Plac,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.158 €, 3685,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Spuštena cena na 900e/aru sa mogućnošću dogovora na niže. 3 parcele: 34.91a + 47m2 + 1.46a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve spojene parcele u jedinstvenu celinu od 14 ari — idealnu za gradnju porodične kuće sa pogledom i dodatnom privatnošću. Lokacija: Na vrhu Đurđevog brda, u direktnoj blizini Akva parka i svih dešavanja u Jagodini — odlična povezanost i atraktivna zona Parcela je gradsko‑građevinska,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 32.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 33.000 €, 145,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 32.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da im je sve neophodno u neposrednoj blizini. Glavne karakteristike: Kuća u funkciji, sa potrebnim ulaganjima u stolariju i fasadu Mogućnost dogradnje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.986 €, 21991,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

3 Parcele na Liparu pogodne za sadnice voća - kajsije, vinova loza, borovnice, nektarine, šljive i sl. Prilaz delom asfaltnim i delom zemljanim putem. *Zemljište je obradivo i osunčano; .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 24,59 ari Odličan prilaz,uz asfaltni put. Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.783 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2023.,

www.heroldo.com

Tražite lokal na dobroj i prometnoj lokaciji onda je ovo idealan lokal za Vas. Lokal je u fazi renoviranja, odrađena su dva nova mokra čvora (zamenjena kompletna instalacija vode i odrađene su nove pločice) Kompletna instalacija struje je takođe zamenjena. Lokal ima i zadnji ulaz....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.250 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac do asfaltnog puta, mogućnost kupovine susedne parcele od 20a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*900eur/aru .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2021.,

www.heroldo.com

*900eur/aru 3.595 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.330 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*900eur/aru Plac, Jagodina | Prodaja · 3595m² · 33.330€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.158 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2025.,

www.heroldo.com

Spuštena cena na 900e/aru sa mogućnošću dogovora na niže. 3 parcele: 34. 91a + 47m2 + 1. 46a 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 32.000 €, 34,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase sa prelepim pogledom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2023.,

www.heroldo.com

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U prizemlju poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, a na spratu dve spavaće sobe sa dve terase, dok manja kuća od prostorija poseduje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 96,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo u Kočinom selu na lokaciji preko puta autoputa. Na parceli od skoro 35ari se nalaze dve kuće i tri pomoćna objekta ( koš, garaža) Glavna kuća se satoji od predsoblja, tri sobe i zatvorene terase. Pomoćna kuća se sastoji iz dve prostorije, kuhinje....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 96,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 37.000 € na 32.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 88,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 37.000 €
17.04.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na ravnom placu vas dočekuje dvorište puno zelenila, voćnih sadnica, hladovine i prostora za baštu, spremno da stvorite svoj porodični raj. Kuća je useljiva, sa nameštajem, uz struju, vodu i obezbeđena drva, a tu su i pomoćne zgrade i radionica – idealno za hobi ili dodatni prostor.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem njivu I klase katastarski [telefon] / [telefon] na magistralnom putu Jagodina-Cuprija, Gilje, [telefon] m od pumpe i firme Gile Gas, [telefon] m od betonjerke, [telefon] km od Jagodine i [telefon] km od Cuprije. Pogodno je za sve namene,u blizini je naseljenog mesto,može....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.850 €, 26,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.986 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2022.,

www.heroldo.com

3 Parcele na Liparu pogodne za sadnice voća - kajsije, vinova loza, borovnice, nektarine, šljive i sl. Prilaz delom asfaltnim i delom zemljanim putem. *Zemljište je obradivo i osunčano; 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 31.500 €, 45000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište, 5.klasa, idealno za voćnjak, vinograd ili odličnu lokaciju za solarne panele. Ukupna površina je 4,5 ha od čega je 4ha u komadu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 31.500 €, 9000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela od 90a uz glavni put u Miloševu – odlična lokacija, idealna za gradnju, investiciju ili poslovni objekat. Prilaz direktno sa asfalta. Retka prilika – vredi pogledati! 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.323 €, 26,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.323 €, 25,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.250 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Plac do asfaltnog puta, mogućnost kupovine susedne parcele od 20a 26 a 0 0 0 .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 50.000 € na 56.650 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 56.650 €, 41,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u mirnom i porodičnom naselju, udaljenom svega 1,5 km od samog centra grada – dovoljno blizu da ti sve bude nadohvat ruke, a opet dovoljno daleko da imaš svoj mir, tišinu i privatnost. Stan je novija gradnja, površine 41 m², idealno iskorišćenog prostora. Na drugom....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 31.000 €, 20,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2025.,

www.heroldo.com

Lokal opremljen za trgovinu. Moguća zamena ili rentiranje. 20 m 2 0 1 0 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 421)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>