• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 46000 eura do 90 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine jagodina do 46000 eura do 90 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 46000 eura do 90 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 46000 eura do 90 m2" pronađeno 174 nekretnina - prosečna cena 1.005 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 41.440 €, 23,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 29.081 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 22,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.828 €, 22,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 21,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 25.112 €, 21,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.828 €, 21,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.133 €, 20,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.500 €, 20,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 31.000 €, 20,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2025.,

www.heroldo.com

Lokal opremljen za trgovinu. Moguća zamena ili rentiranje. 20 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 23.446 €, 20,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 29.000 €, 20,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Zamislite da živite tamo gde se sve dešava – kafići, prodavnice, fakulteti, gradski prevoz i šetališta na samo par koraka od vas! Na prodaju renovirana garsonjera od 20m², smeštena u samom centru grada. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i maksimalno iskorišćenog prostora – idealan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 42.000 €, 20,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica na 3,412 hektara zemlje. Objekat ima 32m2. Mogucnosti su velike, pogledajte! .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 25.112 €, 20,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal opremljen za trgovinu. Moguća zamena ili rentiranje. Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 20m² · 31.000€.

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 42.000 €, 20,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica na 3,412 hektara zemlje. Objekat ima 32m2. Mogucnosti su velike, pogledajte! Apartman, Jagodina - Lozovik | Prodaja · 20m² · 42.000€.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 23.446 €, 19,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.810 €, 19,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.626 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.133 €, 19,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.638 €, 19,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.197 €, 19,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 38.000 €, 19,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite mesto za pokretanje ili proširenje biznisa? Ovo je prava prilika za Vas! Na prodaju lokal površine 19m² u neposrednoj blizini centra Jagodine, na odličnoj lokaciji pogodnoj za razne vrste delatnosti – od salona, kancelarije, servisa do maloprodaje ili fast food-a. -Lokal se....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.626 €, 18,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.197 €, 18,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.984 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 27.000 €, 18,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.heroldo.com

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice – idealna pozicija za poslovanje! Višenamenski prostor – pogodan za ordinaciju, apoteku, laboratoriju, salon, butik, kancelariju, i druge....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.523 €, 18,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.638 €, 18,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.810 €, 18,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.340 €, 18,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.984 €, 17,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.629 €, 17,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 17,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2024.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.340 €, 17,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 19.661 €, 17,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.523 €, 17,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 19.661 €, 16,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2022.,

www.heroldo.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost 16 m 2 0 1 0 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 16,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 174)

<< <1 2 3 4 5> >>