• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 46000 eura do 90 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine jagodina do 46000 eura do 90 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 46000 eura do 90 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 46000 eura do 90 m2" pronađeno 174 nekretnina - prosečna cena 1.005 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • parking
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.heroldo.com

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine 20m2 iz kog izlazite na terasu površine 6m2. Kvalitetna gradnja, ima ulaganja, iskljuceno grejanje, dobra spratnost, stan ima pripadajući podrum.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 25.000 €, 39,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u Ćupriji. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 37,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se jednosoban stan površine 37 m² u Jagodini, u naselju Sarina Međa. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u okruženju punom zelenila, što pruža prijatan ambijent za život. Nalazi se na 4. spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Raspored stana čine spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se prodaje sa svim stvarima. Idealan stan za izdavanje. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 35.000 €, 37,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju funkcionalan i kompletno namešten stan površine 31m². Stan se sastoji od: -dnevnog boravka sa kuhinjom, -spavaće sobe, -kupatila. Stan poseduje sopstveni vodomer i sopstveni kotao na gas, što omogućava potpunu kontrolu potrošnje i troškova. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se prodaje sa svim stvarima. Idealan stan za izdavanje. Jednosoban stan, Jagodina | Prodaja · 37m² · 40.000€.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 45.000 €
01.05.2026 - 44.000 €
10.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju manji jednosoban stan na prvom spratu, sa terasom od 4m2 i dobrim rasporedom koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Nekretnina je za renoviranje, ali upravo tu leži njena prava vrednost – mogućnost da je prilagodite sebi ili pretvorite u odličnu investiciju. Bez....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 37,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija. Raspored prostorija: -Dnevna soba sa kuhinjom -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa Stan je uredan i dobro održavan, sa rasporedom koji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 32.000 €, 34,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase sa prelepim pogledom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 32,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Gradjevinska parcela sa uknjiženim objektom , sa upotrebnom dozvolom, od 32 m2 na 5,16 ari. Vikend kuća ima upotrebnu dozvolu, privatna je sojina 1/1 . Parcela se nalazi na glavnom putu Trnava II i Crvene livade , idealna lokacija u gradu . Ima izveden priknjučak za trofaznu i monofaznu....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 40.000 €, 32,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! 32 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 32,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi. Na Planini Crni Vrh, nalazi se vikendica površine 32m2 na 60, 34a placa. kompletan plac je dubinski očišćen od korova do dubine 70cm. Plac je ograđen kvalitetnom ogradom. Bunar dubine 40 metara sa čistom planinskom vodom ali je bez obzira na sve prodavac ugradio filtere....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 32m² · 40.000€.

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 30.000 €, 32,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 25.000 €, 32,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi. Na Planini Crni Vrh, nalazi se vikendica površine 32m2 na 60,34a placa. kompletan plac je dubinski očišćen od korova do dubine 70cm. Plac je ograđen kvalitetnom ogradom. Bunar dubine 40 metara sa čistom planinskom vodom ali je bez obzira na sve prodavac ugradio filtere....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 42.240 €, 30,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće, tako i za vikendicu za beg od gradske gužve. Prednosti lokacije: Plac se, zbog svoje širine, može izparcelisati na dva manja Na samom placu se....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 30.000 €, 30,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi imamo jedinstven stan na idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život! Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan od 30 m² nudi sve što je potrebno za udoban boravak i savršeno je usklađen za moderan gradski način života. Lokacija: U neposrednoj blizini velikih marketa....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 42.240 €, 30,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČNA PRILIKA – NAMEŠTEN STAN KOD AKVA PARKA ! Na prodaju moderan, manji jednosoban stan u vrhunskom stanju, smešten u popularnom kompleksu Wing, u neposrednoj blizini Akva parka. Savršen izbor za život ili investiciju! Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje ili izdavanje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 29,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m², odmah useljiv stan pruža maksimalno iskorišćen prostor i savremen način života. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 16.000 €, 28,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna za sve koji žele da urede prostor po svom ukusu ili traže povoljnu investiciju. Opis nekretnine: Lokacija: Sarina međa, u blizini važnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal površine 28 m², smešten na izuzetno prometnoj lokaciji u neposrednoj blizini Akva parka. Zbog svoje pozicije, lokal je vidljiv i pristupačan, što ga čini idealnim za različite vrste delatnosti – od maloprodaje i uslužnih delatnosti do kancelarije ili malog ugostiteljskog....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 34.092 €, 28,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2022.,

www.heroldo.com

- podno grejanje na struju 27 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 34.092 €, 27,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 34.000 €, 27,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je ujedno i spavaća soba . Sledeća prostorija desno je kuhinja sa trpezarijom i špajzom koja je proširena postojećom terasom koja je zatvorena, pravo....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.850 €, 26,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.323 €, 26,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 26,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje, odličan za izdavanje ili savršen kao prvi stan, ovo je prava stvar. Lokacija govori sama za sebe – mirno okruženje, a sve nadohvat ruke.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

- podno grejanje na struju .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

- podno grejanje na struju Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 27m² · 35.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 30.000 €, 25,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji, u centru Jagodine. Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 25m² · 30.000€.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.323 €, 25,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji, u centru Jagodine. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.400 €, 24,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge strane udaljeni ste samo par minuta od Vivo šoping....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 29.081 €, 24,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 24,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.440 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

 
 
 
Sačuvano Sačuvano

01.02.2022.,

www.heroldo.com

035/8222-441 064/831-20-62 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 174)

<< <1 2 3 4 5> >>