• GoHome Professional
nekretnine jagodina barem 170 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • nekretnine jagodina barem 170 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina barem 170 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina barem 170 m2" pronađeno 783 nekretnina - prosečna cena 318 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 2400 eura
    • do 3000 eura (prosečna cena)
    • do 3600 eura
    • do 30 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • podrum
    • klima
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 12.500 €, 583,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024. - 12.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem parcelu na lokaciji Crvene livade: Idealno za Vašu Buduću Gradnju! parcela je pravougaonog oblika smještenu na idiličnoj lokaciji Crvene livade. Ova parcela, , nudi izvanrednu priliku za gradnju Vašeg snova. Osnovne informacije: Lokacija: Crvene livade Oblik parcele: Pravougaonog....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 1.500.000 €, 640,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2021.,

www.heroldo.com

Poslovni prostor na vrlo atraktivnom mestu u centru grada, glavna ulica. Poseduje podrumsku prostoriju koja je kompletno opremljena gde je i grejanje uvedeno, prizemni deo i sprat koji su takođe komplet opremljeni. Klima, telefon internet, video nadzor, alarm su takođe sastavni deo....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 150.000 €, 1000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u industrijskoj zoni u Jagodini, površine 10a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 44.000 €, 14200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Lep četvrtast voćnjak (kruška) u funkciji, star je 10 godina. Ima špalirski sistem za navodnjavanje, ograđen. Ima asfaltni prilaz. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 5.600 €, 7478,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište 74,78 ari,njiva 5 klase i šumsko zemljište 13 ari ,šuma 5 klase. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 100.100 €, 7700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 77 ari. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 65.000 €, 12600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u industrijskom delu grada Pored svih velikih fabrika i firmi u poslovnom centru Jagodine , blizu autoputa. Zemljište na koje prenamenom možete sagraditi halu , fabriku ili poslovni centar . Ne čekajte ! Pozovite na broj 0658222446 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep plac u naseljenom delu Ribara .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 1648,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2022.,

www.heroldo.com

Plac uz put, odličan prilaz za automobile. -Na placu nema priključaka za vodu i struju, ali postoji mogućnost naknadnog priključka. Gradska voda još uvek nije prošla, ali je planirano da se odradi u skorije vreme. -Gas je prošao pored placa. -U blizini placa postoje već izgrađeni....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 135.000 €, 1818,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se suvlasnički udeo 1/2 na dve parcele na odličnoj lokaciji. 1.818 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

zemljište u građevinskom području 1.556 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 200.000 € na 220.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 220.000 €, 4622,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 200.000 €
20.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, smešteno na atraktivnoj lokaciji, idealno kako za porodičnu gradnju, tako i za investitore. Plac se nalazi u građevinskom području, sa mogućnošću izgradnje stambenog ili poslovnog objekta u skladu sa važećim urbanističkim uslovima.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 1884,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.heroldo.com

*plac nije uz put 1.884 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.250 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parcela površine 7,5 ari u gradsko-građevinskom području na kojoj je dozvoljena izgradnja stambenog prostora i to P+1+Pk, 60% od parcele. Moguća je izgradnja i manjih industrijskih hala. Moguć svaki dogovor! .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 21.000 €, 850,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se očišćen plac površine 8.5a na Koloniji pogodan za izgradnju kuće. Svi priključci su u blizini, a sam plac poseduje i bunar. Širina placa do asfaltnog puta je 15 metara. Odličan plac za izgradnju kuće, nalazi se u blizini glavnog puta i autobuske stanice na Koloniji. Retko....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 32.250 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac do asfaltnog puta, mogućnost kupovine susedne parcele od 20a .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.500 €, 623,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

* Struja, voda - na placu pored Postoji mogućnost zamene za kućicu ili plac na selu na brdovitom delu gde ima bagrem. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.250 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2024. - 11.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2024.,

www.heroldo.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 2.800 €, 646,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 7.000 €
29.04.2026 - 3.000 €
17.05.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u podnožju Ruskog groblja u naselju Tabane. Prilaz placu je makadam. Gradsko građevinsko zemljište. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 31.500 €, 45000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište, 5.klasa, idealno za voćnjak, vinograd ili odličnu lokaciju za solarne panele. Ukupna površina je 4,5 ha od čega je 4ha u komadu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.000 €, 4454,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

.*plac uz put *struja prošla pored placa - moguć priključak .

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, JAGODINA, 143.800 €, 725,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2023.,

www.heroldo.com

* Stambeni deo - sprat 117m2 * Kancelarijski deo - prizemlje 117m2 * Magacin (P+1) 2 etaže x 199m2 = 398m2 * Poslovni deo - stara hladnjača 66m2 * Bunar dubine 115m * Portirnica 4m2 * Objekat 6. (deo) 23m2 * Asfaltirana površina 540m2 * Trafo stanica * Građevinsko zemljište 5, 91a....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 1.200.000 €, 1200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Hala 800m2 (u nastavku u prizemlju, metalna konstrukcija, zidana, razvedena struja, 5 metra visina plafona) + prodajni prostor 120m2 (prizemlje) + kancelarije na spratu 100m2 + podrum 120 m2 Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 1200m² · 1.200.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.600 €, 2451,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2022.,

www.indomio.rs

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim kamenom. Dovod struje i vode do samog placa. Plac je ogradjen žicom sa prednje strane,i nalazi se do puta. Na placu je zasedjeno 250 sadnica....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.500 €, 673,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jedno od tri parcele u gradsko građevinskom području površine 6 ari na Đurđevom Brdu, po ceni od 15.500 EUR. Zemljište je u mirnoj i prirodnoj okolini, sa prelepim pogledom na grad. Struja i voda su već provedeni pored placa, što omogućava jednostavnu gradnju. Moguća....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.000 €, 661,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Isti vlasnik prodaje 5 parcela za izgradnju kuća na gradskom građevinskom zemljištu sa izvedenim priključkom za struju do placeva i prilaznim putem,Parcele se nalaze u novoj zoni formiranja prostorno uređenog novog stambeno-poslovnog naselja. Parcele imaju prilaz iz tri pravca preko....