• GoHome Professional
nekretnine jagodina barem 170 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine jagodina barem 170 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina barem 170 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina barem 170 m2" pronađeno 773 nekretnina - prosečna cena 319 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 2400 eura
    • do 3000 eura (prosečna cena)
    • do 3600 eura
    • do 30 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • useljiv
    • dvorište
    • ekskluzivan
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 400 m 2 6 0 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 Kuća, Jagodina | Prodaja · 400m² · 550.000€.

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 225.000 €, 400,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi. Za sve one koji žele da nastave biznis izdavanja apartmana stan-na-dan. Objekat se nalazi na samo 400 metara od Aqua parka. Sedam apartmana opremljena za izdavanje: -dva trokrevetna -četiri četvorokrevetna -jedan petokrevetni Objekat se prodaje potpuno namešten, računajući....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju hala u naselju Ribare, površine 400 m², na placu od 36 ari. Odlična lokacija čini ovu nekretninu idealnom za različite namene. Hala je u odličnom stanju, bez srednjih stubova, što omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Objekat ima prostran izlog i kancelarijski prostor.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju višenamenska hala površine 400 m², smeštena uz asfaltni put, pogodna za različite vrste delatnosti – proizvodnju, skladištenje, servis, radionicu i drugo. Objekat sadrži proizvodni deo i kancelariju, poseduje industrijska vrata pogodna za utovar robe, kao i tri kalorifera....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 550.000 €, 400,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 410,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Komforna kuća u mirnom delu grada na tri nivoa, idealna za dve ili tri porodice. Ima i useljiv pomoćni objekat veličine garsonjere. Grejanje je na gas, unutrašnja i spoljna izolacija. Cena je sa kompletnim nameštajem. 410 m 2 7 3 1 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 390.000 €, 422,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajni prostor površine 210m2 sa 5 kancelarija na spratu, 3 toaleta, kuhinja i 4 hale ukupne površine 666m2. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 135.000 €, 440,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2022.,

www.heroldo.com

*Na placu se nalazi kuća ukupne površine blizu 440m2, sa pločom. Postoje dve stambene jednice, sa odvojenim ulazima. Jedna stambena jedinica nalazi se u prizemlju, druga na spratu. *U okviru prizemlja je garaža sa rol aluminijumskim vratima i nalazi se celom površinom ispod dnevne....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 425.000 €, 440,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana porodična kuća ukupne površine 440 m², smeštena u mirnoj ulici u blizini Vivo Shopping Parka u Jagodini. Kuća se prostire na tri sprata, idealna je za veću porodicu ili kao investicija za izdavanje. Kuća poseduje veliki potencijal za različite namene, a zbog svoje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.heroldo.com

Komforna kuća u neposrednoj blizini Akva parka. Idealna za pretvaranje u apartmane i izdavanje ili za dve porodice. Ima dve garaže, dve odvojene stambene jedinice. Uknjižena, upotrebna dozvola. ALU stolarija, dve klime, roletne na dugme. , Ima mogućnosti da se dovrši i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 230.000 €, 450,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se atraktivna kuća na odličnoj lokaciji u Jagodini, u blizini Akva parka. Površina kuće: oko 450 m² Površina placa: 3. 11 ari Struktura kuće: Suterenski prostor je potpuno sređen. Prvi sprat je delimično sređen. Drugi i treći sprat su u sivoj fazi, spremni za završne radove....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 452,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 140.000 €
13.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na 3,64 ara placa! Ova kuća je u sivoj fazi, što znači da sve što vidite sada može postati tačno onako kako ste oduvek želeli. Bilo da sanjate....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 453,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se veliki stambeno poslovni objekat na lepom mestu. Kuća, Jagodina | Prodaja · 453m² · 115.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 453,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veliki stambeno poslovni objekat na lepom mestu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.900 €, 456,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u Jagodini, u naselju Solaris, predstavlja odličnu priliku za gradnju u naseljenom delu grada. Plac je pravilnog oblika i ima prilaz do puta, što omogućava lak pristup i dobru funkcionalnost parcele. Površina zemljišta iznosi 4.56 a, odnosno 456 m². Nalazi se....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 115.000 €, 453,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.heroldo.com

035/8222-441 064/831-20-61 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u građevinskom području 461 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području Plac, Jagodina | Prodaja · 461m² · 10.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 14.000 €, 462,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 4,61a u Trnavi. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.500 €, 471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 4.71a u blizini Vinoračkog puta. Prilaz placu makadam. Pored placa su izgrađene vikendice. Plac je četvrtastog oblika i do puta se nalazi. Priključci su u blizini. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Siva faza, ograđen plac. Ima gradska voda na placu. Ispred kuće ima bandera . Tri nivoa, visoki suteren , prizemlje i sprat 480 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Jagodini, naselje Solaris, na ograđenom placu površine 5,7 a. Objekat je u sivoj fazi i sastoji se od tri nivoa: visoki suteren, prizemlje i sprat. Površina objekta je 480 m². Na placu je dovedena gradska voda, a ispred kuće se nalazi bandera. Nekretnina je pogodna....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 319.000 €, 489,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je tarket, ispod tarketa je podno grejanje kao i u zimskoj bašti. U donjem delu je velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, špajz, spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 270.000 €, 490,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis, tako i za ulaganje sa sigurnim povraćajem kroz zakup. Sastav objekta: Proizvodna hala – prostrana i funkcionalna, pogodna za različite vrste....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 499,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaji je 10 placeva na putu prema naselju Trnava II od istog vlasnika. Sve parcele imaju asvaltirani put prilaz do placa. Na gradskoj su lokaciji gde su prošli svi prikljuci Sve parcele su po 5 ari Ekskluzivna ponuda agencije Heroldo. Kontakt 0658222445 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 750.000 €, 500,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Izdajemo magacinski prostor na Ribarskom putu sa odličnim prilazom i pozicijom koja je u blizini autoputa u industrijskoj zoni grada Jagodine . Magacin poseduje velika klizna vrata , struju sa kontrolnim brojilom , osvetljenje , suv i čist !! Pozovite nas!! 0658222446 0358222441 500....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća sa dva objekta jedan 152m2 u osnovi +suteren, a drugi 156m2 + sprat; Kuća je na fenomenalnoj lokaciji i sa prelepim pogledom. Postoji mogućnost pretvaranja u više apartmana. Naša Preporuka 500 m 2 10 3 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela je gradsko građevinsko zemljište, pogodna za izgradnju kuće. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup svim gradskim sadržajima, a opet u mirnom i prijatnom okruženju. - Asfaltni put vodi direktno do samog placa – bez makadama i nepristupačnih....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine 17a pruža dovoljno prostora i privatnosti, dok je blizina svih važnih sadržaja odlična za porodičan život. Objekat se sastoji od dva dela:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda u SELEKT NEKRETNINAMA! 5 ari zemljišta u građevinskom području na nepuna tri kilometra od centra grada. U ponudi je 14 parcela. Moguća je kupovina više parcela odjednom. Svi priključci su dovedeni do parcela i sve što je potrebno je da nam se javite na 063 322 300....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*plac oblika trougla .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Uvedena je voda, na placu postoji priključak na struja , prošao gas, kanalizacija je prošla pored placa. .