• GoHome Professional
nekretnine VOJVODINA - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • nekretnine VOJVODINA - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VOJVODINA

  • Za upit "nekretnine vojvodina" pronađeno 76 147 nekretnina - prosečna cena 2.154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SENTA, 84.460 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na lokaciji Bulevar Evrope, zgrada uvučena u odnosu na Bulevar, stan je dvorišno orjentisan. LUX-uzna zgrada, vrhunski kvalitet gradnje i prelep izgled samog objekta. Prostran dnevni boravak, vrlo svetao stan orjentisan prema jugoistoku. Kompletan namešten. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 112.000 €, 248,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.gsigma.rs

Novija spratna kuća u Kleku. Površine 248 m2, na prostranom placu od 11.29 ari. Lep raspored u kući, iz hodnika se ide u sve prostorije. U prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja i trpezarija sa izlazom na natkrivenu terasu koja je okrenuta prema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.000 €, 72,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.10.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050566, CARA DUŠANA- ADAMOVIĆEVO, DVOSOBAN STAN 72M2 Na prodaju luksuzan stan od 72m2 u novijoj stambeno poslovnoj zgradi. .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 62.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2025 - 62.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – lokal površine 60m2 + tri zasebna magacinska prostora na placu površine 4 ara. Sanitarni čvor, monofazna struja, centralno grejanje, klima. Uknjiženo. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Garsonjera na prodaju, naselje Mala Amerika. Prizemlje. Površine 34m2,Novija zgrada. Spoljna PVC stolarija, na podovima parket, keramika, centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima... Održavana...Garsonjera se prodaje opremljena... Grejanje CG Klima.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 103.000 € na 105.100 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 105.100 €, 33,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 103.000 €
16.05.2026 - 105.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelep, svetao 1.5 soban stan od 33m2, u stvarnosti 34m2, u blizini dva bulevara- bulevara Evrope i bulevara Patrijarha Pavla i novoplaniranog mosta preko dunava.3. Sprat ( nije poslednji )bez lifta, u manjoj zgradi sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom, sa parkingom iskljucivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u zasebnom objektu u sklopu zgrade od 4 stana. Novogradnja. Prodaje se sa novim nameštajem koji je u njemu. Retko u ponudi jer je stan osim za život idealan i za obavljanje poslovne delatnosti od kancelarijskog poslovanja do zdravstvenih uskuga. Izuzetno miran kraj....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2023.,

www.gsigma.rs

Luksuzna spratna kuća u centru Zrenjanina. Kuća je površine 400 m2 plus podrum od 150 m2 koja se sastoji od dva zasebno uknjižena trosobna - lux apartmana. Oba stana poseduju zaseban priključak za plin, trofaznu struju, CG na plin - u prizemlju podno, a na spratu CG sa radijatorima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 800.000 €, 306,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2024.,

www.gsigma.rs

Želite ozbiljnu, odličnu lokaciju za svoju firmu, ili izgradnju stambene zgrade? Ovo je prava prilika za Vas! Retkost na tržištu nekretnina u Zrenjaninu! Lokacija - Žitni trg Zrenjanin. Parcela veličine 3195 m2, širina uličnog fronta 33 metara plac je nepravilnog oblika Veoma atraktivna....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 130.000 €, 67,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.gsigma.rs

Novija kuća u Elemiru, sa lokalom i velikom baštom na prodaju. Tri nezavisne stambene jedinice. Kuća sa potkrovljem uvučena od uličnog fronta. Okvirne kvadrature osnove 90 m2 plus potkrovlje koja treba da se istakne. Održavana. Lep raspored prostorija. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Kuća, MALO SREDIŠTE, 245.000 €, 120,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 120m2, (dve terase), plac 4a, npr+pr+ptk, EG (podno), video nadzor, bazen, podrum, parking, ktv. Malo Središte se nalazi na obroncima Vršačkog brega u neposrednoj blizini Vršca i istoimenog manastira kao i šumskog dela brega. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, luksuznu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 247.200 €, 240,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja nekretnina Veternik, šestosobna kuća., (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.560 €, 37,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na odličnoj lokaciji. Renoviran. Blizu centra grada. Dve komforne prostorije i odvojena kuhinja. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Salonski stan u strogom centru Novog Sada, Ul. Ilije Ognjanovića. Nalazi se na drugom spratu trospratne zgrade (bez lifta), CG, interfonom. Po strukturi dvosoban lako adaptibilan u trosoban. Visoki plafoni (h-3.1m), odlična izolacija. Kompletno je renoviran. Uknjižen na 61m2 (mereno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.040 €, 51,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052280. NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 50m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1046827, NOVI SAD, GRBAVICA, TROSOBAN 44M2.. Stan u zgradi novijeg datuma koji se nalazi u prvoj građevinskoj zoni. U blizini su osnovna škola Sonja Marinković, predškolska ustanova, Limanska pijaca i Futoški park, u blizini su tržni centri: Promenada, Spens i Merkator. Okružuju....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 82.000 € na 85.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 82.000 €
07.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050857. NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 37m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Novog Sada Uknjižen Ulični Lokal 25 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054861 , NOVI SAD , DETELINARA , GARSONJERA, 20M2 ,… Oglašavamo na prodaju garsonjeru na Detelinari. Nalazi se u lepom okruženju punom zelenila, parkova i sportkih terena. Javnim saobraćajem je odlično povezana sa ostatkom grada tako da je dobra kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.230 €, 38,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo potpuno nov i namešten stan u kvalitetnoj zgradi. Odličan raspored, veoma svetao, dvorišno orijentisan, nalazi se u visokom prizemlju. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Ima ostavu na terasi i zajedničku biciklanu u suterenu zgrade. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 200.000 €, 53558,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2023.,

www.adventisrealestate.com

Poljoprivredno zemljište, 5,35 ha - Salaš Noćajski, Sremska Mitrovica .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 205.000 €, 256,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2024.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na jednom placu, na veoma atraktivnoj lokaciji u širem centru grada. Ulična kuća sastoji se od dnevnog boravka koji je spojen sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika, kupatila, ostave i tri spavaće sobe. U dvorištu se nalazi druga kuća sa potkrovljem - u prizemlju se nalazi dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Futoški put, Novi Sad, 90000€, 30m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Futoški put, Novi Sad Futoški put.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.550 €, 81,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

-- PREDSTAVLJAMO VAM STAMBENO - POSLOVNI OBJEKTAT NA PODBARI -- Objekat se nalazi u neposrednoj blizini samog centra i Dunava, ovaj jedinstveni projekat koji budućim stanarima nudi mogućnost uživanja u sadržajima Beogradskog keja. Projekat predstavlja jedinstvenu ponudu i ispunjava....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 240.000 €, 321,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Centar – Dve kuće površina 199m2 i 122m2 + pomoćni objekti na placu površine 10,52 ara okvirnih dimenzija 17 x 62 m. Centralno grejanje + kaljeve peći. Trofazni i monofazni priključak za struju. Uknjižene. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 100.000 €, 164,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – šestosobna kuća površine 164m2 (82 + 82m2) sa posebnim ulazima za prizemlje i potkrovlje + dvosoban stan na placu površine 3,97 ara. Trofazna struja, kanalizacija, uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 150.000 €, 310,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – šestosobna kuća površine 310m2 na placu od 4,09 ara. CG na čvrsto gorivo i struju, trofazna struja, na većem delu kuće demit fasada, nov krov, laminat, kolski ulaz, 5 spavaćih soba, 2 kupatila, velika pokrivena terasa, garaža u sklopu kuće, uknjižena 1/1, moguća kupovina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 11,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor-kancelarija u centru grada, Maksima Gorkog ulica, u dvorištu zgrade. Prostor je renoviran, laminat na podu, centralno grejanje. Cena 25 000eu. Prodaje se sa nameštajem. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 128.000 €, 105,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2024.,

www.gsigma.rs

U Naselju Brigadira Ristića stan od 105 kvadrata stambene površine na petom spratu. Stambeno poslovna zgrada u kojoj se nalazi stan ima lift. Stan je veoma svetao i prostran. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, kuhinja je spojena sa trpezarijom i dnevnom sobom. Vešernica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 84.460 €, 34,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, na dobroj lokaciji. Uknjižen, prodaje se komplet namešten, sa svim stvarima i belom tehnikom. NIski računi. Odličan, kao investicija, ali i za život. Naša topla preporuka!!! Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 55.000 €, 8570,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se gradsko građevinsko zemljište ukupne površine 8.570 kvm. Na dobroj lokaciji, asvaltiran put sa priključcima za gas i struju i uskoro za vodu i kanalizaciju! Pogodno za gradnju kuće, poslovnog objekta ili sportskih terena! Mogućnost kompenzacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 87.550 €, 41,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam fenomenalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji! Za vise informacija i zakazivanje pozovite agenta prodaje .

 
 
 
  Kuća, EČKA, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.agencijapragma.com

Ečka – četvorosobna kuća površine oko 150m2 + lokal površine oko 20m2 + letnja kuhinja površine 36m2 na placu površine 14 ara sa kolskim ulazom i garažom. Lokal se nalazi na frontu parcele i ima sopstveni sanitarni čvor. Monofazna i trofazna struja, centralno grejanje na plin i čvrsto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.140 €, 38,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju koja se nalazi na odličnoj lokaciji na Adicama. Dobra povezanost brzim putem sa centrom grada, u blizini sva potrebna infrastruktura. Odlična oprema sigurnosna ulazna vrata, pločice, pvc stolarija. Rok je maj 2025. godine. Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 75.000 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.gsigma.rs

Potpuno renovirana dvoiposobna dvojna kuća naselje Zeleno polje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila i dve spavaće sobe od kojih je jedna prolazna, i kupatila. Demit fasada, na podovima laminat, parket, keramika, ulazna sigurnosna vrata, spoljna PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1008240, NOVI SAD – GRBAVICA. Potez oko Elektrovojvodine i Bulevara – ulica Lasla Gala. Prodaja manjeg duplex stana , odlicno koncipiranog u novijoj kvalitetnoj zgradi. Lokacija koja svima odgovara. Stan se sastoji od predsoblja u kojem je mesto za garderober, kuhinja....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.gsigma.rs

Naselje Bagljaš - NOV DVOSOBAN STAN. Drugi sprat. Površine 57 m2. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, jedna spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje podno Zgrada sa liftom. Odlična lokacija u neposrednoj blizini BIG....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan dvosoban uknjižen stan na top lokaciji u Zmaj Jovinoj ulici. U neposrednoj blizini su autobuska stanica, škole, pijaca, Maxi, sam centar grada, sve je na par minuta hoda, što pruža dodatni komfor, jer ne mora da se koristi automobil u svakodnevnom životu. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, VRDNIK, 500.000 €, 245,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081297, APARTMANSKI KOMPLEKS SA ČETIRI DVOSOBNA APARTMANA, VRDNIK, 244.70m2, PLAC 408m2 Kompleks apartmanskog tipa, koji se sastoji od četiri samostalna dvosobna apartmana, kompletno opremljena, na lepo pozicioniranom placu sa pogledom na manastir Ravanicu. Kuća je kvalitetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan u kvalitetnoj zgradi u samom centru grada, idealnog rasporeda. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji idealnoj za studente kao i za život. Prodaje se kompletno namešten sa belom tehnikom, bez ulaganja. Iznad kuhinje je galerija sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 415.300 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan "Lux" Salonski stan, kompletno renoviran, bez ulaganja u samom centru Grada. Stan je kompletno sređen nova instalacija struje, vode i kanalizacije, opremanje stana je rađeno sa najboljim i najkvalitetnijim materijalima. Spušteni plafoni, (zvezdano nebo,....