• GoHome Professional
nekretnine KRAGUJEVAC - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine KRAGUJEVAC - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KRAGUJEVAC

  • Za upit "nekretnine kragujevac" pronađeno 1 985 nekretnina - prosečna cena 1.048 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 70000 eura
    • do 88000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 886 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 40.000 €, 58,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal od 58m2 na Maloj Vagi.Lokal je u objektu stare gradnje pored same ulice, kod ambulante br.2. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 98,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Ilićevo. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, predsoblja, kao i letnje kuhinje sa ostavom koja se nalazi u nastavku kuće. Na parceli od oko 12 ari nalaze se i pomoćni objekti ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 38.200 €, 45,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Đuriselo, površina stambenog dela 45 m2 i 45 m2 podrumski deo, na placu površine 1800 m2. Kuća se sastoji od tri prostorije i kupatila. Priključena gradska voda i struja. Blizina autobuske stanice. Vlasnik 1/1. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 196.000 €, 220,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Erdoglija, površine 220 kvm na 2,4 ara placa, sa centralnim gradskim grejanjem . Sastoji se od podruma 38,21 kvm (predsoblje, jedna sobica, kotlarnica, podrumče ); prizemlje 65 kvm ( predsoblje, dnevna soba, kuhinja, špajz, dve sobe, kupatilo, terasa) - poseban....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 154.000 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan koji se nalazi na Bubnju u ul: Milovana Gušića, površine 77 kvm, na trećem spratu, sa grejanjem na gas,ima lifta u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, toaleta, tri sobe, dnevne sobe , trpezarije sa kuhinjom, zatvorene terase. Izdaje se kompletno opremljen stan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 98.550 €, 46,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7 sa površinom od 45,55 m² dostupan je na prvom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 220.000 €, 296,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 305,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Uglješnica , površine 305 kvm, na 3,77 ari plac, grejanje na gas. Sastoji se od prizemlja ( hodnik,kotlatnica, dve sobe,dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinja,kupatilo i terasa ); sprat ( hodnik,dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom,tri spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126234, PR/, uknjižen, renoviran, parking, dvorište/bašta. Prodaje se poslovni prostor površine 120 m2, na odličnoj lokaciji u širem centru Kragujevca - centar preko Lepenice u veoma prometnoj ulici.Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim ulazom sa ulice i veći....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 205,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje (selo) Šljivovac Kuća je završena 2020. godine. Stolarija PVC sa roletnama, keramika italijanska, izolacija stiropor 5 cm debljine, grejanje je na struju na norveške radijatore, trofazna struja, voda iz arterskog bunara. Poseduje šest soba, dva....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 42.000 €, 52,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju deo kuće površine 60m2, u okviru porodične stambene zgrade sa upotrebnom dozvolom na Pivari. Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dve spavaće sobe. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje dvorište površine 1.5 a. Kuća je na odličnoj urbanizovanoj,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 10856,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026. - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 1 hektara i 8,5 ari u blizini Bozmana, naselje Petrovac. 84 ari je šuma treće klase, a 24 ara je njiva četvrte klase.Ukupna površina se sastoji od dve parcele koje daju jednu celinu više od jednog hektara.U šumi ima stabala različite debljine.Pristupačno i izlazi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 450.000 €, 561,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUCA U KORICANIMA, ODMAH USELJIVA, SREDJENA. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 292.500 €, 14625,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, dve parcele u naselju Višnjak, u Kragujevacu, ukupne površine 14625 m2, od čega je jedna parcela površine 4844 m2, koja je šuma, a druga parcela je površine 9781 m2 i ona je njiva. Pored parcele koja je šuma celom dužinom prolazi ulica, koja vodi kroz naselje. Dozvoljena....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća ( vikendica ) u naselju Petrovac, površine 55,54 kvm, na 44,29 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejanjem i grejanjem na struju. Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba i kupatilo ) i potkrovlja ( jedna soba). Na placu....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 110,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u okolini Kragujevca u selu Cerovac. Kuća je pogodna za život dve porodice. Poseduje veliki plac pravilnog oblika koji omogućava obavljanje različitih poslovnih delatnosti. Moguća zamena za stan u Kragujevcu. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 240,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kvalitetno zidana kuca u fulu, nekoliko pomocnih objekata, sve zidano ciglom, na placu razno voce. Podrum vina, sve opremljeno kompletno, prodaje se sa svim stvarima, letnja kuhinja, kotao za grejanje. TOTALNI FUL. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 54.600 €, 41,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na Aerodromu, renoviran( pvc stolarija, kupatilo, kuhinja), povrsine 41m2, na 3 spratu, cg, nema lift, ima podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i terase. Cena 54600 evra .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 950.000 €, 8000,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 80 ari na atraktivnoj poslovnoj lokaciji u Kragujevcu, u neposrednoj blizini značajnih infrastrukturnih i tehnoloških objekata. Na parceli se nalazi započeta industrijska hala površine 1.250 m², dimenzija 24 x 45 m, sa visinom od 7 metara, idealna za: • proizvodnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 75.000 €, 21,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 350,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Denino brdo .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 105.000 € na 112.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 112.000 €, 104,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
01.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole i igrališta. Kuća je površine 104 m2 u osnovi. Na prizemlju iz hodnika desno se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, koji je komforan, a levo je spavaća soba, kupatilo i ulaz u garažu. Unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 21.000 €, 18600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Kragujevcu, naselje Grošnica,, površine 1 ha i 86 ari, po ceni od 21.000 eura. Zemljište čine više parcela, koje se nadovezuju jedna na drugu, a predmet ponude je ukupne površine svih parcela. Zemljište čine njive, šume, livade/pašnjaci....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Grošnica, 145.000 €, 400,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u sivoj gradnji od 400 m2 u Grošnici na 10 ari placa. Kuća je planirana da bude u tri etaže po 100m2, svaka etaža sa zasebnim ulazom. Prva etaža je omalterisana, urađena struja i voda, useljiva je. Svaka etaža je sa istim rasporedom prostorija, hodnik, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 134.500 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Jabučar .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 52,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 52m2, na 4 spratu, ima centralno grejanje, podrum, terasu. U stanu je radjena nova struja, nova voda, novo kupatilo, nova kuhinja, hoblovan je parket, pvc stolarija sa roletnama. Sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 109.000 €, 76,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe. Objekat je na visokom prizemlju, a ispod se nalazi suturen površine 21 m².....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujecu - naselje Centar Kuća se sastoji od stambenog dela od oko 270 m2 + poslovni deo oko 75 m2. Takođe postoji i pomoćni objekat u površini od 60 m2 .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 24.000 €, 56,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stara šumadijska kuća u selu Gornje Jarušice Kuća poseduje potencijal ali su neophodna dodatna ulaganja. Kuća se napaja vodom iz seoskog vodovodnog sistema, kanalizacijom koja je odvedena daleko od kuće, monofazna struja Na placu se nalazi veliki zasad raznovrsnog voća....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Poskurice, 50.000 €, 1229,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac od 12,29 ari na Poskuričkom putu, pored samog asfalta. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu, a ima i urađen temelj za stambeno poslovni objekat i kompletan projekat.Pored samog placa je priključak za struju i vodu. Položaj placa izvanredan, kao....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 167,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijskim i kuhinjskim blokom. Na podovima je urađen hrastov parket, nov, neupotrebljavan. Takođe u sastav prizemnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 35.000 €, 31,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor-lokal u sirem centru grada ( preko Lepenice ), površine 31kvm, u prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i kupatila. Uknjiženo Cena: 35.000 eura .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 9.000 €, 5031,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju njiva treće klase zemljišta u Drenovcu, površine 50,31 ari. Njiva je u blizini asfaltnog puta. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od 09 do 17h. Čekamo Vas. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 7.000 €, 3101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište u naselju Ramaća kod Kragujevca, površine 3101 m2, uknjiženo, vlasnik 1/1. Parcela se nalazi na nekih 100 m od asfaltnog puta kuda prolazi seoski vodovod i vod elektične energije, i nekih 3 km od škole u tom naselju, a pogodna je za razne zasade i setvu. Za....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 320.000 €, 400,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Aerodrom, površine 400kvm (u etažama), na placu od 4,17 ari, centralono grejanje. Sastoji se od prizemlja (dva lokala do ulice i stan od 78kvm (dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i hodnik); prvog sprata (jedan lokal do ulice....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Ramaća, 20.000 €, 12433,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Ramaća, udaljen od centra Kragujevca nešto više od 20 km. Pogodan za izgradnju vikendice, porodične kuće, ili više njih, kao i za zasade voća i povrća i odgoj životinja, ali i za odmor na svežem vazduhu i u miru. Plac čine dve parcele, voćnjak i njiva, ukupne....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dve garsonjere ( sa zajedničkim ulazom od 15 kvm ),površine 24 kvm ( prvi stan ) i 16 kvm ( drugi stan ), u prizemlju, sa TA grejanjem ( klima ). Sastoje se od po jedne sobe, kupatila, kuhinje i predsoblja. Prodaja sa stvarima. Mogućnost prodaje i odvojenih stanova. UKNJIŽENO....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 1.500.000 €, 376,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u Petrovcu, pored magistralnog puta, površine 376 kvm, na 32 ara placa. U objektu postoje dva priključka za struju, gradska voda i kanalizacija. Sastoji se od zidanog objekta ( hala, ulaz, dve kancelarije, garderober i toaleta ). Izlazi na glavni - magistralni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 540.000 €, 650,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno - poslovni objekat na placu površine 3,81 arI . U prizemlju se nalazi poslovni prostor restoran sa kapacitetom do 150 mesta, površine 200 m2, sa parkingom ispred i razrađenim poslom. Restoran sala je pogodna za sve vrste proslava. U sklopu restorana se nalazi sva....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni objekat u selu Cerovac (10 km od Kragujevca) Objekat se sastoji od tri jedinice koje mogu da funkcionišu nezavisno. Poseduje priključak struje, bunarska voda, septička jama. Useljivo odmah. Objekat se prodaje kao prazan. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna za porodični život ili kao investicija. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 560)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>