• GoHome Professional
nekretnine KRAGUJEVAC - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine KRAGUJEVAC - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KRAGUJEVAC

  • Za upit "nekretnine kragujevac" pronađeno 1 985 nekretnina - prosečna cena 1.048 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 70000 eura
    • do 88000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 886 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • namešten
    • luksuzan
    • 4.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 92.965 €, 52,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 52,82m2, u izgradnji, na trećem spratu, stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, dečija soba, terasa, ostava, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 151.500 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Kragujevcu – u donjem delu naselja Erdoglija. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade novije gradnje, što ga, pored stanovanja, čini savršenim i za poslovni prostor (ordinacije, kancelarije, biroi). Osnovne....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 600,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od oko 600m2 i plac od 4,8 ari na samo 5 min od centra Kragujevca, u naselju Pivara. Kuća je građena 2016. godine, od čvrstog materijala sa kompletnim planom i programom gradnje, kao i upotrebnom dozvolom. Ima 3 nivoa, prizemlje, sprat i potkrovlje. Struktura prizemlja:....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 110.000 €, 75,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran je i izuzetno funkcionalan trosoban stan. Sada je trenutno prilagođen životu višečlane porodice, a od prostorija ima veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 298.000 €, 322,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje. U prizemlju se nalazi hodnik, veća soba za slavlja, spavaća soba, kupatilo, vešernica, hobi soba i soba za ostavu sa zasebnim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 117.300 €, 69,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se potpuno renovirana kuća površine 69m2 u naselju Erdoglija. Kuća je potpuno renovirana. Urađena je fasada, izolacija, PVC stolarija i zamenjeni su podovi. Strukturu kuće čine: - dve sobe - kuhinja - predsoblje - podrum. Kuća se nalazi u zajedničkom dvorištu površine 2,97a....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Opremljen, kompletno renoviran trosoban stan u širem Centru. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, terasa površine 13m2 dužinom celog stana, od čega je jedan deo zastakljen. Stan je komforan, izuzetno svetao, lepog i praktičnog rasporeda. Kompletno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Kragujevcu, naselje Centar Konforan penthaus koji je se sastoji od dvevnog doravka, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila. Stan poseduje ogromnu terasu površine 130 m2, kao i dva garažna parking mesta. Stan je u fazi rekonstrukcije, tako da se raspored može promeniti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor površine 95,12 m2, na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Kragujevca. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim ulazom sa ulice i velikim izlogom, što obezbeđuje odličnu vidljivost i prepoznatljivost brenda. Idealna za sve vrste poslovnih aktivnosti....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 66.950 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 54m² u naselju Stanovo. Struktura: ulazni hodnik koji vodi ka svim prostorijama, kupatilo, dnevni boravak, odvojena kuhinjia sa trpezarijom, spavaća soba. Dodatnu pogodnost čini i špajz za odlaganje. Stan je veoma je praktičnog rasporeda....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 114.000 €, 5769,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Petrovcu od 57,69 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac , građevinsko je zemljište. Sa placa je prelep pogled na ceo grad. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.800 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Stanovu, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 50m2, na 1 spratu, ima cg, lift, terasu, podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. Cena 62800. Stan se prodaje sa stvarima .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 370,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u donjoj Sabanti parcela površine 3 he 69 ar i 35 m2 ( koja se sastoji od 3 puta po dve parcele koje nisu jedna pored druge) pod šumom. Uknjiženo cena: 47.000 eura Mogućnost kupovine dve parcele odvojeno od ostalih gde je bila šuma ali je posečena u donjoj Sabanti ( Čarkovac....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 206.000 €, 6800,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PLAC U OPORNICI DO GLAVNOG PUTA .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.000 €, 98,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Bresnici sa pripadajućim dvorištem. Stan u kući koji ima 98m2. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom, predsoblja, velike terase, dve spavaće sobe i kupatila. Stan je u prizemlju, a kuća je etažirana. Deo dvorišta pripada samo ovom stanu. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 335.450 €, 93,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivan prostran lokal sa visinom plafona od 5,7 metara i velikim staklenim povrsinama. Lokal je sa ogromnim potencijalom sobzirom na visinu plafona i moze sluziti razlicitim delatnostima. Nalazi se u novoj zgradi cija gradnja se zavrsava u decembru 2025 godine.Lokal je jedna celina....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal na Aerodromu površine 30 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( klima ).Sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora. Uknjiženo ( upotrebna dozvola ) cena: 36.000 eura .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 103.799 € na 117.106 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 117.106 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.799 €
15.05.2026 - 117.106 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 57,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Bubnju površine 57m2. U prizemnom delu se nalazi dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i ostava. Na spratu - dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik.Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova, pružajući vam divan pogled i mirnu atmosferu.Neophodna....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE LOKAL U KRAGUJEVCU Na prodaju poslovni prostor ukupne površine 31,07 m² , koji se nalazi u prizemlju stambeno-poslovnog objekta u ulici Vojvode Putnika u Kragujevcu. Prodaje ga prvi vlasnik, a sva dokumentacija je uredna i spremna za uknjižbu. Osnovne karakteristike Površina:....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 760.000 €, 273,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux stana na Vračaru u blizini Hrama, u pitanju je duplex , koji se prodaje kompletno opremljen. Stan se nalazi u manjoj zgradi kvalitetne gradnje, dupli zidovi , stolarija drvo-aluminijum , roletne na daljinsku komandu , stan ima svoja 2 garažna mesta. Ovaj lux stan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 51,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u širem centru grada, kod velikog parka, kvadrature 51 kvm,  na drugom spratu, grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja,  dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,  kupatila i  terase .....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 315.000 €, 391,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru grada, površine 391 kvm, na 3,76 ari placa, sa više vrsta grejanja (gas, sopstveno etažno grejanje na struju, čvrsto gorivo). Sastoji se od suturena ( 65 kvm, tri prostorije, kotlarnica i WC) prizemlje ( tri prostorije , kupatilo, terasa ), sprat ( četiri....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Hitna prodaja, kuca izuzetnog kvaliteta sa dva odvojena ulaza, komplet zavrsena, useljiva odmah. Moguca zamena za trosoban stan i doplatu .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 87.000 €, 297,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca na Aerodromu. Kuca se sastoji iz prizemlja gde je lokal od 100m2, prvog sprata koji se sastoji od jedne spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve terase,drugi sprat se sastoji iz tri spavace sobe, kupatila i dve lodje. Grejanje je etazno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 158,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Grošnici, površine 158 kvm, na 5,8 ari placa, mogućnost za uvođenje gasa, priključci za vodu, struju ( industriska ). Kuća je građena 70-desetih godina,plafon je karatavan i deo ploče.Kuća je za adaptaciju i sređivanje. Dograđeni deo ( radionica od oko 40 kvm), je....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 390,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prizemlju: veliki poslovni prostor sa dva mokra čvora. Stambeni deo sa zasebnim ulazom. Prizemlje:dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo. I sprat: veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kupatilo, WC. Potkrovlje sa punom visinom. Kuća se prodaje kompletno nameštena.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 5284,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se pracela u Kragujevcu - naselje Vinogradi, Plac izlazi na dve ulice i pogodan je za izgradnju različitog sadržaja. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10. Stan na odlicnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone skole "Svetozar Markovic"....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 153,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Moderno stanovanje, u prirodnom okruženju, najnoviji je i najzdraviji trend u svetu. Više o naselju Green Hill možete naći ovde: https://www.greenhillkg.rs U blizini Šumaričkog šetališta u Kragujevcu, prodaje se kompletno opremljena kuća od 153m2. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 268.000 €, 149,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ima više mokrih čvorova. Ima dve celine može posebno da se prodaje, ima dva ulaza. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUCA U ERDOGLIJI NA LEPOM MESTU SA 3.63 ARA PLACA. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 173.000 €, 220,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na 2 sprata, 220 mkv skoro kompletno renovirana, sa 3,9 ari placa. Nalazi se u Stanovu pored glavnog puta i u blizini su vrtić, škola, spomen park Šumarice. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave, garaze. Krov je kompletno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan ( u izgradnji ) u širem centru grada, površine 82,21 kvm, na petom spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, WC-a, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase. Uz stan obezbeđeno garažno mesto površine....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 650.000 €, 400,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovni objekat nalazi se u strogom Centru grada, kvadrature približno oko 400 kvm, u četiri etaže, TA varijanta grejanja, na 1,61 ar placa pod objektom,priključci za struju, vodu, kanalizaciju. Objekat se sastoji od poslovnog dela -LOKAL od 180 kvm, do ulice (trenutno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 69.500 €, 55,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Stanovo Komforan dvosoban stan koji se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketa…Stan je površine 38 m2. Nalazi se na 3. spratu petospratne stambene zgrade, koja nema lift. Stan od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinju sa trprzarijom, jednu sobu (dneva/spavaća)....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Jovanovac, 7.000 €, 5331,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u naselju Jovanovac, u Kragujevcu, površine je 5331 m2 (njiva 3.klase). Do parcele trenutno nema izgrađen put, ali je planom predviđena ulica koja prolazi pored parcele. Parcela je trenutno pod bagremom, uknjižena je, vlasnik 1/1, Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 15.800 €, 764,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ilićevu od 7,66 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi voćnjak, pored puta. Prošla kanalizacija, blizu priključak za vodu i struju. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 62.000 € na 55.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 17,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 62.000 €
25.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lokal pogodan za sve vrste delatnosti. U strogom centru grada u pešačkoj zoni, okružen brojnim kafićima i lokalima.Ukupna izmerena površina 27m2. Mokri čvor. Moguća zamena za stan u Beogradu. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 350.000 €, 180,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Postoje i pomoćni objekti u površini od oko 200 m2 Udaljeno od grada 5 Km. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 264.000 €, 160,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u strogom Centru grada u samoj blizini Saborne Crkve, veličine 104 kvm na prvom spratu i 160 kvm u pokrovlju, nema lift, centralno parno gradsko grejanje. Prvi stan sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 560)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>