• GoHome Professional
lift podrum do 340000 eura Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum do 340000 eura Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum do 340000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift podrum do 340000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 339.000 €, 96,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5, 96m2, 4 terase, V/VI, 2 mokra čvora, CG, 2 lifta, podrum. U ponudi na Vračaru, troiposoban stan, uknjižen na 96m2 plus terase, na 5 spratu od ukupno 6. Centralno grejanje, podrum, interfon. Zgrada kvalitetne gradnje, održavana sa dva lifta. Prostorije: hodnik, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjižen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodičan stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji sa prostranom lođom i predivnom panoramom na okruženje. Donji nivo: ulazni hodnik, dnevna soba sa vizuelno odvojenom kuhinjom/trpezarijom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4. 0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra i Kalenić pijace u ponudi je četvorosoban dupleks sa lođom koja ima otvoren pogled na grad. Donji nivo: hodnik, dnevnotrpezarijski....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nehruova Soba: 5 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92719, IV/X, lift, terasa, novogradnja, ostava. Stan se prodaje kompletno namesten, cena garaznog mesta 20000. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 340.000 €, 139,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostran, luksuzan, u dobrom stanju, dva kupatila, kuhinjska ostava, lođa i terasa, podrum, dodatna prostorija u okviru stana. Novija zgrada. Kompletna infrastruktura u neposrednoj blizini. Gledanje stana od 24. jula 2024. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.999 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118841, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban stan od 95m2 u veoma kvalitetnoj zgradi u Centru grada blizu Keja na četvrtom spratu sa liftom. Nije poslednji sprat. U sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.999 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118841, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan od 95m2 u veoma kvalitetnoj zgradi u Centru grada blizu Keja na cetvrtom spratu sa liftom. Nije poslednji sprat. U sve prostorije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum do 340000 eura (3407)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>