• GoHome Professional
lift podrum do 340000 eura Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum do 340000 eura Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum do 340000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena

  • Za upit "lift podrum do 340000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 335.000 € na 320.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 335.000 €
15.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 325.000 € na 319.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 325.000 €
06.05.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran četvorosoban stan površine 95 m², uređen sa posebnom pažnjom na kvalitet, estetiku i dugotrajnost. Svaki detalj u stanu pažljivo je biran kako bi se postigao maksimalan komfor i savremen način stanovanja, zbog čega je ova nekretnina....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 325.000 € na 319.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 325.000 €
29.04.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan, smešten na 12. spratu uredne i odlično održavane zgrade u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, ali i sigurnu investiciju. Stan bez ulaganja spreman za....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
17.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3. 0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru - Šumatovačka ulica. Kompletno su renovirane vodovodne i elektro instalacije, a stan ima i PVC stolariju....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nehruova Soba: 5 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 320.000 € na 299.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 320.000 €
17.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kondina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 71, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 285.000 €
14.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum do 340000 eura pala cena (264)
  • lift podrum do 340000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>