• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 opremljen

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 opremljen" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.949 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U podnožju Kosmaja i oko 14km od Mladenovca, nalazi se selo Velika Ivanča. Kuća koju vam predstavljamo nalazi se na samo 500 metara od centra sela, na placu od 12 ari i na asfaltnom putu. Sam objekat je formiran kao stambeno poslovni prostor. Na spratu je stan, površine 83m2, po strukturi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3. 0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav sa kućicom u dva nivoa. Na glavnoj palubi (prvi nivo) nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa, a na gornjoj velika spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom koja ne gleda ka ulici; uknjižena je na 77m2 grejne površine, poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo. Kuća je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 opremljen'
57.000 €
57.000 €
43.200 €
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Vrlo funkcionalan splav na Savi, odlična lokacija, Ada Međica. Splav je sagrađen 2022, na novim je pontonima, sa kompletnim projektom arhitektonskog studija. Osnova splava je 9x8m. Prodaje se potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom. Sprovena je pijaća voda, a struju proizvodi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Slavija, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjižen, dvorište/bašta. **PRESLATKA KUĆA SA BAŠTOM U CENTRU VRAČARA**Prelepa prizemna kuća od 28m2 sa pripadajućom baštom od oko 40m2, na par minuta hoda od Kalenić pijace. Kompletno je renovirana pre par meseci: nov krov, pvc stolarija, podovi, granitna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Vračar, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjizen, dvoriste/basta. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca od 28m2 sa pripadajucom bastom od oko 40m2, na par minuta hoda od Kalenic pijace. Kompletno je renovirana pre par meseci: nov krov, pvc stolarija, podovi, granitna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>