• GoHome Professional
kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 opremljen pr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 opremljen pr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 opremljen prizemlje

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra do 100 m2 opremljen prizemlje" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 1.973 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Vrlo funkcionalan splav na Savi, odlična lokacija, Ada Međica. Splav je sagrađen 2022, na novim je pontonima, sa kompletnim projektom arhitektonskog studija. Osnova splava je 9x8m. Prodaje se potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom. Sprovena je pijaća voda, a struju proizvodi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U podnožju Kosmaja i oko 14km od Mladenovca, nalazi se selo Velika Ivanča. Kuća koju vam predstavljamo nalazi se na samo 500 metara od centra sela, na placu od 12 ari i na asfaltnom putu. Sam objekat je formiran kao stambeno poslovni prostor. Na spratu je stan, površine 83m2, po strukturi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>