• GoHome Professional
građevinsko zemljište u beogradu što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • građevinsko zemljište u beogradu što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - građevinsko zemljište u beogradu što skuplji

  • Za upit "građevinsko zemljište u beogradu što skuplji" pronađeno 166 nekretnina - prosečna cena 174 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1960 m2
    • do 2450 m2
    • 2450 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 2450 m2
    • 2940 m2
  •  Po ceni
    • do 6300 eura
    • do 7800 eura (prosečna cena)
    • do 9400 eura
    • do 78 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, Zemun, 3.000.000 €, 21800,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025. - 3.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivno gradsko građevinsko zemljište na samoj obali Dunava, udaljeno svega 3 km od Pupinovog mosta, u pravcu ka Batajnici. Parcela poseduje izuzetnu lokaciju – jednom stranom izlazi direktno na reku, što je čini posebno atraktivnom za različite investicione projekte.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 2.700.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Zrenjaninski put plac/građevinsko zemljište, 136a, front prema ulici 43m, objekti na parceli 1800m2 U privredno-komercijalnoj zoni nalazi se građevinska parcela površine 136a. Dozvoljena je izgradnja više objekata poslovnog kompleksa (magacini, logistički centri,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 2.500.000 €, 46530,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište atraktivna lokacija, Novi Beograd Na prodaju izuzetno perspektivno građevinsko zemljište u građevinskoj zoni na jednoj od najatraktivnijih lokacija Novog Beograda. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini reke Save i uređenog šetališta, što je čini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'građevinsko zemljište u beogradu što skuplji'
286.000 €
62.000 €
2.300.000 €
  Plac, BEOGRAD, Altina, 2.380.000 €, 17000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju gradjevinski plac velicine 170 ari, sa izlazom na Batajnicki drum. Odlicna pozicija. Industrijsko komercijalna namena. Index 1, zauzetost 50%. Cena 140eur/m2. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 2.250.000 €, 4500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vareška, uknjižen, građevinsko zemljište, dobra lokacija, dozvoljena gradnja-Agencijska provizija 2% -45ari .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 1.700.000 € na 2.000.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.700.000 €
13.05.2026 - 2.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.667.000 €, 33300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradsko gradjevinsko zemljiste u blizini Grand kafe. Velicina placa je 333 ara. Dimenzije: 89mx374m. Pedeset metara od puta. Agencijska provizija 2% -333ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.650.000 €, 23100,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Pre Dobanovačke petlje, posle aerodoma Beograd, ka Zagrebu sa leve strane auto puta, odlična lokacija, prodaje se građevinsko zemljište površine 2,31 ha. Dobanovci.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 1.600.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Ledinama, u mirnom kraju nedaleko od Grand kafe, prodaje se plac sa velikim potencijalom za budući razvoj. Iako je trenutno u fazi čekanja Plana detaljne regulacije i nije moguća gradnja, upravo ta okolnost čini ga zanimljivom prilikom za investitore koji razmišljaju dugoročno.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.500.000 €, 930,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.adventisrealestate.com

Novi Beograd (Beograd) - Hotel Hyatt - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.500.000 €, 11500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Posle aerodoma Beograd, ka Zagrebu, na dobanovačkoj petlji se skrene prema Nišu, sa desne strane, kod OMV pumpe, odlična lokacija, prodaje se građevinsko zemljište površine 115ari. Dobanovci.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Parcele su ravne i neizgrađene, imaju....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.400.000 €, 3423,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 72 - Lanište plac - građevinsko zemljište, 34.23a U ponudi plac - građevinsko zemljište koje se, prema Informaciji o lokaciji, nalazi u zoni porodičnog stanovanja sa komercijalnim sadržajima. Pozicioniran je u neposrednoj blizini raskrsnice Surčinske magistrale....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.400.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 72 - Lanište plac - građevinsko zemljište, 34. 23a U ponudi plac - građevinsko zemljište koje se, prema Informaciji o lokaciji, nalazi u zoni porodičnog stanovanja sa komercijalnim sadržajima. Pozicioniran je u neposrednoj blizini raskrsnice Surčinske magistrale....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 1.387.200 €, 12276,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište - 50 ari je planirano za gradnju objekata sportskih sadržaja, dok je preostalih 70a pogodno za gradnju u skladu sa Informacijom o lokaciji, koja se nalazi se u prilogu slika. Struktura Zemljište Kvadratura 12276m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.300.000 €, 17832,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.feniks.rs

Odlična lokacija sa velikim mogućnostima, front placa je preko 30m. Ima struju, vodu, asvalt pored placa. Na placu se nalazi uknjižen objekat . Parcela ima informaciju o lokaciji sa parametrima gradnje, udaljen od centra grada 5km, a od auto-puta 500m2. Predviđena gradnja poslovno-stambeni....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Palilula, 1.284.200 €, 12842,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.adventisrealestate.com

Gradsko građevinsko zemljište, Krnjača. Preporuka! .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.224.000 €, 61200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se građevinsko zemljište izvan centra naselja. Maksimalni koeficijent izgrađenosti 0.6 Maksimalni koeficijent zauzetosti 30% Maksimalna spratnost P+1+Pk(Ps) Zastupljeno je porodično stanovanje. Namene koje mogu biti zastupljene na parcelama porodičnog stanovanja su komercijalni....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Altina, 1.210.000 €, 11000,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji u Zemun polju, u neposrednoj blizini Soko salaša. Plac je uknjižen (1/1) i poseduje dozvolu za gradnju. Odlična saobraćajna povezanost – udaljen svega 2 km od auto-puta, kao i oko 100 m od nove trase železničke linije Aerodrom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.200.000 €, 3500,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.feniks.rs

Odlična lokacija za gradnju, dimenzije 35 x 100m2, blizu surčinske magistrale, koja vodi do novog stadiona i expocentra i obilaznice Beograda. Dr Ivana Ribara.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Opština, 1.200.000 €, 12800,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

NOVO U PONUDI! Prodaja neizgrađenog građevinskog zemljišta u Beogradu. Opština Palilula. U području privredne zone P1, Naselje Zage Malivuk. Pod povoljnim uslovima prodajemo neizgrađeno gradsko građevinsko zemljište. Pogodno za industrijsku gradnju, privrednih objekata, montažnih....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 999.999 €, 932,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se plac na dobroj lokaciji od 9,23 ara. Dobra investicija. U pitanju je građevinsko zemljište. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 897.000 €, 751,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vukasovićeva, gradsko građevinsko zemljište-Stvarna površina-751m2 , ugovorna površina-751.00m2, U ponudi je gradsko građevinsko zemljište površine 751m2 sa uknjiženim objektom u sivoj fazi i bez upotrebne dozvole spratnosti P+1+PK koji u osnovi ima 176m2. Prema informaciji o lokaciji....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 840.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaj se u Ugrinovcima ka Krnjesevcima u industrijskoj zoni gradjevinski plac za poslovni objekat povrsine 112 ari. Plac je u poslovnoj zoni, ima informaciju o lokaciji, gradjevinsko zemljiste, na placu je spojen prikljucak za elektricnu energiju, ispred placa prolazi gas i voda.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 826.000 €, 11800,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac od 118 ari, u privrednoj zoni izgradnje uz Koridor 10, građevinsko zemljište. Idealno za izgradnjau hotela, motela, poslovnog oblekta. Front ka putu 50m. Cena 7000 evra/ar. Mogućnost dogovora. Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 760.000 €, 7600,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac uz Ibarsku magistralu. Južno od raskrnice sa obilaznicom koji je predviđen za stacioniranje vozila, rekreaciju, administraciju i društveni standard, saobraćajnim površinama i zaštitno zelenilo. Agencijska provizija 2% Veliki Zabran.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kumodraž, 750.600 €, 3753,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kumodraz, Bulevar Peka Dapcevica, 3 753 m2, gradsko gradjevinsko zemljiste, informacija o lokaciji, uknjizeno. Plac ukupne povrsine od 37.53 ara, sastavljen od 6 katastarskih parcela, udaljen 100 m od ulice Bulevar Peka Dapcevica. Predvidjena izgradnja objekata privredno-komercijalne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 750.000 €, 3750,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika za investitore! Prodajemo gradsko građevinsko zemljište površine 37,5 ari, smešteno na strateški odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Peke Dapčevića. Ključne karakteristike: Namena: Prema informaciji o lokaciji, dozvoljena je gradnja u komercijalne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 750.000 €, 756,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno posredovanje za prodaju – parcela 5,76 ari sa kućom 107m2 uknjižene površine na na sjajnoj lokaciji, u mirnoj ulici kod bioskopa Voždovac. Gradsko građevinsko zemljište, indeks izgrađenosti: 1,5. Uknjižena kuća, bez tereta i zabeležbi, čisto vlasništvo. Lokacija za individualnu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 740.000 €, 665,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište u Vojvode Stepe , P+4+PK/PS, Zauzetost parcele 60%, Površina 6,65 ari. Zemljište je ukupne površine oko 19 ari, postoji pravnosnažno rešenje o deobi koje treba sprovesti kroz katastar. Ivicom parcele postavljena je gasovodna cev za koju je potrebna ili saglasnost....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 700.000 €, 11542,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.adventisrealestate.com

Čukarica (Beograd) - Železnik - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700.000 €, 1400,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ivana Markovića, 14 ari, uknjižen, sa objektom za rušenje, građevinsko zemljište-Agencijska provizija 2% -14ari .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 650.000 €, 7800,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Savska terasa, nalazi se između stadiona u Železniku i naselja Rupčine a iznad Vodovodske. Gradsko gradjevinsko zemljiste, uredan vlasnički list. Za izgradnju kompleksa organizovane stambene izgradnje, status C3. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51672. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 630.000 €, 3000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac od 30 ari, deljiv na po 10 ari , gradjevinsko zemljiste , ravan, pravilnog oblika sa otvorenim pogledom ka gradu I Avali. - 50% zauzetosti neto - Sa porodičnom gradnjom su kompatibilni komercijalni sadržaji - P+1+PK/PS - Struja , voda, kanalizacija Informacija o lokaciji na uvid....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 620.000 €, 800,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju izuzetno atraktivne građevinske parcele u centralnom delu naselja Kanarevo Brdo. Lokacija je okružena svim potrebnim urbanim sadržajima: dom zdravlja, osnovna škola, srednja ekonomska, srednja zanatska, vrtić, više hipermarketa, mini pijaca, pošta, mnoštvo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 616.000 €, 7700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Plavi horizonti, Dobanovacka rampa, plac od 76.96 ari, prodaje se kao idealni deo katastarske parcele od 106.96 ari, uknjizen kao gradsko gradevinsko zemljiste. U naselju Plavi horizonzi na 500 m od izgradjenih infrastrukturnih objekata (kuce, fabricke hale) nalazi se ovaj....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Sava Centar, 600.000 €, 443,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjiženo, plac 4.43 ara, gradsko građevinsko zemljište. Zelena oaza sa pogledom na reku sa predivnom verandom za odmor, u blizini svih bitnih infrastrukturnih objekata, u blizini Ušća, Sava centra, odlična veza ka svim delovima grada. Dve kuće i pomoćni objekat na placu površine....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 600.000 €, 4009,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Plac u Višnjici, gradsko-građevinsko zemljište. Predviđena gradnja PO+PR+I+PK. Višnjica.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 600.000 €, 5800,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 600.000 €, 500,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 595.000 €, 6000,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uprilici smno da vam ponudimo građevinsko zemljište koje se nalazi zemljištu pored autoputa na delu koji vodi od Beograda prema Zgrebu ( preko puta Autokomerca). Front placa je oko 130 metara, izlazi na 2 saobraćajnice. U zoni je plana detaljne regulacije. Prema planu detaljne regulacije....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 550.000 €, 7900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac na Makišu. Agencijska provizija 2% -.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 163)

<< <1 2 3 4> >>