• GoHome Professional
građevinsko zemljište u beogradu što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • građevinsko zemljište u beogradu što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - građevinsko zemljište u beogradu što skuplji

  • Za upit "građevinsko zemljište u beogradu što skuplji" pronađeno 167 nekretnina - prosečna cena 174 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1960 m2
    • do 2450 m2
    • 2450 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 2450 m2
    • 2940 m2
  •  Po ceni
    • do 6300 eura
    • do 7800 eura (prosečna cena)
    • do 9400 eura
    • do 78 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, 595.000 €, 6000,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Uprilici smno da vam ponudimo građevinsko zemljište koje se nalazi zemljištu pored autoputa na delu koji vodi od Beograda prema Zgrebu ( preko puta Autokomerca). Front placa je oko 130 metara, izlazi na 2 saobraćajnice. U zoni je plana detaljne regulacije. Prema planu detaljne regulacije....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 550.000 €, 7900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac na Makišu. Agencijska provizija 2% -.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 430.000 €, 2700,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121421, struja, uknjižen, plac. Odličan gradjevinski plac u gornjem delu Mirijeva sa panoramskim pogledom na Dunav i širu okolinu.Parcela veličine 27 ari sa mogućnošću izgradnje objekata u nizu. Ogradjen, front 26m. Priključak za vodu, struja dovedena do placa. Direktan....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 430.000 €, 2700,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121421, struja, uknjizen, plac. Odlican gradjevinski plac u gornjem delu Mirijeva sa panoramskim pogledom na Dunav i siru okolinu.Parcela velicine 27 ari sa mogucnoscu izgradnje objekata u nizu. Ogradjen, front 26m. Prikljucak za vodu, struja dovedena do placa. Direktan....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 420.000 €, 2000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Stara Bežanija - Ane Bešlić plac/građevinsko zemljište, 20a U ponudi građevinsko zemljište na samo 200m od auto-puta. Parcela se nalazi između ulica Peščarske i Ane Bešlić. Plac je potpuno ravan, kvadratnog oblika i nalazi se u zoni porodične gradnje. U blizini je predviđana....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Stara Bežanija, 420.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Lion, 410.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2023.,

www.klikdooglasa.com

Plac na dobroj lokaciji, odmah ispod Cvetkoce Pijace, ka gradu. Jedan od retkih koji je ostao na ovoj lokaciji. Ravan, 14×23 (širina 14). Vlasnik 1/1 Na placu ima dve kuće, veća od 80m² i manja od 30m². Obe su lake za rušenje, posebno veća, pošto je izgrađena 1933, a nije renovirana.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 400.000 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je građevinsko zemljište u privrednoj zoni u Ovči, površine 132,8 ari. Mogu se graditi industrijski, proizvodni i građevinski pogoni, skladišta materijala, tečnog i čvrstog goriva, robni terminali, robno-transportni centri, veliki kompleksi trgovine, posebne vrste trgovinskih....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Palilula, 379.900 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjiženo gradsko građevinsko zemljište, površine 132,8 ari na odličnoj lokaciji, blizu Pančevačkog puta, na 3 km od Pančevačkog mosta. Asfaltiran put do placa, struja i voda. Plac je u frontu 44m sa dubinom placa od 317m. Plac je idealan za izgradnju hale, nekog pogona....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 360.000 €, 6000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129681, uknjižen. Mirijevo IV, tzv. ŠOFERSKI RAJ. Nije građevinsko zemljište. Moguće parcelisanje po želji kupca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 360.000 €, 6000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129681, uknjizen. Mirijevo IV, tzv. SOFERSKI RAJ. Nije gradjevinsko zemljiste. Moguce parcelisanje po zelji kupca. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 337.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEOGRAD, 6315m2, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE Prodaje se građevinsko zemljište blizu ibarske magistrale. Ispod placa je prošao gas. Odlična prilika za investitore. Cena 337.600€ + 3% posrednička naknada. Za više informacija možete nas kontaktirati na 063/434-200 ili 021/2300-900, agencija....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 304.500 €, 8683,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinsko zemljište površine 8.683 m2 u opštini Surčin, jednoj od najbrže rastućih zona Beograda. Idealno za investitore koji traže spoj prirode i odlične infrastrukture! Parcela pravilnog pravougaonog oblika (24 x 380 m) izlazi na dve ulice, što omogućava fleksibilnu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 286.000 €, 1300,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac veličine 1294 m2, na Mirjrvu sa dva prilazna puta, gradsko građevinsko zemljište, cena po aru 22000 evra. Uknjiženo, za svaku preporuku. Agencijska provizija se plaća u skladu sa opštim uslovima poslovanja. , .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 286.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 32346, uknjizen, plac. Plac se nalazi u blizini Soko Starka na Vozdovcu. Ima 14 ari. gradsko gradjevinsko zemljiste. Pogodno za vise namena! Struja, voda, kanalizacija je u blizini. Top lokacija! Nije prosao DUP. Samo za kes , za ozbiljnog kupca cena nije fixna. Vise....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Braće Jerković, 270.000 €, 2100,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na odličnoj lokaciji van gradske gužve a ipak blizu grada, građevinsko zemljište na području između Braće Jerković i Kumodraža . Po planu detaljne regulacije, novi kompleksi, višeporodično stanovanje, predviđena gradnja 4 nivoa P+2+PK/PS. Zauzetost parcele 30%, podzemne etaže....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 270.000 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Parcela, gradsko građevinsko zemljište, uz samu Vodovodsku ulicu, pred ulazak u Železnik. Mogućnost kupovine još 10 ari. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51208. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Beograd - Vodovodska | Prodaja · 2000m² · 270.000€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 260.000 €, 13000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sopot na 500m od centra, na putu prema Kosmaju, prodajemo građevinsko zemljište 1,3ha (13000m2). Ulaz na građevisnku parcelu je sa asfaltirane ulice. Priključci na EDB i vodovod. Moguć priključak na KATV. Moguća gradnja stambeno-poslovnih objekata. Zemljište je isparcelisano na četiri....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 16700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Petrovčić, SO Surčin, nedaleko od kružnog toka Deč - Šimanovci, do asfaltnog puta prema Ašanji, prodajemo građevinsko zemljište 1,67 ha (16700m2). Urađen asfaltirani prilaz od puta do ulaza u parcelu. Front parcele je duž puta 200m. U neposrednoj blizini su priključci na elektromrežu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji, neposredno do Mirijevskog bulevara. Informacija o lokaciji. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 61775. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 460,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac -gradjevinsko zemljiste, domenzija 15m x 30m. Ulaz je iz ulice Sadika Ramiza. Plac se nalazi blize mostu Gazela. Agencijska provizija 2% -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 210.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 240.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Borča, 240.000 €, 2169,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 245.000 €
06.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjiženo 1/1 građevinsko zemljište. U neposrednoj blizini Zrenjaninskog puta, u naseljenom području, sa priključenom strujom i brojilom. Plac je ograđen i izlazi na ulicu. Preporuka je za izgradnju hale ili poslovnog prostora zbog dalekovoda koji jednim delom prelazi preko....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 240.000 €, 1470,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Ledine - Vinogradska gradsko građevinsko zemljište, 14.7a. Prodaje se plac površine 14.7a, sa širinom fronta od 40m. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bloka 72, Lidla, kao i nove saobraćajnice koja direktno povezuje ovaj deo grada sa autoputem Miloš....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 240.000 €, 4638,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju 46.38 ari gradskog građevinskog zemljišta. Uknjižen na vlasnika 1/1. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Savska.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Jajinci, 240.000 €, 1300,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na dobroj lokaciji, kod stadiona Heroja i pošte u Jajincima. -Gradsko gradjevinsko zemljiste -Informacija o lokaciji -Moguć dogovor "za kvadrate" Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 234.000 €, 7756,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dva placa površine 49,91a i 27,65a pored Aerodroma "Nikola Tesla". Uknjiženi kao gradsko građevinsko zemljište. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 230.000 €, 2450,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac povrsine 24,5 ari, gradsko gradjevinsko zemljiste, vlasnistvo 1/1. Dimenzije placa 92m x 27m. Prilaz placu je iz ulice Vasilija Ostroskog. Uradjen je plan detaljne regulacijeJuzni deo parcele namenjen je porodicnu gradnju, severni deo parcele za komercijalnu gradnju-mesoviti....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 224.450 €, 5600,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradsko gradjevinsko zemljiste u neposrednoj blizini novog puta za Ledine. Agencijska provizija 2%. -56ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 218.000 €, 2700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac od 27ari građevinsko zemljiste, pravilnog oblika 30mx90m sa otvorenim pogledom, porodična gradnja na pojedinačnim parcelama sa najviše 4 stana u objektu. - P+1+Pk/Ps - 30% zauzetosti – neto cca 1800m2 - Sa porodičnom gradnjom su kompatibilni komercijalni sadržaji - Na pojedinim....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 217.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Batajnica, 69ar, Pustara, logistički centar U prilici smno da vam ponudimo građevinsko zemljište koje se nalazi zemljištu na teritoriji obuhvaćenoj intermodalnim terminalom-logističkim centrom "Batajnica". Pogodno je za deljenje na manje parcele,, front placa je 36 metara,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 223.470 € na 210.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Železnik, 210.000 €, 3724,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 223.470 €
18.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Rašće u potesu, gradsko građevinsko zemljište-Stvarna površina-3724m2 , ugovorna površina-3724.00m2, Imamo u ponudi gradsko građevinsko zemljište. Blizina priključaka na infrastrukturu i u blizini priključenja na glavnu saobraćajnicu. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 206.000 €, 2600,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen plac, površine 25,79ari. Struja na placu monofazna, voda do placa, pumpa za vodu na placu. Širina placa do ulice je 14,78 m, a dužina placa 174 m. U blizini Zrenjaninskog puta, restorana Malo korzo i Tržnog centra Šopi. Dozvoljena gradnja. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 1000,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 210.000 €
26.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan plac od 10 ari, građevinsko zemljište, ravan, pravilnog oblika sa otvorenim pogledom ka gradu i Avali, porodična gradnja - 50% zauzetosti - P+1+PK/PS - Struja, voda, kanalizacija Informacija o lokaciji na uvid. Agenc. provizija 2% Agent:Smilja Stojadinović br. licence 3006....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 200.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Odličan ravan plac od 20ari, građevinsko zemljište sa svom potrebnom infrastrukturom. Nalazi se u prelepom delu ovog podavalskog naselja. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 180.000 €, 2000,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac od 20ari, gradsko građevinsko zemljište. Priključak za struju i vodu udaljen na 500m od placa. Nalazi se u mirnom delu Resnika, u blizini okretnice autobusa 94, doma zdravlja i vrtića. Agencijska provizija 2%. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 178.400 €, 3500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 105176, uknjizen, deljiv. Prodaju se tri placa istog vlasnika ukupno 35 ari ili ponaosob svaki plac ( 15.22 + 7.19 + 8.80 ari + 4.05 ) Za vise info pozvati. GRADSKO GRADJEVINSKO ZEMLJISTE. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 170.000 €, 3009,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u građevinskoj zoni, na teritoriji opštine Surčin, u centru Dobanovaca koje je pogodno za izgradnju stambenih i poslovnih objekata. Građevinsko zemljište je dimenzija: širina fronta prema ulici 17,5 x 187, m dužina i širina zadnjeg dela zemljišta je 115,5 m. Uknjženo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 161.000 €, 3800,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na samom izlazu iz Železnika na putu ka Sremčici, površine 38, 28 ari. Plac se nalazi na oko 70 m od glavne ulice. Trenutno nije urađen detaljni plan regulacije, ali je na ovom mestu predviđena komercijalna zona izgradnje.Vrsta zemljišta - gradsko građevinsko zemljište.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 152.000 € na 160.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Borča, 160.000 €, 2100,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 152.000 €
27.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se ravna, uknjižena parcela površine 21 ar. Nalazi se na uglu dve asfaltirane ulice, uz koje prolaze struja i gradska voda. Parcela je ograđena sa dve strane. U blizini se nalazi autobuska stanica, a veza sa gradom i okolnim naseljima je veoma dobra. Parcela se vodi kao ostalo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Savski Venac, 160.000 €, 4591,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

VRČIN plac koji ima vezu sa glavnom saobraćajnicom, sastavljen od 3 parcele. Treća parcela je na visoravni zaravnjena i sa nje se pruža neverovatn pogled izolovan od saobraćajnice i ljudi. Građevinsko zemljište, prolazi voda, struja, kablovska, gas. Lak i brz izlaz na autoput, 3 km....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 168)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.