• GoHome Professional
građevinsko zemljište u beogradu što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • građevinsko zemljište u beogradu što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - građevinsko zemljište u beogradu što skuplji

  • Za upit "građevinsko zemljište u beogradu što skuplji" pronađeno 167 nekretnina - prosečna cena 170 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1960 m2
    • do 2450 m2
    • 2450 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 2450 m2
    • 2940 m2
  •  Po ceni
    • do 6200 eura
    • do 7800 eura (prosečna cena)
    • do 9400 eura
    • do 78 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 152.000 € na 160.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Borča, 160.000 €, 2100,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 152.000 €
27.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se ravna, uknjižena parcela površine 21 ar. Nalazi se na uglu dve asfaltirane ulice, uz koje prolaze struja i gradska voda. Parcela je ograđena sa dve strane. U blizini se nalazi autobuska stanica, a veza sa gradom i okolnim naseljima je veoma dobra. Parcela se vodi kao ostalo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 160.000 €, 4600,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac-gradsko gradjevinsko zemljiste, koje pripada KO Mali Mokri Lug, potes Studenac. Levo od Bulevara Kralja Aleksandra, skretanje kod mega marketa Sunce. Moze prilaz i preko Mirijeva. dvesta do dvesta pedeset metara od Bulevara. Put do placa, deo asfaltiran, deo makadamski. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 160.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2024.,

www.fima-nekretnine.rs

Građevinsko zemljište površine 1869m2 pored asfaltnog puta udaljeno 100m od Smederevskog puta (Bulevara Revolucije). Voda, struja i asfaltni put pored placa. Zona porodičnog stanovanja. Dozvoljena gradnja objekta P+1+Pk. Bulevar Revolucije, Kaluđerica.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 159.900 €, 600,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi plac na odlicnoj poziciji. Gradjevinsko zemljiste. Plac velicine 6 ari. Struja i voda dovedena u ulici do samog placa. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. , .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 155.000 €, 3105,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Batajnici, površine 31 ar, građevinsko zemljište, Dozvoljena stambena gradnja kao iizgradnja više privrednih objekata. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 1000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac od 10 ari, građevinsko zemljište, ravan, pravilnog oblika sa otvorenim pogledom ka gradu i Avali, porodična gradnja - 50% zauzetosti - P+1+PK/PS - Struja, voda, kanalizacija Informacija o lokaciji na uvid. Agenc. provizija 2% Agent:Smilja Stojadinović br. licence 3006....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 150.000 €, 10000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se savrsen plac za beg iz gradske vreve i gužve na samo 30 min od Beograda sa ubedljivo najlepsim pogledom na Kosmaj i sopotsku dolinu. Idealnih proporcija 50x200 perfektan za gradnju i sopstveni ranc i oazu mira. Izdvojen iz mesta, sa putem javnom rasvetom vodom i strujom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 148.400 €, 2800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac,Stara Pazova,25 ari,Neca prodaja-U ponudi za prodaju je gradsko građevinsko zemljište površine 28 ari. Na izuzetnoj lokaciji,asfaltni put,struja je do placa a voda je na placu. ZA OZBILJNE KUPCE MOGUĆ DOGOVOR. Agencijska provizija 2% reg.br. 070 -28ari .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 5600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična parcela, građevinsko zemljište, odmah uz Obrenovački put sa desne strane (smer ka Obrenovcu) pre skretanja za Železnik. Pogodan za proizvodne i magacinske hale, sportske terene, balon cena 2.500e po aru. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51272. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 133.000 €, 700,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U naseljenoj ulici u Malom Mokrom Lugu, plac povšine od 7 ari uknjižen kao građevinsko zemljište, ali uknjižen u idealnom delu, što znači da bi se pre građenja morala raditi preparcelizacija. Sve ostalo urađeno - uknjižba, konverzija, upis u katastru. Do placa došla i struja i voda....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 128.050 €, 5122,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vrčin, atar Plandište, građevinsko zemljište van gradskog područja, ukupne površine 5122m2. Nalazi na dve katarstarske parcele: 4531m2 i 591m2, koje su međusobno povezane. Front zemljišta do asfaltne ulice je 30m, a dužina 170,73m. Zemljište se nalazi iznad puta Vrčin - Grocka na....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 124.440 €, 600,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116165, uknjižen, plac. Prodaje se uknjižen plac povrsine 5,8a na Banjici. Gradjevinsko zemljiste. Struja, voda, kanalizacija, asfalt. Stepen izgradjenosti 0.7, stepen zauzetosti 30%, informacija o lokaciji. Mogucnost kupovine dodatnih 30a placa. Više informacija na:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 122.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen plac povrsine 5,8a na Banjici. Gradjevinsko zemljiste. Struja, voda, kanalizacija, asfalt. Stepen izgradjenosti 0.7, stepen zauzetosti 30%, informacija o lokaciji. Mogucnost kupovine dodatnih 30a placa. Pozvati za vise informacija. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljakovačke staze, 6a, građevinsko zemljište- Građevinsko zemljište, blizina okretnice autobusa 48. Poseduje detaljni urbanistički plan, voda struja, asfaltni put. Prva zona. Agencijska provizija 2% -6ari .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 120.000 €, 1856,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Barajevo, centar - Svetosavska plac/građevinsko zemljište, 18.56a, objekat na parceli - kuća 150m2, struja, voda, kanalizacija, asfalt U ponudi odličan plac - građevinsko zemljište u centru Barajeva. Nalazi se u glavnoj ulici, Svetosavskoj. Na placu se nalazi kuća površine 150m2,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 118.500 €, 2635,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradsko gradjevinsko zemljiste. Dozvoljena poslovno stambena gradnja. -26ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 115.500 €, 3500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93190, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U samom centru Meljaka,svi prikljucci na placu,gradjevinsko zemljiste. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 114.000 €, 3086,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep, pravougaoni plac, na odlicnoj lokaciji u Meljaku. Mogucnost privatne gradnje, kao i magacina ili hale u poslovne svrhe. Do placa su dovedeni struja, voda, gas i kablovska. Gradjevinsko zemljiste. Agent prodaje: Goran Vukovic, 064/298-53-79 Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 110.000 €, 1994,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište, 2 povezane parcele, pravilnog-pravougaonog oblika, bez objekata, ukupne površine 19,94 ari.Nalazi se na 70m od okretnice autobusa 94.Odlična pozicija placa, blizina kompletne infrastrukture. U blizini placa struja, voda.U neposrednoj blizini je vrtić "Jezerce",....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 110.000 €, 1617,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinsko zemljište površine 1.617 m , smešteno u naselju Belo Polje, na teritoriji opštine Obrenovac. Parcela se nalazi na dobroj i perspektivnoj lokaciji, u zoni sa rastućim potencijalom, pogodnoj kako za porodičnu gradnju, tako i za investicione projekte. Prvenstvena....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 110.000 €, 1400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo plac 14 ari na Miljakovcu 3. Svih 10 ari su gradsko građevinsko zemljište- uknjiženo. Asfaltirano do placa. Na placu voda, struja u blizini balona Janković. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 064/131-7813 Ljubomir .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 110.000 €, 1480,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac, gradsko-građevinsko zemljište od 14.8 ari u Batajnici. Nalazi se u ulici Katice Opačić, 700 metara od centra Batajnice. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 105.000 €, 986,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište u Rakovici - Sunčani breg, u zoni predviđenoj za kolektivnu stambenu izgradnju u otvorenim stambenim blokovima. Do placa je asfaltni put, struja, voda, kanalizacija je u neposrednoj blizini, a postoje i priključci za kablovsku TV i internet. Planirana....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 105.000 €, 7000,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026. - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Glumčevo brdo, građevinsko zemljište 70a (7000m2) Uknjiženo. Ag. prov 2% + PDV GREJANJE - Bez grejanja, sprat PR/ ID oglasa: 18062. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 103.000 €, 23800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98739, struja, uknjizen, plac. U mogucnosti smo da vam ponudimo,veoma povoljnu nekretninu ,jos, jedno od tipicno "sumadijskih" malih mesta,sa pitomim,brezuljcima,livadama,sumama ispod planine Kosmaj,u Opstini Sopot,a to je Drlupa,blizu Rogace Placevi i kuca se nalaze....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 102.000 €, 1700,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Plac je na 400m od autobuske okretnice u Mirijevu IV, okružen zelenilom. Kvadratnog je oblika, nalazi se na 200m nadmorske visine i ima pad ka zapadu i lep pogled na šumu. Do asfaltirane ulice i priključaka ima 100m. Prema planu generalne regulacije, zemljište je građevinsko i nalazi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 99.000 €, 6600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac u prelepoj ulici blizu centra Sopota. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 97.000 €, 2431,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradsko gradjevinsko zemljiste. -24ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 95.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se uknjižen plac u Grockoj u građevinskoj zoni, dozvoljena gradnja, površine [telefon] ara. Parcela je ravna, nalazi se uz asfaltni put. Priključena na gradski vodovod i strujom. U blizini gradski prevoz [telefon] . Pogodna za investitore - za izgradnju više objekata ili manjih....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Gradsko građevinsko zemljište. Odlična lokacija placa u blizini okretnice linije 48. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 51516. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Beograd - Miljakovac | Prodaja · 600m² · 90.000€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo plac u Rakovici - Miljakovac 3. Plac 6 ari,na odličnoj lokaciji,100 metara od okretnice autobusa 48,asfalt, struja voda,građevinsko zemljište,prva zona,poseduje detaljan urbanistički plan. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 90.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac u mestu Pinosava površine 11,27m2. U podnožju Avale, u blizini Avalskog puta (gornji deo Pinosave) nalazi se prelep ravni plac. Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Odlična investicija za sve koji žele da započnu nov život van gradske gužve. Gradsko građevinsko....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 115.000 € na 85.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Jajinci, 85.000 €, 700,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 115.000 €
08.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište pravilnog oblika i ravne površine. Nalazi se u mirnom okruženju sa dobrim pristupnim putem i potrebnom infrastrukturom (struja, voda). Lokacija pruža balans između mira i privatnosti i neposredne blizine svih važnih sadržaja za život. Idealno za izgradnju porodične....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 83.500 €, 2089,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradsko gradjevinsko zemljiste -21ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 82.000 €, 600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlični isparcelisani placevi, gradsko građevinsko zemljište, Savske terase (Makiške terase), iznad Vodovodske ulice. Tri placa po 6 ari. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51209. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Beograd - Vodovodska | Prodaja · 600m² · 82.000€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac- gradsko gradjevinsko zemljiste. Izlaz na put, struja, voda. Zona porodicne gradnje. -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 78.000 €, 651,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac sa prelepim pogledom na Dunav u samom naselju Visnjicke Banje. U blizini, poste, doma zdravlja, marketa. Gradsko-gradjevinsko zemljiste do placa struja, voda, kamalizacija. Ubrzo se ocekuje da prodje gas. Agencijska provizija 2%. Reg broj 070. -7ari .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 77.000 €, 1343,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

OPIS NEKRETNINE: u ponudi je formirano građevinsko zemljište koje je nastalo parcelacijom katastarske parcele, koje možete videti na slici. Površina parcele na snimku je bruto površina koja će biti umanjena za delove koji se oduzimaju zbog pravljenja saobraćajnice, koja je predviđena....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 479,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište - formiran građevinski plac u Železniku u ulici Dimitrija Sabova površine 479m2. Prema DPU plac pripada celini "Čitački potok" koja je predviđena za stanovanje, tj. izgradnju porodičnih kuća ( može i kombinacija sa objektima uslužnih delatnosti). Minimum....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem plac u Makišu od 16 ari (korisne površine preko 20 ari). Odlična lokacija-atraktivna industrijska zona. Uknjižen, vlasnik 1/1 Gradsko građevinsko zemljište, dozvoljena gradnja (montažni objekti, proizvodne hale, magacini, parking za kamione, autobuse itd). Plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 63.500 €, 4300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji plac 43 ara, opština Sopot, 2 - 3 km od centra grada.  Parcela idealnog oblika za gradnju sa izlaskom na dve ulice. Teren blago nagnut. Sa placa se pruža prelep pogled. Građevinsko zemljište, što znači da je dozvoljena gradnja. Idealno za zidanje objekta za stanovanje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 71.200 € na 63.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 63.000 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 75.000 €
24.03.2026 - 71.200 €
19.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Ličkih brigada.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 168)

<< <1 2 3 4> >>