• GoHome Professional
garsonjere beograd prodaja - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • garsonjere beograd prodaja - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - garsonjere beograd prodaja

  • Za upit "garsonjere beograd prodaja" pronađeno 304 nekretnina - prosečna cena 3.545 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 20 m2
    • 20 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 20 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • dvorište
    • opremljen
    • 3.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 62.500 €, 25,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121667, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Stan garsonjera od 25 m2,se nalazi u ulici Dobrovoljacka,blizu centra Zemuna,sastoji se od velike sobe sa delom kuhinje,kuoatilo i terase, predato za legalizaciju,mogu samo kes kupci. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 36.000 €, 22,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva garsonjera, u lepo održavanoj zgradi novije gradnje. Etažno grejanje, niski mesečni troškovi. Vrlo lepo iskorišćen prostor. Na dobroj lokaciji, pogodna za život i za izdavanje. Prodaje se nameštena. Predata za legalizaciju. Agent Olgica Petrović, lic.br. 5830 Telefon: 063/1035-409....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 22,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Dorćolu, u ulici Visokog Stevan Stan se nalazi na četvtom spratu stambene zgrade od jedanaest Površine je 22m2 (mereno ima 20m2 + 2m2 terasa), uknjižena na 16m2 Grejanje u stanu je centralno Klima Prodaje se nameštena Dosta osunčan sa puno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 103.000 €, 29,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renovirana garsonjera – Zvezdara, Kladovska ulica Na prodaju kompletno renovirana garsonjera od 29 m², smeštena u zgradi novije gradnje u Kladovskoj ulici, na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini Gradske bolnice na Zvezdari. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva dodatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 84.000 €, 28,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ustanička Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, bezbedno vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa i papirologije .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva gradnja, u procesu legalizacije. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 99.000 €, 18,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider Vam sa zadovoljstvom prezentuje mali stan na najboljoj lokaciji i kao takav je uvek odlična investicija! Odličan kako za život u gradskom jezgru tako i za sve vrste rentiranja. Uknjiženo 16m2 + 3m2 terasa koja nije uknjižena. Za vise info pozovite: 069 43 98 056 Cekamo vas poziv!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 56.000 €, 17,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak okretnice u Ustaničkoj ulici, Zvezdara. Stan je površine 17m2 sa maksimalno upotrebom svakog kvadrata. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od petnaest spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana sa dva lifta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 66.650 €, 31,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Petlovom brdu Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici, ali nadomak svih potrebnih sadržaja Garsonjera je površine 31m² i postoji mogućnost adaptacije Sadrži: Predsoblje Dnevni boravak sa kuhinjom Kupatilo Nalazi se u niskom prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 71.000 €, 30,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118998, I/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodajem garsonjeru od 30kvm sa zastakljenom terasom koja se nalazi u blizini DZ, škole, više autobuskih linija, maxi. Grejanje je etažno, tako da su niski računi tokom cele godine.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera 30m2, u mirnom delu Rakovice, u neposrednoj blizini doma zdravlja i osnovne škole. Stan odiše toplinom. Položaj blago nisko prizemlje. Dobro osvetljen. Odlično izolovan. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom + spavaća soba. Ispred zgrade je dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 79.000 €, 19,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji svetla potpuno renovirana, moderno nameštena i potpuno opremljena garsonjera u prizemlju zgrade u Šumicama, bez ulaganja. Svi uređaji i nameštaj potpuno novi i nekorišćeni. Centralno grejanje i klima za dodatni ugođaj. Parking oko zgrade za stanare. Uknjižena 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 117.425 €, 31,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stanovi u Šumatovačkoj sa početkom izgradnje u maju 2025., donose modernu i luksuznu ponudu za sve zainteresovane. Smešteni na atraktivnoj lokaciji, obezbeđuju miran ambijent u srcu grada. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 108.000 €, 16,00 m2 cca 6750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u samom srcu donjeg Dorćola, površina 16m2. Moderno uređena, proširena terasom tako da sada ima 18m2. Potpuno renovirana pruža maksimalnu funkcionalnost na svakom kvadratnom metru. Centralno grejanje. Dostupnost svim kulturnim sadržajima. Osnovna škola, vrtić, gimnazija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena, potpuno nameštena garsonjera površine 30m², nalazi se u prizemlju stambene trospratnice na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji – Stari Košutnjak. Garsonjera je korisne površine 22,5m2, a 7,5m2 čini terasa. Uslov: isključivo keš kupci zbog hitnosti prodaje!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 140.000 €, 26,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno atraktivna, u potpunosti spremna za useljenje, sa površinom od 26 m2. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade sa liftom, koja raspolaže sa ukupno šest spratova. Smeštena je u mirnoj ulici naselja Hadžipopovac, u opštini Palilula. Garsonjera....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 62.500 €, 21,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Medakovića I, okružen zelenilom, tek renoviran, namešten. Stan se u papirima vodi kao poslovni prostor tako da nije moguće da se kupi putem stambenog kredita. Moguće je kupiti preko kredita za pravna lica (firme). Stan je uknjižen bez tereta i zabeležbi. Struja prebačena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 58.000 €, 24,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lepo sređenu garsonjeru na odličnoj lokaciji u Borči. Nalazi se u stambenoj zgradi na trećem spratu. U blizini osnovne škole, vrtića i pošte, kao i više mini marketa. Grejanje na struju. Vlasnik želi da svoj stan zameni za stan u Mladenovcu. (Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini Ateljea 212, u mirnom delu ulice, svetao 4. sprat, lift, klima/norveški, površina 27m2. Male režije, depozit. Kontakt tel. 0641683765 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 70.000 €, 15,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi uknjižen apartman površine 33m², sa dodatnim tremom od 15m², na izuzetnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se na svega 300 metara od jezera i u neposrednoj blizini hotela Mona. Pozicioniran u prizemlju stambenog objekta sa ukupno tri sprata, orijentisan jugoistočno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 77.500 €, 35,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114405, PSUT/II, izlog, uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp. Stan je po strukturi garsonjera, adaptiran je da funkcioniše kao poslovni prostor. Uknjizen je kao polusuteren, na terenu je klasično prizemlje, nigde nije ukopan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižena garsonjera 18m2 (mereno 22m2) koja se nalazi na odličnoj lokaciji u naselju Medaković 2. Funkcionalna, idealno za studente, kao i parove. Vlasništvo 1/1, moguća kupovina na kredit. U neposrednoj blizini su svi neophodni infrastrukturni sadržaji, mnogobrojni objekti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 77.000 €, 19,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Šumice, Cara Justinijana I, 19m2 19m2, 0.5, PR/4, CG, interfon, telefon. renoviran, uknjižen. Prodaje se potpuno renovirana i nameštena garsonjera u najlepšem delu Šumica.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 69.500 €, 24,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo vrlo lepu, uknjiženu garsonjeru kod osnovne škole "Jovan Popović" u centru Karaburme. Stan se prodaje sa svim stvarima. Zgrada ima centralno grejanje koje je razvedeno do stana. U blizini svih infrastrukturnih sadržaja potrebnih za život. PROSTORIJE:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 16.960 €, 32,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Zemuna, na korak od Gospodske ulice i svega minut hoda od šetališta pored Zemunskog keja, nalazi se luksuzna garsonjera koja nudi spoj elegancije i savršene lokacije. Stan je potpuno renoviran i uređen najkvalitetnijim materijalima, pružajući osećaj sofisticiranog komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 132.600 €, 32,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan na izuzetnij lokaciji u blizini starog Merkatora - Polu renoviran - zamenjena struja, voda, stolarija - Trebaju da se urade završni radovi - pločice, hoblovanje parketa, krečenje, opremanje - Fantastičan za investiciju! - uz stan postoji mogucnost uzimanja zatvorene garaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 51.000 €, 25,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča u mirnoj ulici Diznijeva, po strukturi garsonjera ukupne površine 25 m2.Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i ima funkcionalan raspored. Odmah useljiv. Odlična lokacija.Blizina prodavnica, prevoza i svih neophodnih sadržaja.Knjiži se budući kupac.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 100.000 €, 28,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalna i sređena garsonjera na izuzetnoj lokaciji, okretnica više linija GSP-a, a na dohvat ruke su prodavnice, tržni centar, fakulteti, škola i park. Površina: 28m2 sa terasom Sprat: 4 od 8 sa liftom Nameštenost: ugradna kuhinja Grejanje: centralno Stanje: svetla,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.900 €, 21,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji kod Voždovačke crkve. Odlična garsonjera u zgradi novije gradnje sa sopstvenim parkingom. Stan je sunčan, svetao. Gleda na Vitanovačku i Vojvode Stepe. Visoko prizemlje, visina prvog sprata. U blizini više linija gradskog prevoza, ugostiteljskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 39.900 €, 20,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Filmski Grad, Lokal adaptiran u garsonjeru .. / Arčibalda Rajsa, zgrada u parku, okružena zelenilom, Lokal u funkciji stana - garsonjere, svetao, dvostran, termo izolovana fasada, PVC stolarija, visoki plafoni (3m), nove elektro i vodovodne instalacije, CG odjavljen - može na zahtev....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi garsonjera ukupne površine 26 m2. Odlična lokacija. Uknjižen. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 99.000 €, 16,00 m2 cca 6190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera, renovirana, bez ulaganja. Odmah useljiva. Uknjižena na 16m2, mereno ima 18m2. Svetla, u održavanoj zgradi. Lepo iskorišćen prostor. Javni parking ispred zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 123.000 €, 27,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: G99 Prodaje se praktično namešten stan površine 27 m², smešten na atraktivnoj i izuzetno povezanoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za one koji traže udoban životni prostor u srcu grada, bilo za stanovanje ili kao investiciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.000 €, 26,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Beograda - Zeleni venac u ulici Jug-Bogdanova, izdaje se na duži period, potpuno renovirana i nameštena garsonjera (nov, funkcionalan nameštaj i nova bela tehnika). Garsonjera adaptitana u 1,5 stan, sastoji se iz: pretsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Senjaku, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan je površine 24,4m2, a sastoji se od hodnika, dnevno-spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Stan poseduje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 99.000 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klasičan stan sa 2 velike sobe, kuhinjom, velikom trpezarijom, kupatilom i dve terase. Sve u izvornom stanju. Prodaje se sa garsonjerom u suterenu od 25m2 i 1 parking mestom ispred zgrade. Mogućnost kupovine garaže od 18m2 (zidani objekt). Nekretnina je za svaku preporuku. Prikaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 29.000 €, 10,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 0.5 u nivou prizemlja,površine 10,28m2 u stambenoj zgradi.Iz otkupa nije uknjižen.Za renoviranje .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 77.000 €, 19,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo kompletno renoviranu uknjizenu garsonjeru na top lokaciji u blizini svih sardrzaja koji pruzaju kvalitet i udobnost svakodnevnog zivota. Pogodna je za zivot i za investiciju. Nisu potrebna nikakva ulaganja. Kompletno je renovirana pre godinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 31,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109586, IV/V, klima. Poslovni prostor u TC Košum. Renovirano kupatilo, struja i voda. Samo za keš kupce. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 105.000 €, 18,00 m2 cca 5830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan površine 18m2, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Hrama svetog Save, Kalenić pijace, Pravnog fakulteta. Nalazi se u urednoj zgradi starije gradnje, stan je kompletno renoviran 2017 godine. Orijentisan prema dvorištu, izuteno tih i svetao. Zbog svoje strukture ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 81.000 €, 19,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, renoviran, useljiv. Uknjižen, svetao. U mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji. Pogodan za život i za izdavanje. TA grejanje, niski mesečni troškovi. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% .