• GoHome Professional
garsonjere beograd prodaja - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • garsonjere beograd prodaja - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - garsonjere beograd prodaja

  • Za upit "garsonjere beograd prodaja" pronađeno 303 nekretnina - prosečna cena 3.552 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 20 m2
    • 20 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 20 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevski bulevar, sut/4, ta,-Stvarna površina-20m2 , ugovorna površina-20.00m2, Prodaje se funkcionalna renovirana garsonjera u Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, vrtić, škola, tržni centar Karaburma kao i svi ostali sadržaji neophodni za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 74.000 € na 71.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 74.000 €
13.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Studio - garsonjera na prodaju, ublizini Metroa na Petlovom brdu, suprotno orijentisan i zaklonjen od Ibarskog puta. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta, svetao i južno orijentisan. Stan čini ga jedna velika prostorija i odvojeno kupatilo. Stan je u dobrom stanju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renovirana garsonjera smeštena u samom srcu Zemun, na izuzetnoj lokaciji u blizini Zemunski kej i Zemunska pijaca. Stan se nalazi u trospratnoj zgradi stare gradnje koja odiše autentičnim šarmom i kvalitetnom gradnjom, dok je sama nekretnina potpuno renovirana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u luksuznoj, kvalitetno građenoj zgradi na Neimaru, sa svega 8 stanova. Stan se nalazi u visokom suterenu, sa odličnim prirodnim osvetljenjem i funkcionalnim rasporedom prostora. Zgrada je rađena sa posebnom pažnjom na kvalitet završne obrade i korišćenje savremenih,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 97.800 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj lokaciji nadomak Sajma, na donjem Senjaku, nalazi se renovirana garsonjera koja predstavlja savršen spoj praktičnosti, lokacije i kvaliteta. Stan se sastoji od dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, funkcionalnog hodnika i kupatila. Iako kompaktan, prostor je promišljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 99.000 €, 15,00 m2 cca 6600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Starog grada, na najtraženijoj lokaciji za izdavanje stanova, imamo ekskluzivnu priliku da Vam ponudimo odličnu garsonjeru. Nekretnina je pametna investiciju jer je idealna kako za izdavanje stan na dan, tako i za mesečni zakup. Nalazi se visokom prizemlju stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 99.000 €, 18,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider Vam sa zadovoljstvom prezentuje mali stan na najboljoj lokaciji i kao takav je uvek odlična investicija! Odličan kako za život u gradskom jezgru tako i za sve vrste rentiranja. Uknjiženo 16m2 + 3m2 terasa koja nije uknjižena. Za vise info pozovite: 069 43 98 056 Cekamo vas poziv!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 63.000 €, 34,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena garsonjera 34m² – odlična lokacija, 1/1 Na prodaju uknjižena garsonjera od 34m² na prvom spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, terase i izdvojene spavaće sobe. Grejanje je na TA peć, što donosi niske režijske troškove i čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 100.000 €, 28,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalna i sređena garsonjera na izuzetnoj lokaciji, okretnica više linija GSP-a, a na dohvat ruke su prodavnice, tržni centar, fakulteti, škola i park. Površina: 28m2 sa terasom Sprat: 4 od 8 sa liftom Nameštenost: ugradna kuhinja Grejanje: centralno Stanje: svetla,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

TOP INVESTICIJA– Garsonjera 25 m² sa pogledom na park Šumice, 2. sprat, Parking, Kredit Prodaje se garsonjera od 25 m² sa otvorenim pogledom na park Šumice, na idealnom drugom spratu u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i tihom kraju, okružen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 78.000 € na 75.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 75.000 €, 18,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 78.000 €
20.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru Zemuna nalazi se garsonjera u dvorišnoj zgradi. Garsonjera zahteva adaptaciju, odlična je kao investicija za izdavanje. U blizini Zemunskog keja. Odlično povezana sa svim delovima grada.1000 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 130.000 €, 24,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Garsonjera 24 m², Savska ulica, Savski Venac - potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Na prodaju kompletno opremljen stan površine 24 m², smešten u Savskoj ulici na Savskom Vencu preko puta Beograda na Vodi i novog muzeja. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 80.000 €, 23,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u centralnoj ulici na Karaburmi. Zgrada sa pristojnim ulazom i zamenjenim ulaznim vratima. Lift u zgradi. Stan je u izvornom stanju i zahteva znatna ulaganja. Mali hodnik, kupatilo sa prirodnom ventilacijom i dnevni boravak. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 56.000 €, 21,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude garsonjeru u perfektnom stanju, potpuno novu, praznu, odmah useljivu, ugovorne površine 21m² korisnog prostora. Sastoji se od sobe, kuhinje i kupatila. Nalazi se u prizemlju tek sazidane zgrade, u ulici Vojvode Stepe u Kumodražu, na Voždovcu. Sama zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 31,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109585, IV/V, klima. Poslovni prostor u TC Košum, može funkcionisati i kao stambeni. Renovirano kupatilo, struja i voda. Samo za keš kupce. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 48.000 €, 18,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na odličnoj lokaciji, koji je dobijen od adaptirane garaže. Stan je uknjižen na 18 m2, a ukupna površina je 31 m2. Stan se sastoji od višenamenske sobe, kupatila. Ispred stana je mesto za parkiranje. S obzirom na odličnu lokaciju, u neposrednoj blizini nalazi se gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 23.750 €, 13,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi garsonjera ukupne površine 13,66 m2.Prvi sprat (potkrovlje). U procesu legalizacije.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 138.000 €, 20,00 m2 cca 6900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan, bez ulaganja, na odličnoj lokaciji. Uknjižen. Svetao, niski mesečni troškovi, grejanje na norveške radijatore. Pogodan za život i kao investicija za rentiranje. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u Kumorazu, kod okretnice autobusa 39. u blizini farmaceutskog fakulteta. Uknjižen, vlasnik. Bez hipoteke, moze i na kredit. Delimicno renoviran i odmah useljiv. Moze i sa namestajem. Terasa 5m2 i veliki podrum. 4 stana u zgradi (prizemlje + prvi sprat) Molimo agencije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Senjaku, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan je površine 24,4m2, a sastoji se od hodnika, dnevno-spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Stan poseduje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 77.500 €, 35,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114405, PSUT/II, izlog, uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp. Stan je po strukturi garsonjera, adaptiran je da funkcioniše kao poslovni prostor. Uknjizen je kao polusuteren, na terenu je klasično prizemlje, nigde nije ukopan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 22,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Dorćolu, u ulici Visokog Stevan Stan se nalazi na četvtom spratu stambene zgrade od jedanaest Površine je 22m2 (mereno ima 20m2 + 2m2 terasa), uknjižena na 16m2 Grejanje u stanu je centralno Klima Prodaje se nameštena Dosta osunčan sa puno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan na izuzetnoj lokaciji u Krunskoj, u blizini Cvetnog trga, Slavije, Pravnog fakulteta, Tašmajdana i svih potrebnih sadržaja. Stan se izdaje prazan, prvenstveno za poslovni prostor. Ukoliko bude potrebe na zahtev zakupca, može se opremiti. agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i većaa kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa. Dvorište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknjižen-24m2. Blizu je prevoza,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.000 €, 16,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera od 16m2 koja se nalazi na 7. spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se sastoji od kombinovane sobe iz koje se izlazi na terasu, kuhinje i kupatila. Stan je delimično renoviran i održavan, prodaje se sa svim stvarima koje se mogu videti na slikama. Bez ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 82.000 €, 27,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamišljen kao studio sa jednom velikom prostorijom od 40m2, a može da se koristi kao kancelarija za manji tim ljudi ili fotografski/slikarski atelje zbog velike količine dnevnog svetla. Kuhinja i kupatilo su skockani u 10m2 kako bi glavna prostorija bila komforna. Otvoreno za razne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 64.900 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija odlicna, blizina skole, trznog centra, gradskog saobracaja, vidikovacke pijace. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 99.000 €, 19,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo garsonjeru na fantastičnoj lokaciji , Donji Dorćol, ulica je Dubrovačka. Prodaje se kompletno namešten,uknjižen je na 16 m2, ali s obzirom da je pripadajuća terasa od 3 m2 pripojena stanu, merene površine je 19 m2. Veoma je svetao sa panoramskim pogledom na grad. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 36.000 €, 22,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva garsonjera, u lepo održavanoj zgradi novije gradnje. Etažno grejanje, niski mesečni troškovi. Vrlo lepo iskorišćen prostor. Na dobroj lokaciji, pogodna za život i za izdavanje. Prodaje se nameštena. Predata za legalizaciju. Agent Olgica Petrović, lic.br. 5830 Telefon: 063/1035-409....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 108.000 €, 16,00 m2 cca 6750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u samom srcu donjeg Dorćola, površina 16m2. Moderno uređena, proširena terasom tako da sada ima 18m2. Potpuno renovirana pruža maksimalnu funkcionalnost na svakom kvadratnom metru. Centralno grejanje. Dostupnost svim kulturnim sadržajima. Osnovna škola, vrtić, gimnazija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 85.000 €, 27,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična uknjižena garsonjera u zgradi sagrađenoj 2017.godini u Gaudijevoj ulici u Zemunu(Gornji grad) sa pripadajućim parking mestom u ograđenom dvorištu.U ceni je pored nepokretmnosti-stana i parking mesta sadržan i kompletni nameštaj i oprema(frižider,zamrzivač,šporet,klima,veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini Ateljea 212, u mirnom delu ulice, svetao 4. sprat, lift, klima/norveški, površina 27m2. Male režije, depozit. Kontakt tel. 0641683765 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 45.000 €, 29,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo garsonjeru u prizemlju održavane zgrade u blizini više linija gsp prevoza, nedaleko od prodavnice, škole Garsonjera je u izvornom stanju u postupku ozakonjenja, korišćena kao investicija za izdavanje. PROSTORIJE: kuhinja, soba i kupatilo Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, renoviran stan. Izdaje se na kraći vremenski period po dogovoru. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 99.000 €, 31,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi - garsonjera na idealnoj lokaciji. Odlicna povezanost sa gradom.U neposrednoj blizini sva potrebna infrastruktura ( vrtic,skola,pijaca,dom zdravlja,marketi) Zgrada odrzavana,dva lifta. Dobra investicija kako za zivot tako i za rentu. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 58.000 €, 24,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lepo sređenu garsonjeru na odličnoj lokaciji u Borči. Nalazi se u stambenoj zgradi na trećem spratu. U blizini osnovne škole, vrtića i pošte, kao i više mini marketa. Grejanje na struju. Vlasnik želi da svoj stan zameni za stan u Mladenovcu. (Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 140.000 €, 26,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno atraktivna, u potpunosti spremna za useljenje, sa površinom od 26 m2. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade sa liftom, koja raspolaže sa ukupno šest spratova. Smeštena je u mirnoj ulici naselja Hadžipopovac, u opštini Palilula. Garsonjera....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 29.000 €, 10,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 0.5 u nivou prizemlja,površine 10,28m2 u stambenoj zgradi.Iz otkupa nije uknjižen.Za renoviranje .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 81.000 €, 19,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121353, VPR/IV, klima, telefon, uknjižen, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Telefon, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 303)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>