• GoHome Professional
do 649 eura/m2 460 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 649 eura/m2 460 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 460 m2

  • Za upit "do 649 eura/m2 460 m2" pronađeno 417 nekretnina - prosečna cena 284 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 23000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, IVANČA, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada kod naplatne rampe sa tri hale ,dve su po 100m2 i srednja je 200m2.Hale su povezane vratima između. Tri ulaza -vrata visina 2,90 a širina 2,10 Visina slemena oko 8m, zidovi 6m Industrijska struja,vlastiti trafo Klima x 2 Mokri čvor sa tušem i garderobom. Parking za....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja, plac za gradnju 3 km od centra, naselje Reka, cena 25000 evra. .

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 52.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastična parcela u urbanom delu Sremskih Karlovaca, 505 m2 + 380m2 u građevinskoj zoni (dozvoljena gradnja - tradicionalno stanovanje), na lepom mestu, katastarska opština Sremski Karlovci. Parcela ima pogled na Dunav. Front 28m. Sva infrastruktura u ulici. Uknjiženo....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 9.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac pravilnog oblika, ravan, nedaleko od Dunava, građevinska zona. Agencijska provizija za kupca 500eur (protivvrednost u dinarima). .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 11.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U zoni Bavaništanskog puta u ulici Pančevačkih pisaca nalazi se plac 4.80 ari sastavljen od dve katastarske parcele. Plac je oblika romboida, nejednakih stranica, približnih dimenzija širina 12-13m, dužina 40-42m. Na samom placu nema struje i vode a način uvođenja istih propisuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! Prodajemo razrađeni biznis – vinarija Sremski Karovci Sama vinarija ne poseduje vinograd u fizičkom smislu. Grožđe se otkupljuje , prerađuje I skladišti u dva laguma. Moguće ustupanja recepture. Ovo je porodična vinarija koja se bavi....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 5ari, blizu centra Obrenovca, u Šljivicama, udaljen od škole, vrtića, pošte na desetak minuta hoda. Na placu struja, voda, kanalizacija do asfaltnog puta sa dve strane. Dimenzije placa 29x17 m. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac- gradsko gradjevinsko zemljiste. Izlaz na put, struja, voda. Zona porodicne gradnje. -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 61.000 € na 85.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 61.000 €
22.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500m koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 12.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130249, uknjizen, plac. Prodaju se dva placa jedan5.4 ara,drugi 5.7 ari,nalaze se u ulici Vasilija Oszroskog ,gde ce biti ulica koja ce izlaziti na Svetog Savu ulicu,cena ara je 12000 evra,uknjizeni 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija....

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, V M Lug, nedaleko od autoputa, plac 5 ari .. / ul. Lipovačka, kod Nikole Grulovića, kod OŠ Vladislav Petković Dis, oko 1 km udaljen od uključenja na autoput kod "Laste", zemljište uz asfalt, ulična rasveta, voda, struja, kanalizacija, blizina prevoza i prodavnica, uknjiženo....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 42.000 €, 420,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2.deo plac/građevinsko zemljište 4.20a Retko u ponudi! Na samo 15km od mosta Gazela, na samom ulazu u naselje Rušanj sa Ibarske magistrale, prodaje se građevinska parcela površine 4.20a. Locirana je u zoni individualne stambene izgradnje, koja je potpuno....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 70.000 € na 58.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 58.500 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 58.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 4.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Agencijska provizija 2% Agent: Marija Budimir, br. Licence:....

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca u Rumenci, neobicnog ali funkciinalnog rasporeda. U sklopu kuce poslovni prostor sto znaci dobra investicija! Za vise informacija pozovite nase agente prodaje! https://halo-nekretnine.rs/prodaja-kuca/rumenka-centar/386172 .

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista od 5 ari u Borci, Put za Crvenku. Poljoprivredno zemljiste, jedan vlasnik. U blizini placa voda i struja. Po trenutnom urbanistickom planu obelezeno kao ”Zelena povrsina” Agent Ivana: 5454 Broj u registru posrepnika: 1768 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja, kuca izuzetnog kvaliteta sa dva odvojena ulaza, komplet zavrsena, useljiva odmah. Moguca zamena za trosoban stan i doplatu .

 
 
 
  Plac, SLANCI, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u građevinskoj zoni površine 5 ari pored asfaltnog puta u Izvorskoj ulici. Uknjižen na prodavca bez zabeležbi i tereta. Indeks gradnje 40% iznad zemlje i 60% pod zemljom sa mogućnošću formiranja 4 nezavisne jedinice u dvoetažnom objektu - visina slemena 9 metara. Dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 21.500 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJEMO KUĆU 500m u KORUŠKOJ glavni put Lokacija: Banoštor (Srbija, Beočin) Ulica i broj: KORUŠKA Kvadratura: 500m2 Površina zemljišta: 2500m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac u gradjevinskom području za izgradnju kuće. Plac je veličine od 468m2. Dimenzije placa cca 33x14m. Plac pozicioniran na uglu dve ulice. Asfalt do placa. Svi priključci se nalaze u ulici ( struja, voda, kanalizacija, gas). Udaljen od centra grada 2km. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 20.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Placevi dimenzija 20X25m. 12 placeva u nizu (25X250m). Korekcija cene u slučaju kupovine cele parcele. Nasut put širine 4m. Struja, voda i asfalt na 50m od placeva. Uskoro priključak za struju do parcela. Poljoprivredno zemljište njiva 3. klase. Udaljenost od magistralnog puta Batajnica-Ugrinovci....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja, od prostorija u prizemlju ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe i kupatilo, na spratu....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 8.000 €, 420,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac sa temeljem pored reke Drine, idealan za izgradnju vaše buduće vikendice.Ovaj plac se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Drine, koja pruža prelep pogled i mirnu atmosferu, savršenu za odmor i uživanje u prirodi. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 500,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1.//Agent:064/2292096// .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 497 m2 na Zlatiboru u blizini vrha Tornik. Parcela je poljoprivredno zemljište i okružena je vikendicama. Lokacija placa je pristupačna jer se nalazi u blizini puta. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća poseduje četiri etaže. Dve etaže imaju posebn ulaz. Jedna je celina suteren i prizemlje, druga sprat i potkrovlje. Stolarija pvc i drvena, izolacija stiropor 8cm. Podivi u prizemlju brodski pod, stepenište i hodnik pločice. U sobama laminat. Tri kupatila sređena. Gradska voda....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Gornji Grad, 329.000 €, 500,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122881, uknjizen, plac. 4,7 ari na odlicnoj lokaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Zemun (gornji....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće-poslovnog prostora u Barajevu – Idealna investicija za uslužne delatnosti! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prostrane kuće-poslovnog prostora u mirnom okruženju opštine Barajevo. Sa površinom od 500m2 i impresivnih 16 ari placa, ova nekretnina pruža nebrojene....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Paliluli površine 4,9ara. Plac se nalazi na dobroj lokaciji između Mokranjčeve i Kovanlučke na pola brda. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 503m Popovica ispod Mošine vile Slavujeva ulica Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 503m2 Put do placa: Asfaltni put Tekst oglasa Oglasavamo prodaju .. . Dva građjevinska placa, jedan pored drugog....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Za investitora, plac za gradnju na odličnoj lokaciji. Stanovanje/poslovanje 80%-20%. Index 60%. Maksimalna visina venca 21m. Cena dogovor Ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Veterničkom bregu u naselju .Odlična pozicija , sva infrastruktura u blizini .Odlična ponuda .Pozovite da pogledate ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda u SELEKT NEKRETNINAMA! 5 ari zemljišta u građevinskom području na nepuna tri kilometra od centra grada. U ponudi je 14 parcela. Moguća je kupovina više parcela odjednom. Svi priključci su dovedeni do parcela i sve što je potrebno je da nam se javite na 063 322 300....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761- 0253 Prikaži broj Agencijska....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve, na samo 20km od grada Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran sa 150 mesta za sedenje, 15 opremljenih soba, dve kuhinje, ostave,....