• GoHome Professional
do 649 eura/m2 460 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 649 eura/m2 460 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 460 m2

  • Za upit "do 649 eura/m2 460 m2" pronađeno 417 nekretnina - prosečna cena 284 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 23000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2022.,

www.oglasi.rs

Besprekorno održavana - Petosobna - Uknjižena - Bez ulaganja! Na prodaju porodična kuća u centru Rumenke, blizina gradskog prevoza, osnovne škole, marketa, apoteka Kuća je građena od čvrstog materijala, besprekorno održavana bez dodatnih ulaganja, fenomenalnog rasporeda, sastoji....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 494m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Hotel, SIĆEVO, 295.000 €, 426,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Niša, nudi se hotel sa restoranom i kuhinjom, na prodaju, ukupne površine426 kvm, na placu od 18 ari. Na prizemlju se nalazi kuhinja sa svim pratećim prostorijama, kao i manji restoran, dok je na spratu sala za bankete i slavlja, veoma lepo sredjena i organizovana.....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 425,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1. Sloboda, Zlatibor, Srbija ; Čajetina, Zlatbor, naselje Sloboda-plac pogodan za investitore.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 49.500 €, 495,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 335.000 €, 495,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru Vrdnika prodaju se dve kuće (495m2) na placu od 11 ari. Prva kuća pr+ptk (338m2) kompletno uknjižena. Kuca ima 4+ spavace sobe. Druga kuća sut+vpr+ptk (157m2) uknjizena, ima 4 spavace sobe. Gas prolazi pored kuće. Odlična lokacija i investicija. Mapa pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 495,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 495m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 250.000 €, 425,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinsko zemljište, na Zlatiboru, u blizini Lidla, površine 425 m2, na kom postoji izgrađena kuća , površine 47 m2. Na placu je dozvoljena gradnja većeg objekta a postoji mogućnost dokupljivanja do 600 m2. Infrastruktura na placu. Pogodno za individualnu gradnju i za....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 495,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 175.000 €, 495,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Begecu ,uknjizena bez terata.Ukupna povrsina kuce je 495 kvadrata plus pomocni objekti.Koncipirana je kao 3 zasebna stana.Pogodna je i za poslovnu delatnost,poput starackog doma ( vrlo lako se može ugraditi lift , pođto postoji mesto zgodno za to.Od postojećih prostorija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 250.000 €, 490,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Svetozara Miletica 186 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 168.000 €, 430,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 168.000 €, 430,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 496,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 150.000 €, 496,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u stanju grubih građevinskih radova bez struje, vode i stolarije, nemalterisana. Kuća može biti završena kao porodična kuća, kuća sa dva stana za dve porodice, a takođe i kao poslovni objekat za široku lepezu delatnosti. Postoji mogućnost proširenja placa kupovinom susednih.....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 496,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 150.000 €, 497,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika porodična kuća u mestu Mala Vrbica. Kuća se nalazi na 1km od Magistralnog puta koji vodi u Mladenovac. Do Mladenovca ima 6km, a do Beograda 45km. Do kuće vodi asfalt. Plac je ograđen u potpunosti. Kuća uknjižena na 497m2 (podrum, prizemlje i potkrovlje). Podrum ima 120m2. U....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 8.500 €, 497,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 497m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 497,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 250.000 €, 498,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na fantastičnoj lokaciji u Maloj Moštanici, sa prostranim placom od 11 ari i izuzetnim pogledom. Nekretninu čine tri etaže: • Prizemlje (1.0 stan) • Visoko prizemlje (2.0 stan) • Sprat (3.0 stan) Kuća je građena od čvrstog materijala i opremljena svim neophodnim priključcima:....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 200.000 €, 498,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 13.600 €, 421,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnoj ulici u Željezničkom naselju. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 499,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaji je 10 placeva na putu prema naselju Trnava II od istog vlasnika. Sve parcele imaju asvaltirani put prilaz do placa. Na gradskoj su lokaciji gde su prošli svi prikljuci Sve parcele su po 5 ari Ekskluzivna ponuda agencije Heroldo. Kontakt 0658222445 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 51.500 €, 499,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Futogu na Bregu Uknjižen Građevinski Plac na DOBROJ LOKACIJIPlac je površine 499 m2,nalazi se na visokoj poziciji 200 metara od Asfaltnog puta,dozvoljena je gradnja objekta P+1+PKPlac je poravnat i spreman za ograđivanjedimenzije su 18x27 metara OBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Poslovni prostor, PUDARCI, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaju se dva magacina od oko 500 m2 u Pudarcima, opstina Grocka. Objekti su pogodni za zivinarstvo ali moze biti za magacinski prostor, objekti za gajenje pecuraka ili nesto drugo. Odmah su useljivi. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 260.000 € 106 m 2 4 Sremski Karlovci-Centar-Odlična investicija za nadogradnju Poslovni prostor - Sremski Karlovci 260.000 € Prodaja 30/04/26.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 420,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – petosobna kuća površine 420m2 + zgrada poslovnih usluga površine 250m2 na placu od 4 ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, na tri nivoa po 140m2, trofazna struja, CG na plin, 3 klime, parket, laminat, kanalizacija, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 WC-a, garaža u suterenu.....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 280.000 €, 500,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 500m2 na 4 ara placa u Aranđelovcu. Objekat se nalazi na 10-ak minuta peške od parka. Ima 4 etaže. Prva etaža (suteren) je veliki trosoban stan od 80m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, 2 velike sobe, trpezarije sa kuhinjom, manjeg kupatila,....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinski plac, površine 405 m2, u Bukovcu u odličnom delu naselja. Plac je odlično pozicioniran. Na placu postoji mogućnost izgradnje samostojećeg objekta ili objekta sa dva stana. Put do placa je asfaltni, a svi priključci vodovod, kanalizacija, struja i gas se nalaze....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 265.000 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivan restoran , razrađen, kompletno opremljen sa grejnim i ventilacionalnim sistemima, kvalitetne gradnje, odličnom kuhinjom sa svim potrebnim sadržajem i odličnim osobljem, prodaje se posao, a ne objekat. Površina 250m2 unutrašnjeg dela i 250m2 spoljni-terasni deo koji je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 5 ari na Zlatiboru, u blizini restorana Čumićevo sokače. Plac se nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 500,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 4.5 ari u naselju Rudine na Zlatiboru, u neposrednoj blizini teniskih terena. Nalazi se uz asfaltni put, što omogućava jednostavan prilaz tokom cele godine. Savršeno za one koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u planinskom vazduhu i prelepim pejzažima.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli, jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična investicija za kupce kojima je potreban veci prostor. Cena nije fiksna 500 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, BANJA, 60.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju ozidana trospratna kuća u Vranjskoj banji, udaljenosti oko 100m iznad cafe-restorana "Kičer". Pripadajući plac uz kuću je P-300m2. Objekat zahteva kompletno unutrašnje i spoljašnje ulaganje. Početna cena 60. 000 EUR Rg. br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine jeste....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 27.810 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Bukovcu od 524m2 Plac nema priključke,mali deo do placa je tucanik. Kroz plac protiče potok. Postoji mogućnost dogovora oko cene! Plac je za svaku preporuku,vredi pogledati! Za sve dodatne informacije,kontakt telefon 066-82-92-700,065-27-27-091 Nikola Ljuboja-reg.posrednika....