• GoHome Professional
do 617 eura/m2 440 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 617 eura/m2 440 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 440 m2

  • Za upit "do 617 eura/m2 440 m2" pronađeno 362 nekretnina - prosečna cena 338 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 35000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • kablovska
    • podrum
    • parket
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 230.000 €, 475,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca u mestu Begaljica kod Grocke, novija gradnja, Ozakonjena i uknjizena, na 5,87 ari placa, ogradjena. Prizemlje i 2 sprata, sve zavrseno, fasadna cigla, izvrsena izolacija. Trofazna struja, bunar u dvoristu, voda ispravna i redovno kontrolisana. Etazno grejanje, preko kotlarnice....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 100.000 € na 103.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, 103.000 €, 475,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
13.05.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina. Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano razvija. Plac je ravan, dobro održavan i potpuno ograđen sa dve kapije i asfaltiranim prilazom. Sva infrastruktura (struja, voda, kanalizacija)....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATOČINA, 235.000 €, 475,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se višenamenski poslovni prostor u Batočini naselje Prnjavor. Na parceli od 23 ara nalazi se objekat od 475 m2 koji se sastoji od kancelarijskog prostora ( četiri prostorije, prostor za čajnu kuhinju,  dva mokra čvora i hala ), kao i objekat od oko 90 m2 na dva nivoa....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 32.000 €, 475,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA PLACA ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, DIVČIBARE, 26.000 €, 404,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.feniks.rs

Na prodaju parcela površine 4 ara, po strukturi poljoprivredno zemljište. Voda i struja su do parcele. Udaljenost od centra Divčibara je manje od jednog kilometra. .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 225.000 €, 404,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena kuća na Strelištu. Podrum 125m2, prizemlje 148m2, sprat 131m2 + tavan, dve velike terase, dvorište, dupla garaža. u kući su formirane 4 zasebne stambene celine. .

 
 
 
  Plac, DIMITROVGRAD, 7.500 €, 473,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, DIMITROVGRAD, 7.500 €, 473,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 123.600 €, 477,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Veteniku: - površina 477m2 - dimenzije placa 28m x 17m - prilaz do placa zemljani put - vodi se kao poljoprivredno zemljište - mogućnost gradnje P+1+Pk (P+2) - plac pravilog oblika Izražena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 300.000 €, 477,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju su dva građevinska placa površine po 8,45 ari, smeštena u Trsteniku. Zemljište je ravno, što omogućava lako uređenje i prilagođavanje različitim namenama. Cena placa je 2000e/aru. Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu. Kupac ne plaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 257.500 €, 477,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Gložani. Opšina Bački Petrovac. Četiri silosa od po 25 vagona, mlinska zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (bez opreme), kolska vaga, druga zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (prizemlje i prvi sprat kancelarije, na drugom spratu apartman). Veličina placa 503m2. Industrijska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 300.000 €, 477,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju delimično završena kuća u Trsteniku, idealna za one koji žele da je prilagode svojim željama i potrebama. Kuća je prostrana i funkcionalna, u dobrom stanju, smeštena na placu od 10ari. ✅Površina u osnovi je- 143m2. ✅Bruto površina- 477m2. ✅Neto površina 405m2. ✅Kuća se....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 66.700 €, 477,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinske parcele u Jakovu – nova perspektivna lokacija U ponudi je više građevinskih parcela u mirnom i planski razvijenom delu Jakova, idealnih za izgradnju porodičnih kuća ili investicionu gradnju. Površine parcela kreću se od 4,77 ari do 5,37 ari, uz mogućnost kupovine....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 240.000 €, 478,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Prodaje se firma sa celokupnom pokretnom i nepokretnom imovinom, kao i ustupanje svih potrebnih dozvola i odobrenja za obavljenje ugostiteljsko - turističke delatnosti, a izdatih od strane nadležnih republičkih i opštinskih organa. Lokacija preduzeća, odnosno parcele je sa direktnim....

 
 
 
  Kuća, LJIG, 75.000 €, 479,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na kilometar od centra Ljiga, 7km od planine Rajac i 9km od Banje Vrujici, na brdu sa panoramskim pogledom na Ljig, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu višenamensku nezavršenu dvoetažnu kuću, vrlo funkcionalnu, površine 479kvm na 31ar osunčanog placa. Bunar, gradska voda, čist....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 35.000 €, 401,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, gradsko građevinsko zemljište, površine 4 ara, u neposrednoj blizini kafane Amerikanac, u Kovanlučkoj ulici. Idealno mesto za formiranje porodične kuće u gradu, sa puno zelenila u okolini. Osećaj na lokaciji je kao da ste daleko od grada, a ne na svega par....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Kovanluk, 35.000 €, 401,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat oko 40m2, ograđen kompletno betonskom ogradom, a sve na betonskoj podlozi koja je ustvari temelj predviđen za mnogo veći višenamenski objekat.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 479,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište - formiran građevinski plac u Železniku u ulici Dimitrija Sabova površine 479m2. Prema DPU plac pripada celini "Čitački potok" koja je predviđena za stanovanje, tj. izgradnju porodičnih kuća ( može i kombinacija sa objektima uslužnih delatnosti). Minimum....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Mapa .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Mapa .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 210.000 €, 400,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sazidana na 968 m2 placu gde je iskorišten svaki kvadrat sa mnogo pomoćnih objekata. Kuća podrum 15 m2;prizemlje 130 m2 poslovnog prostora u ovom momentu magacin sa pratećim prostorijama kupatilom, spratna visina 3 m i ispred velikim prostorom za parking što nakriven što otkriven;sprat....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 195.000 €, 400,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – kuća (poslovni prostor – Hostel) površine 300m2 sa 6 soba (12 ležajeva i 6 kupatila) + potkrovlje od 100m2 sa 2 sobe (4 + 6 ležaja i kupatilo) + Apartman sa 2 spavaće sobe i garažom na placu od 4 ara. Hostel je u radu, CG na gas, 2 trofazna priključka, klimatizovano, sendvič....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 55.000 €, 400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU DVOJNA KUĆA SA POSLOVNIM PROSTOROM-GARAŽAMA, U VASKOVOM NASELJU, NA PLACU OD 7 ARI. U PRIZEMLJU SU DVE VELIKE GARAŽE, OD PO 90M2, UNUTRAŠNJE STEPENICE KOJE VODE NA GORNJU ETAŽU, KOJA SE SASTOJI OD DVE STAMBENE JEDINICE - DVA KOMFORNA ČETVOROSOBNA STANA, OD PO 100M2. KUĆA....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Siva faza, ograđen plac. Ima gradska voda na placu. Ispred kuće ima bandera . Tri nivoa, visoki suteren , prizemlje i sprat 480 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 180.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

NA ASFALTU,KUĆA IMA PRIZEMLJE I 3 SPRATA,99 KVM U OSNOVI,IMA VELIKU GARAŽU 24 KVM,POGODNA ZA POSLOVNI PROSTOR-FIRME,KLINIKU,HOSTEL.ITD. .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 100.000 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Samošu u ulici Đure Jakšića od 400m2 nedovršena, planirana kao poslovno stambena zgrada na 14 ari placa .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Restoran sa prenoćištem površine 400 m2 na placu od 9,58 a u naseljenom mestu Lazarevo. Sala restorana kapaciteta 90 mesta sa dva sanitarna čvora, kuhinjom i terasom. Grejanje CG na čvrsto gorivo, po podovima postavjene pločice, stolarija PVC. Sprat čini 6 soba sa kupatilom, jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju hala u naselju Ribare, površine 400 m², na placu od 36 ari. Odlična lokacija čini ovu nekretninu idealnom za različite namene. Hala je u odličnom stanju, bez srednjih stubova, što omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Objekat ima prostran izlog i kancelarijski prostor.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Žednik - Prodaje se porodična kuća građena od čvrstog materijala površine 200 m2.Poseduje dve garaže,podrum,tri spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena,struja trofazni priključak ,kanalizacija....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 95.000 €, 400,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130214, struja, kanalizacija, uknjižen. Površina placa 427m2. Građevinsko zemljište. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Stambeno-poslovni objekat od 600m2 na dobroj lokaciji. -Stambena površina je 200m2. Poslovni deo od 400m2 sadrži dve kancelarije, sanitarni čvor, lift. U suterenu se nalazi komora za održavanje temperature-plusna komora, i dve minusne komore. 400 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa poslovnom halom u Lukovici, na nekoliko kilometara od Svilajnca. Kuća je površine 99 m2 u osnovi: prizemlje, sprat, potkrovlje, podrum. Ima svu prateću infrastrukturu i parno grejanje na čvrsto gorivo. Kuća se prodaje kompletno opremljena, sa svim stvarima. Plac vel. 8,26....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 60.000 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Ravan, pravilan plac na popularnoj lokaciji – Sunčani breg. Voda i struja do samog placa. Uknjižen na vlasnika 1/1. Gradnja dozvoljena. Agenc. provizija 2% Agent: Rajković Ljiljana br. licence 4966 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 . .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 190.000 €, 400,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Na prizemlju se nalazi veliki troiposoban stan sa velikom terasom. Sam stan ima dve spavaće sobe, dva kupatila, trpezariju....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 170.000 €, 400,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u naselju Meljak , 400m2, na 15 ari placa koji je ravan. Ima dva mokra čvora i sedam prostorija, odmah useljiva i uknjižena. Nalazi se u blizini stajališta više autobuskih linija. Agencijska provzija 2% Za više informacija konrakt telefon 060/357-2012....

 
 
 
  Plac, VINIK, 55.000 €, 480,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.indomio.rs

PODVINIK 4,8ar 55.000 Prodaje se gradsko gradjevinsko zemljiste u Podviniku (prema Komrenu). Pravougaonog je oblika, sa frontom prema ulici od 15m, a u dubinu ide 32m. Ima vrlo blagi (gotovo neprimetan) pad. Moguce je graditi stambeni objekat. Voda, struja, kanalizacija su neposredno....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR NA BULEVARU KOD MADERE NA PRVOM SPRATU, POGODAN ZA VELIKI IZLOZBENI SALON, PRODAVNICU NAMESTAJA ILI TEHNICKU ROBU. POVRSINA LOKALA JE OKO 400 KVADRATA, SA CENTRALNIM GREJANJEM. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 362)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>