• GoHome Professional
do 617 eura/m2 440 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 617 eura/m2 440 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 440 m2

  • Za upit "do 617 eura/m2 440 m2" pronađeno 360 nekretnina - prosečna cena 339 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 35000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična, samostalna, spratna kuća u Sremskim Karlovcima . Uknjizena na 447m2 . Okružena zelenilom, u mirnom delu idealnom za porodični život. Nekretnina ne zahteva ulaganja. U prizemlju kuće imamo prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe i kupatilom.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 432,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća na prodaju u blizini Ibarske magistrale. Kuća se sastoji od četiri nivoa (prizemlje, prvi i drugi sprat kao i potkrovlje koje ima normalnu visinu), u prizemlju se nalazi garaža od 20m2 kao i kotlarnica (kotao na struju, naftu i čvrsto gorivo) a takodje u ulici je prošao....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u naselju Nikola Tesla. Plac je površine 448m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini se nalaze svi komunalni priključci ( voda, struja, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 140.000 €, 432,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na Bezdanskom putu,nedaleko od silosa,spratna,porodičan kuća,144m2 u tri etaže,dve kompletno opremljene i sredjene za život i treća suterenska preuredjena u letnju kuhinju,uredjenu,ostavu,garažu.Kuću karakteriše odličan i lepo osmišljen raspored,gde centralni deo zauzima veliki....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 235.000 €, 448,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.indomio.rs

Kuća 220m2, prizemlje lokal sa izlogom 110m2, I sprat 110m2 petosoban stan. Garaža i letnja kuhinja 42m2. Radionica - magacin 112m2, visina plafona je 4,5m. Pomoćni objekat 74m2. Grejanje centralno na : pelet, drvo, lož, ulje, gas, sve funkcioniše. Kuća poseduje tri inverter klime.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 432,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Plac, BANJA, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 15.089 €, 431,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište površine 431 m² u Prijepolju, potes Ivanje, za koju je sproveden postupak parcelacije i formirano je 27 parcela površine 981 m², 767 m², 777 m², 546 m², 450 m², 517 m², 543 m², 448 m², 475 m², 485 m², 455 m², 481 m², 509 m², 444 m², 445....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.gsigma.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu na parceli od 1109 m2, širina uličnog fronta okvirno 13.5 metara. Oba stambena objekta su uknjižena. Kuća koje je bliža ulici ima 132 m2 u osnovi. Uknjižena je prizemlje plus potkrovlje. Ovaj objekat ima 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostran dnevni....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 70.000 € na 58.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 58.500 €, 450,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 70.000 €
05.04.2026 - 58.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Vaša oaza mira na 15 minuta od centra Beograda! Zaboravite na gradsku buku! Prodajemo prelep plac od 4,5 ara u Slancima (opština Palilula) sa pogledom koji odmara oči. Zašto je ovo idealna prilika? Sve je spremno za gradnju: Plaćene takse, urađena parcelizacija, čisto građevinsko....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 230.000 €, 450,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se atraktivna kuća na odličnoj lokaciji u Jagodini, u blizini Akva parka. Površina kuće: oko 450 m² Površina placa: 3. 11 ari Struktura kuće: Suterenski prostor je potpuno sređen. Prvi sprat je delimično sređen. Drugi i treći sprat su u sivoj fazi, spremni za završne radove....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dodatno: uknjizena, odmah useljiva, klima, ktv, podrum, telefon, internet, dve garaze, parking, cetiri terase, pomocni objekat/pusnica, gradska kanalizacija, voda, struja. Dodatni opis: Na Prodaju: Prelepa Porodična Kuća u Inđiji Ova prostrana i funkcionalna kuća, smeštena na parceli....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 240.000 €, 450,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Veternika kuća površine oko 450m2. Struktura: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Ima zajedničko stepenište i svaka etaža je zasebna. Kuća je za kompletnu rekonstrukciju, postoji mogućnost da se prilagodi kao stambena - urbana vila sa više stanova, pa....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.heroldo.com

Komforna kuća u neposrednoj blizini Akva parka. Idealna za pretvaranje u apartmane i izdavanje ili za dve porodice. Ima dve garaže, dve odvojene stambene jedinice. Uknjižena, upotrebna dozvola. ALU stolarija, dve klime, roletne na dugme. , Ima mogućnosti da se dovrši i potkrovlje....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 95.000 € na 125.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 125.000 €, 450,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 95.000 €
05.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća u sirovom stanju Su+Pr+I+Pk, osnova kuće je 134m2.lepa parcela od 994 m2 i predivan pogled na okolinu. Nalazi se u neposrednoj blizini restorana ,,4 vetra,, na Ibarskoj magistrali. U suterenu su predviđene garaže i prostorije namene po iznoru. Prizemlje i sprat su....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDIProdaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJIKuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetna nekretnina koja predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti – idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Na placu od 5 ari nalaze se dve kuće, pažljivo osmišljene da pruže maksimalan kvalitet stanovanja. Glavna kuća površine 450....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 130.000 €, 430,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Samostojna hiša, Srbija – Bački Gračac, zgrajeno l. 1911, skupna površina 430,00 m2, zemljišče 2.158,00 m2. Cena: 130.000 EUR. V mirni vasici Bački Gračac prodamo čudovito hišo, ki obsega 430 m2 bivalne površine, ki z zemljiščem velikosti 1.600 m2 ter manjšim vinogradom predstavlja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 450,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kuća spratnosti Pr+I+Ptk, sa imanjem pod voćnjakom, na placu od 18,46ari. Kuća je za renoviranje, sa izuzetnim potencijalom. Pruža budućim kupcima razne investicione mogućnosti. Kuća ima četiri terase, tri mokra čvora. Nalazi se na brdu, odakle se pruža prelep pogled na....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca+Sala za izdavanje+Sobe za izdavanje. Sve kompletno sredjeno. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 165.000 €, 430,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUĆA + POSLOVNI KOMPLEKS - NOVA PALANKA, BAČKA PALANKACena: 165.000 EUR + 3% agencijske provizije Moguća kupovina na kredit i zamena za kuću do 90.000 EUR uz doplatuNa prodaju je kompletna rezidencijalno-poslovna celina, idealna za porodični život + ozbiljan biznis na jednoj adresi.....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 70.000 € na 58.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SLANCI, 58.500 €, 450,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 58.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 4.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Agencijska provizija 2% Agent: Marija Budimir, br. Licence:....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 181.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća sa potkrovljem(Pr+Sp+Pk) 450 m2, na placu 4,9 ari. Kuća organizovana kao pet zasebnih stanova (3 trosobna i 2 dvosobna); svaki stan ima terasu i ugradne kuhinje; PVC stolarija; izolacija; graža 70 m2; I-839 .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, Margita, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Gornji grad Margita, građevinska parcela od 4,5 ara. Front do ulice 24m x 20 m. Parcela izlazi direktno na reku Tamiš. Uknjiženo 1/1. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 71727. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Pančevo - Gornji Grad Margita | Prodaja ·....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 450,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na izuzetnoj lokaciji u Ćupriji, u neposrednoj blizini bolnice, koje čine savršen spoj funkcionalnosti, komfora i odličnog položaja. Prva kuća je površine 90 m²u jednom nivou i raspodeljena na podrum, prizemlje i sprat. Kuća je koncipirana kao dve nezavisne stambene....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 450,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salaš pored šume na Makovoj Sedmici, blizu asfaltiranog puta. Površina zemljišta sa salašem iznosi 16.022 m². Kuća je građena od mešanog materijala i ima 99 m². Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila, dve sobe i zatvorene terase. Kuća je renovirana pre nekoliko....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 95.000 €, 450,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 98.000 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

CEROVAC - SMEDEREVSKA PALANKA Domaćinstvo za ozbiljne namere. Kuća na 300 m2 , drugi objekat stambeno ekonomski i treći objekat ekonomski ili može poslužiti kao još jedna garaža, na 3.000 m2 ravnog placa kome se može još jeftino pridružiti 2.000 m2. Nalazi se na putu koji povezuje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 430,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujecu - naselje Denino brdo U pitanju su dve kuće od kojih je jedna površine 250 m2, a druga 180 m2 .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PASI POLJANA, 20.000 €, 450,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 24.000 €
30.03.2026 - 21.000 €
15.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine: Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, idealan za stambenu ili poslovnu gradnju. Na placu je započeta gradnja kuće iz 2014. godine, sa osnovom....

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 150.000 €, 450,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, prodaje se poslovni prostor za razne namene. Hala 270m2 plus dva poslovna prostora u odvojenoj zgradi, koja mogu poslužiti za kancelarije, stan... od 88m2 i 92m2 na placu 3757m2 dovoljno prostora za proširenje. Trenutno pod zakupom. Vlasnik 1/1 .

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 7.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2020.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU ZEMLJIŠTE U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU POVRŠINE 450m2 u NASELJU OBRADA LUČIĆA - ŠTRKOVO NASELJE. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda. Prilaz do parcele seoskim putem, koji je nasut i urađen do samog placa. Pogodno za gradnu vikendice za pecaroše ili postavljanje....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 270.000 €, 450,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 99.500 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa placom 450m2 vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) šifra nekretnine:12040 šifra agencije: 1338 Kuća 450m2 u Sremskoj Kamenici. Prelep pogled na Petrovaradim, Dunav i Novi Sad. Struja uvedena House 450m2 in Sremska....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Nedaleko od asfaltnog puta prodajemo plac u gradjevinskom podrucju. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 360)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>