• GoHome Professional
do 310000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 310000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 310000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 2 997 nekretnina - prosečna cena 2.297 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
    • klima
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 253.025 €, 102,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu nekretninu koja se nalazi u modernom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Objekat je urađen u savremenom arhitektonskom stilu, pažljivo uklopljen u urbani ambijent, ali istovremeno smešten u mirnom okruženju bogatom zelenilom, što pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan sa mogucnoscu koriscenja jos 30 kvadrata tavanskog prostora. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja Cerak Vinogradi, u jednoj od traženijih lokacija u odlično održavanoj zgradi sa liftom,interfonom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 252.000 €, 85,30 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Nekretnina na Bežanijskoj kosi Na prodaju je funkcionalan stan na Bežanijskoj kosi, idealan za porodični život ili izdavanje. Stan je troiposoban, sa ukupno četiri sobe, od kojih su tri spavaće sobe. Nalazi se na prvom spratu zgrade, što omogućava lak pristup i udoban boravak. Ukupna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 251.500 €, 7200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa na Kosovu(Centar)Na prodaju zemljište na Kosovu opština Priština,( 7 km od Prištine) kod spomenika Kosovskih Junaka, KO. Donja Brnjica, površine 72ara.Za dodatne informacije pozovite 064-538-11-99 018-299-229 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.500 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN NA EXTRA LOKACIJI SA POGLEDOM NA TVRĐAVU, ODLIČNOG RASPOREDA. IZ HODNIKA SE ULAZI U SVAKU PROSTORIJU. KUHINJA SA TRPEZARIJOM FIZIČKI ODVOJENA I IZ KUHINJE SE IZLAZI NA TERASU. TAKOĐE IZ DNEVNE SOBE I SPAVAĆE SOBE SE IZLAZI NA TERASE SA PGLEDOM NA DUNAV I TVRĐAVU.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan koji spaja duh starog Beograda i savremeni komfor. Na jednoj od najtraženijih lokacija nalazi se trosoban salonski stan koji već na prvi pogled impresionira prostranošću, elegancijom i velikim potencijalom. Sa plafonima visine 3,20 m i optimalnim rasporedom, predstavlja pravi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1930 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prelepo, šarmantno potkrovlje u samom srcu Vračara, smešteno u elegantnoj vili sa uređenim i reprezentativnim prilazom koji ostavlja poseban utisak već pri dolasku. Stan je trosoban, pažljivo renoviran i odiše toplinom i karakterom koji je teško pronaći u novogradnji.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća površine 190m2, 4 poslovna prostora Na SPRATU - 4 spavaće sobe+ veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo. U sobama je laminat a u dnevnom boravku parket. 5 terase Kuća, Jagodina | Prodaja · 190m² · 320.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320.000 €, 103,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan 103m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom na Trgu Komenskog, Grbavica. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom i ostavom, master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, degažmanom odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 320.000 €, 115,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u zgradi sa 3 stana. Sam na spratu, iznad je tavan. Trostrano orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavace sobe, radne soba, 2 kupatila i terase. Izvorno stanje. Agencijska nadoknada 2% uknjizen 1/2 Tome Rosandića || dokumentacija : uknjizen Tome....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1064193, cena nekretnine je 320..000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman 2, 94 m2, četvorosoban, prvi sprat. RETKO U PONUDI. Četvorosobna fantastična nekretnina na Limanu II. Komplet adaptirana nekretnina do cigle i košuljice. Rađeno je apsolutno sve....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Erdoglija ( početak Erdoglije ), kvadrature 65kvm - I kuća i 120 kvm - II kuća, na 2,15 ari placa, TA grejanje na struju. Sastoji se od I kuća: podrum ( dve prostorije od oko 30 kvm ) i prizemlje ( hodnik,kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba), i II....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan na Senjaku u maloj zgradi sa svega 7 stanova.Grejna površina stana je 62m2, prostrana terasa od 18 m2, podrumeske prostorije su 40m2. Stan je za kompletno renoviranje. Mogućnost proširenja i spajanja podrumskog prostora sa stanom i dobijanje dupleksa. Uz stan ide garaža i spoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320.000 €, 71,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno lep dvoiposoban salonski stan (visina plafona 3,10m) u strogom centru grada. Nalazi se na visokom prizemlju i dvostrano je orijentisan. Čini ga komforan i veoma svetao dnevni boravak koji je stilski opremljen, prostrana odvojena kuhinja, kupatilo i deganžan kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na izuzetno prestižnoj lokaciji u samom srcu grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Politike i Radio Beograda, nalazi se ovaj reprezentativan stan površine 60 m², namenjen kupcima koji traže spoj elegancije, komfora i mirnog gradskog života. Stan je kompletno i studiozno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 320.000 €, 122,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep stan u mirnom delu Senjaka, koji pruža brojne mogućnosti za ugodan i kvalitetan porodični život. Nekretnina se sastoji iz dva nivoa. Na visokom prizemlju nalazi se dvosoban stan površine 62 m², sa prostranom terasom od 17 m², oplemenjenom mozaičkim reljefom,....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prizemna kuća u mirnom delu Batajnice na placu od 5.6 ari. Sastoji se od dva spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, hodnika i terase. Iza kuće u dvorištu su pomoćne prostorije, od kojih je jedna u funkciji stana. Kuća je uknjižena na 45 m2, realna kvadratura....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 381,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Maršala Tita Soba: 7 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom... 49m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% Mike Alasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 51 m2, sa terasom od 36m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini ulice Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila kao i terase, građeno od....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132318, 4a, klima, terasa(3), parking, dvorište/bašta. Prodaje se renovirana četvorosobna vikend kuća na samoj obali Dunava, nadomak Beograda i Pančeva. Na placu od 4 ara, okruženom zelenilom i sa direktnim izlazom na reku, nalazi se uređeno porodično imanje idealno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Lamartinova Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.5,cg, delimično renoviran, 8/22, tri lifta, podrum, dva mokra čvora, tri terase. Prodaje se uknjižen stan u Banijskoj ulici. Mereno ima 73m2. Stavljena je pvc stolarija i kupatila su renovirana. Izvorno je 2.5, a prepravljen je u 3.5. Zgrada ima 3 nova lifta. U blizini....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Admirala Geprata Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Bože Jankovića Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Lamartinova Godina izgradnje: 1936 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 5 Spratnost: 12 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Nebojšina Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 320,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u mirnom delu naselja Vašarište, na 3,65 ara placa i dve kuće oko 320 kvm, varijante grejanja na gas i struju. Kuće su fizički odvojene, sa posebnim ulazima. Prva kuća se sastoji od prizemlja ( hol ( unutrašnje stepenište), kupatilo, jedna spavaća soba, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan troiposoban stan, uknjižen na 62m2, zajedno sa dve lođe ima 72 m2. Nalazi se na 8. spratu kvalitetne stambene zgrade sa čak 22 sprata u ulici Banijska, Zemun. Odlično pozicioniran stan u mirnom delu Zemuna, okružen zelenilom, u blizini Ugrinovačke i Prvomajske ulice.....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 250.000 €, 16700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovčić, SO Surčin, nedaleko od kružnog toka Deč - Šimanovci, do asfaltnog puta prema Ašanji, prodajemo građevinsko zemljište 1,67 ha (16700m2). Urađen asfaltirani prilaz od puta do ulaza u parcelu. Front parcele je duž puta 200m. U neposrednoj blizini su priključci na elektromrežu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 730,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno - stanbeni objekat, koji se nalazi u Stanovu, površine 730 kvm, u četiri etaže,na 7,18 ari placa, priključci za struju, vodu , kanalizaciju, mogućnost za gas. Dvorište ograđeno. U fazi renoviranja i legalizacije. cena: 250.000 eura .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 540,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Sušica, površine 540 kvm, na 4.07 ari placa, grejanje na gas. Sastoji se od suturena ( tri prostorije, kupatilo, kotlarnica ), prizemlje ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevni boravaksa kuhinjom i trpezarijom, dve terase), sprat - isti raspored i broj prostorija....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 250.000 €, 5100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Kotež, plac od ukupno 51ar. Gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju. Moguća je podela placa na četiri placa. Nalazi se na 250m od Zrenjaninskog puta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom 48m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/9 Mike Alasa -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u ekskluzivnom stanbenom kompleksu Green Hill, površine 150 kvm, na tri ara placa, grejanje podno (toplotne pumpe). Kuća je kompletno opremljena. Sastoji se od: prizemlja - hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i toalet, prvog sprata - tri spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u Bloku 61 – useljiv bez ulaganja U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 71 m², uz dodatnu terasu od 7 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 61. Nekretnina je uknjižena, strukture 2.5 sobe, i spremna za trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 249.420 €, 83,14 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 83,14 m2.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 451)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>