• GoHome Professional
do 310000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 310000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 310000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 1 868 nekretnina - prosečna cena 2.293 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • klima
    • 1.sprat
    • parking
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 35,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom delu Kruševačke ulice u neposrednoj blizini parka Šumice, u ponudi je izvanredan dvosoban stan prilagođen najvišim standardima stanovanja. Zgrada građena 2020. godine, opremljena je video nadzorom, liftom najnovije genracije. Prodaje se kompletno nameštena. Stan od 35kvm....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Porečka Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari Agencijska šifra - 1102607 CENA 185.000 eur + 3% provizije Novija zgrada na Novoj Detelinari sa liftom Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava, kupatilo, terasa i dve spavaće sobe. Gornji nivo - Dve spavaće sobe i manje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 185.000 €, 112,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, sređen 3.5 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora, kuhinje, 2 terase. Grejanje je EG-struja. U neposrednoj blizini je gradski prevoz i marketi. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen trosoban stan površine 63 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 181.318 €, 81,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji od 81m2 na 4. spratu Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 81 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: starogradnja Sprat: 4 Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje strane kuće. Na prizemlju kuće se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, ostavni prostor ispod stepeništa, ulazni hodnik i toalet, a na....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 180.000 €, 41,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131374, PSUT/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Stari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban duplex na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ponuda br. 1329 NS PRO – 3 soban, 78m2, Takovska ulica 3.sprat BEZ lifta 2 terase Zaseban toalet nadogradnja iz 2001. 3 klime Kupatilo renovirano 2022. Stolarija zamenjena 2024. - idealan za život u mirnom i tihom okruženju - uknjižen - bez trereta, moguća kupovina iz kreditnih sredstava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049965.. SALAJKA, DVOIPOSOBAN STAN 57m2.. Odličan dvoiposoban kompletno namešten stan u zgradi useljenoj prošle godine - nalazi se na Salajci, 10 min laganog hoda od centra grada. Stan je apsolutno bez ikakvih ulaganja, useljiv po isplati, sa mogućnošću kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 180.000 €, 41,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131374, PSUT/, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102616 CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM PROVIZIJOM OD 3%. Prodaje se putpuno renoviran KOMPLETNO NAMEŠTEN klasičan dvosoban stan na Limanu 4, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se uknjižen, trosoban stan, 71 m2, u mirnoj ulici Milana Uzelca, pored Prvomajske, u naselju Sava Kovačević. Stan je na 1. spratu od 2, u kvaliteno građenoj kući sa ukupno 4 stana. Dvostrano je orjentisan i funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, komfornu dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.000 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0 Cerak, ulica Ratka Mitrovića, 65m2+T, VPR/2, UKNJIŽEN, TA/gas. Trostrano okrenut, jako dobar raspored. Stan na izvanrednoj lokaciji, na samoj granici Ceraka i Filmskog grada, sa izvanrednom saobraćajnom vezom ka svim delovima grada, u neposrednoj blizini škole, obdaništa i svih....

 
 
 
  Plac, CENEJ, 185.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Građevinska Parcela i Poljoprivredno zemljište 15237 m2 na Magistralnom putu 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 59.990 € 9,10 a 0 Paragovo-Lep Plac 906 m2 sa predivnim Pogledom- 065/385 8880 Plac - Novi Sad, Sremska Kamenica 59.990 € Prodaja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Kačićeva Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 66,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u novoj zgradi, malo korišćen, sa vrhunskim završnim detaljima i moderno dizajniranim enterijerom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 66m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovan i dizajniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom iz 2012. godine. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.200 €, 73,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.5, 73.64m2( terasa 3.64m2), EG, lift, I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Komforan 2.5 stan sa odvojenim spavaćim blokom, dva kupatila, velika terasa okrenuta suprotno od ulice što daje tišinu i mir trenucima odmora. Prelepa struktura stana, odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan površine 65 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji u modernom kompleksu u izgradnji. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog prepodneva.Osnovne karakteristike stana: Površina: 65 m² Struktura: Dvoiposoban Spratnost:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 175.470 €, 58,49 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 58,49 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Sokobanji, na placu povrsine od 6,4 ari, kuca u gabaritu povrsine 300 m2, spratnosti P+1+Pk. Širokia ulica sa kompletnnom infrastrukturom do placa, asfaltni put, struja, voda, kanalizacija. Gadjevinska i upotrebna dozvola za kucu. Kuca sa odlicnim rasporedom, na tipskom spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 175.000 €, 205,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na par kilometara od Barajeva u kraju Glumčevo brdo, predstavljamo vam ovu lepu kuću uređenu sa puno ljubavi i truda  do najsitnijih detalja. Sa par stepenika ulazi se na prizemlje - u predsoblje iz koga se ulazi u 2 spavaće sobe, trpezariju, kuhinju i kupatilo sa tuš kabinom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Na prodaju stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i kruga dvojke. Odlicna zgrada od fasadne cigle u tihoj ulici s drvoredom i zoniranim parkingom s mogucnoscu godisnje pretplate. Komotan 1.0 stan lepog rasporeda.Svetao i prijatan stan pogodan za sve namene - za stanovanje ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena zgrada. Novogradnja koja se nalazi blizu Ade Ciganlije,autobusko stajalista, i drugi infrastrukturnih elemenata. Raspored,hodnik,dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
  Stan, KRALJEVO, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Stan, KRALJEVO, 180.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Polovina vile sa 2 opremljena apartmana u centru Mataruške Banje Na prodaju je izuzetna nekretnina koja predstavlja savršenu investiciju ili luksuzan prostor za život i odmor. Predmet prodaje je kompletna, zasebna polovina vile u samom srcu Mataruške Banje, koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Mileve Marić Ajnštajn Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....