• GoHome Professional
do 310000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 310000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 310000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 5 094 nekretnina - prosečna cena 2.368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • opremljen
    • ekskluzivan
    • renovirano
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 97,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan povr��ine 97,11m u zgradi u izgradnji, na ��etvrtom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 4.0 sobne strukture, idealan za ��ivot ili kao investicija za izdavanje. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan duplex stan u YUBC kompleksu, ukupne površine 80m², sa dva nivoa i prelepim, otvorenim pogledom sa obe terase, predstavlja idealan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj lokaciji. Stan je uknjižen na 63m², uz dodatnih 17m² galerijskog prostora,....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 310.000 €, 70,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 42,64 ara sa kucom i bazenom u Požarevcu do glavnog puta 100 oraha 3 česme na placu Odmarališta sa ljuljaškama, alatnica cena 310.000eur ZA VIŠE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 310000 eura zadnjih 14 dana'
310.000 €
310.000 €
310.000 €
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u Mileševskoj ulici na Vračaru, u jednom od najlepših i najtraženijih delova opštine. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja dobar izbor kako za porodičan život, tako i za dugoročnu investiciju. Uknjižen je na 67m², dok sa prostranom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2. 0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 310.000 €, 124,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dimitrija Marinkovića, pr/2, eg, uknjižen-Stvarna površina-124m2, ugovorna površina-104.00m2 Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Dimitrija Marinkovića, kod šoping centra Stadion. Veoma je svetao i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu je etažno grejanje i uknjižen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 101,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.advantagebg.net

Prodajemo odličan lux-duplex u novijoj i održavanoj zgradi u neposrednoj blizini "TC Zira". Stan ima odličnu strukturu i orijentaciju i prodaje se sa svim ugradnim elementima. Struktura - Donji nivo: ulazni hodnik, gostinjski toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 316.500 € na 310.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 316.500 €
11.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u Mileševskoj ulici na Vračaru, u jednom od najlepših i najtraženijih delova opštine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Dravska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 310.000 €, 302,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem od 14,59 ari. Ova impresivna nekretnina pruža savršen spoj komfora, elegancije i funkcionalnosti, idealna za one koji traže vrhunski životni stil.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, iz otkupa, uknjizena zgrada, podrum, parking za stanare u dvoristu zgrade, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 310.000 €, 122,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Ljubinke Bobić, 5/6, uknjižen-Stvarna površina-122m2 , ugovorna površina-122.00m2, Odličan 4.0 stan sa dve terase i dva mokra čvora. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sagrađenoj pre 15 godina, u otkupu od vojske. Održavan stan. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 72m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 308.000 €, 88,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 88 m2m, pogled na Hram Sv.Save, Vi VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 305.000 €, 111,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, 4,0s, 110,92m2, novogradnja, lux Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju sa pogledom na zelenilo! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 305.000 €, 234,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Radivoja Markovića, 3/4, eg, uknjižen, dupleks, lux, bez ulaganja-Ugovorna površina stana je 125m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 305.000 €, 139,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno svetao, prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 139m², smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, Bulbulder! Stan predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 305.000 €, 82,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična investicija – salonski stan vrhunskog rasporeda – Skadarlija / Bitef teatar Na prodaju salonski stan fantastičnog rasporeda, koji predstavlja izuzetnu investicionu priliku, kako za dugoročno stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade, na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 304.500 €, 84,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica, 3.0, 84 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, luks, uknjizen na 84 m2, parking mesto koje koristi samo ovaj stan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 303.800 €, 97,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102620 - Cena 303.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se luksuzan penthaus sa visokim plafonima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i 2 terase. Stan je polunamešten i u cenu ulazi moderna kuhinja sa Bosch tehnikom. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 300.700 €, 97,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054813 NOVI SAD, SAJAM, PENTHOUSE, 97m2. NOVO U PONUDI!! Na prodaju izuzetan penthaus površine 97m2, idealno osmišljen za porodičan život, komfor i uživanje u svakom kvadratu. Ovaj stan se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom količinom prirodne svetlosti. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 99,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 Agencija za nekretnine Maxis Group doo Beograd. Prodaja – Prostran stan u Sunnyville u Višnjičkoj Banji, ul. Mirka Milojkovića U ponudi je komforan i svetao stan u mirnom i porodičnom delu grada – Višnjička Banja, Sunnyville, idealan za sve koji žele....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 300.000 €, 437,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća građena u tri etaže pogodna za hostel.U suterenu se nalazi garaža.U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo.Na spratu se nalazi pet soba i kupatilo.U potkrovlju predviđeno tri spavaće sobe i kupatilo.Svaka etaža ima izlaz na terasu.Na....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Milojkovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2019 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 180,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, lux dupleks na najlepšoj lokaciji u Borči u ulici Mihaila Šolohova. Stan se sastoji iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, toaleta, lodje, I salona. Na spratu se nalazi prostrani dnevni boravak, na koji se nadovezuje predivna terasa sa pogledom na dečiji park, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BANJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan četvorosoban stan u naselju Sunnyvill – 113 m² U ponudi je izuzetno uređen i kompletno opremljen četvorosoban stan od 113 m², smešten u modernoj i luksuznoj zgradi u jednom od najtraženijih delova grada – naselju Sunnyvill. Stan je idealan za porodice koje traže komfor, kvalitet....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 204,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Terasa Interfon Despotovačka Soba: 10 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Jovanovac, 300.000 €, 353,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na samo par kilometara od centra Kragujevca, prodaje se izuzetno lepa i poptuno sredjena porodična kuća na placu od 1446 m2. Kuću čine prizemlje, dva sprata i potkrovlje pri čemu svaka etaža ima drugačiju strukturu. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,trpezarije....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 520,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Stari vinogradi, sut+pr+I+ptk, eg,-Ugovorna površina kuće je 468m2.Kuća je novije gradnje, četiri odvojene stambene jedinice.U blizini je okretnica trole.Plac je ravan, pogodan za gradnju i adaptaciju kuće u zgradu.Suteren i prizemlje su odmah useljivi, prvi sprat delimično završeno,....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 300.000 €, 157,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 300.000 €, 238,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sa ponosom predstavljamo uknjiženu, izuzetno kvalitetnu kuću u najlepšem delu Bariča. Ova nekretnina nije samo kuća, već dom građen po najvišim standardima, gde se o svakom detalju vodilo računa. Površina objekta: Uknjiženo 238m2, mereno 300m2 Plac: 15 ari (prostrano, održavano i....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nikolaja Velimirovića, pr+1, eg, uknjižena-Stvarna površina-240m2 , ugovorna površina-182.00m2, Na prodaju prostrana kuća u Surčinu, u ulici Nikolaja Velimirovića, ukupne površine 240m2, na placu od 4 ara sa uređenim dvorištem. Kuća je spratna (PR+1) i sastoji se od tri odvojene stambene....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 300.000 €, 9400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Beli breg-Stvarna površina-9400m2 , ugovorna površina-9350.00m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 300.000 €, 12000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Džemala Bijedića,-U ponudi je plac u građevinskoj zoni od 120 ari, u celini ili delovima, u Paraćinu, sa pristupnim putem za koridor 10 (E 75). Uz plac, struja, voda, gas, kanalizacija, trafo velike snage. Plac ima pristup na dve ulice i moguća je gradnja industrijskih objekata, skladišta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 300.000 €, 121,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Radića, 3/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-121m2 , ugovorna površina-96m2, Odlična investicija na savršenoj lokaciji, retko u ponudi. Prostran stan na odličnoj lokaciji, nadogradnja salonske zgrade. Na par minuta od Savske promenade a sa duge strane od Terazija, Trga Republike,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, bez provizije, 4.0s, 100m2+ ter, divan pogled Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Plac, VALJEVO, 300.000 €, 2091,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljuti krš, 21 ar, odličan-U ponudi je 21a zemljišta na planini Divčibare u neposrednoj blizini hotela Crni vrh. Dobijena je lokacijska dozvola, urađen je projekat i predat za građevinsku dozvolu. Očekuje se dobijanje građevinske dozvole do kraja marta. Predviđena je izgradnja objekta....