• GoHome Professional
do 310000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 310000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 310000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 4 789 nekretnina - prosečna cena 2.405 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 295.000 €, 75,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan stan u izuzetno kvalitetnoj novogradnji iz 2023 godine. U dobrom stanju, dvostrano orijentisan, jugo-istok i severo-istok. Stan pored terase ima pripadajući deo dvorišta (zelene površine), kao i parking mesto. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3.0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički i papirološki odvojene celine - dva manja stana, dva ulaza. Manji stan je uknjižen na 35m2, a veći na 39m2, a mereno ima 48m2, oba po strukturi....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 295.000 €, 95,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan prostran stan u Komgrapovim zgradama u Žarkovu, u neposrednoj blizini Trgovačke ulice. U pitanju je originalni dupleks od 95m2 grejne i 135m2 građevinske površine. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, toaleta, kuhinje i prostrane....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 295.000 €, 108,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lješka, pr/1, gas, uknjižen-Stvarna površina-108m2 , ugovorna površina-106.00m2, Renoviran stan u prizemlju jednospratne kuće u Lješkoj ulici. Površine je 108m2, po strukturi trosoban, ali se po potrebi lako može pregraditi u četvorosoban. Poseduje zaseban ulaz nezavisan u odnosu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U neposrednoj blizini strogog centra grada, nalazi se ovaj komforan, svetao , trosoban stan, na prvom spratu zgrade novije gradnje.Terasa se proteže dužinom celog stana.Opremljen je kvalitetnim plakarima. Nalazi se u neposrednoj blizini Botaničke bašte, Doma zdravlja, škola, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 295.000 €, 136,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Salvadora Aljendea, 3/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-136m2 , ugovorna površina-127.00m2, Retko u ponudi . Lep. Renoviran. Deljiv na dve celine. Prodaje se na najlepšoj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknjižen, petosoban stan. Stan ima 127m2 korisne povrsine + dve lodje ukupne površine....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 295.000 €, 11869,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Grocka, Vrčin - Krajiška plac, 118.69 ari, front prema ulici 60 metara Prodaje se građevinsko zemljište od 118,69ari u Krajiškoj ulici u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema ulici je 60 metara. Nedaleko od placa je priključak za vodu, struju i gas. Plac je na mirnom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 295.000 €, 700,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac za investiciju. U najlepšem delu Železnika u samom centru preko puta škole, nedaleko od svih infrastrukturnih objekata. Idealna lokacija za ozbiljne investitore. Poseduje informaciju o lokaciji. Za dodatne informacije pozvati. Agencijska nadoknada iznosi 2% .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vesernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 312.900 €, 73,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Stan se nalazi u objektu građenom uz pažljivo birane materijale i opremu visokog standarda, sa akcentom na funkcionalnost, privatnost i komfor stanovanja. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 313.200 €, 2900,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovačke staze, 29 ari, na atraktivnoj lokaciji, voda, struja, kanalizacija-Ispred placa postavljeni kolektori gde se nastavlja izlaz za bulevar oslobođenja.Agencijska provizija 2% -29ari .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 80,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U ponudi je luksuzan petosoban dupleks, moderan, prostran, odmah useljiv u kvalitetnoj novogradnji. 120 mkv mereno (80mkv uknjiženo). Idealan za višečlanu porodicu. Dva kupatila, dve kuhinje. Terasa. U cenu stana ulazi i garažno mesto u zgradi. Odmah useljiv, hitna prodaja, fiksna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 290.000 €, 63,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju salonski stan u Makedonskoj ulici, jednoj od najautentičnijih i najpoznatijih ulica Beograda. Smešten u zgradi starije, kvalitetne gradnje koja poseduje lift, ovaj stan odiše prepoznatljivim šarmom starog Beograda. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 5 Spratnost: 15 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 290.000 €, 65,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trg Politika, 3/5, uknjižen-Stvarna površina-65m2 , ugovorna površina-63.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo mali salonac u samom srcu Starog grada. kod opštine Stari grad, Stan je istočno orjentisan suprotno od ulice. Visina u stanu je 3,2m. Stan je odličan za poslovni prostor. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 63,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših i najmirnijih vračarskih ulica u blizini Hrama Svetog Save , nekadašnjoj Avalskoj, danas ulici Nikolaja Krasnova , nalazi se ovaj potpuno renoviran stan u kvalitetnoj zgradi iz pedesetih godina, građenoj punom ciglom sa zidovima debljine oko 50 cm. Ulicu karakterišu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 108,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvostrano orjentisan moderan ��etvorosoban duplex na ��etvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji iz otvorenog koncepta dnevne sobe i kuhinje, sa direktnim izlaskom na terasu. Na donjem spratu se nalazi jo�� jedna soba, kao i kupatilo. Na gornjem spratu su dve spava��e sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 89,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Visokog Stevana, vpr/4, cg, uknjižen.-Stvarna površina-89m2 , ugovorna površina-82.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo stan pogodan kako za stanovanje tako i za poslovne namene. U izvornom stanju, postoji mogućnost prilagođavanja raznim potrebamakroz proces rekonstrukcije. Lep raspored....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prestižnom kompleksu Kosmajski vrtovi, u srcu netaknute prirode Kosmaja, nalazi se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj modernog dizajna, privatnosti i vrhunskog komfora. Vila površine 200m smeštena je na pažljivo uređenoj i ograđenoj parceli, okruženoj zelenilom i mirom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bw Kings Park Residence, 5/15, cg, u izgradnji-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-53.67m2, Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kanalizacija Terasa Bulevar despota Stefana Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 1929 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U okviru kompleksa West 65 na Novom Beogradu nalazi se ovaj funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan površine 63m2, idealan za svakodnevni život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan ima dobar raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom. Dnevni boravak povezan je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja na adresi Gospodara Vučića. U ponudi su stanovi većih kvadratura, lokali i garažna mesta. Objekat se odlikuje savremenom arhitekturom, velikim staklenim površinama, prostranim terasama, video nadzorom i visokim kvalitetom završne obrade. Dostupni su stanovi od....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 295.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin - Krajiška plac, 118. 69 ari, front prema ulici 60 metara Prodaje se građevinsko zemljište od 118, 69ari u Krajiškoj ulici u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema ulici je 60 metara. Nedaleko od placa je priključak za vodu, struju i gas. Plac je na mirnom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 295.000 €, 11869,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Krajiška Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 287.000 €, 81,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Iz upotrebne dozvole. - Uknjižena površina stana je 81 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace i Olimpa. • - Stan se prodaje kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 286.888 €, 62,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan sa prelepim pogledom na grad u zgradi BW Sena, koja je deo novog dela Beograda na vodi. Stan se prostire na62.16m2, nalazi se na21. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase i vešernice. Stan je jugo-istočno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 286.750 €, 145,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Lep Ulični Lokal 145 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je na Gas useljenje Decembar 2024 povrat PDV Posebno izdvajamo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 286.395 €, 93,90 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 881 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor, izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. - U ponudi trosoban stan od 94m2. Kvalitetna gradnja i moderan stil obezbeđuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 286.200 €, 54,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Beograd- Blok 64- Soul 64 Stan površine 54m2, po strukturi 2.0, smešten na IV spratu luksuzne zgrade. Prostorije : Predsoblje, kuhinja, dnevni boravak s izlaskom na terasu, spavaća soba, kupatilo i tehnička soba. Centralno grejanje sa kalorimetrima. Garažno mesto na -1 nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodajemo dvosoban stan u zgradi BW Eden u sklopu kompleksa Beograd na vodi, smešten na 11-om spratu, izuzetno osunčan i svetao, sa otvorenim pogledom na grad. Lokacija dobro poznata po odličnoj infrastrukturi, pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini parkovi sa zelenilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i izuzetno lepo održavan stan na odličnoj lokaciji, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Beograda. Sastoji se od prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, zastalkljene lodje, ostave, kupatila i dve komotne spavaće sobe Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 285.000 €, 105,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Vasilija Vasilijevića Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sredačka, 3/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-85.00m2, Retko u ponudi! U ponudi imamo odlićan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu! Nalazi se na trežem spratu, prostor odiše svetlošću i prostranošću. Pogodan za porodični stanovanje, ordinaciju,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 285.000 €, 128,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam modernu porodičnu kuću u mirnom delu Ledina, idealnu za porodičan život i uživanje u komforu novogradnje. Kuća je neuseljavana, površine 128m2, smeštena na placu od 3 ara, građena sa posebnim akcentom na kvalitet i dugotrajnost, uz upotrebu visoko kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 456)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>