• GoHome Professional
do 2400 eura/m2 do 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 2400 eura/m2 do 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 2400 eura/m2 do 30 m2

  • Za upit "do 2400 eura/m2 do 30 m2" pronađeno 6 063 nekretnina - prosečna cena 1.937 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • novogradnja
    • pogodan
    • 4.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 30m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u mirnom naselju Čalije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova prema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

1/1 uknjižena nekretnina na lokaciji fantastičnoj kako za život tako i za izdavanje. Nekretnina u centru na samo stotinak metara od Dunava. Cena je sa svim stvarima i tehnikom što se vidi na slikama. Veoma retko u ponudi. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Klasičan jednosoban stan, odlično održavan, bez ulaganja. Kvlitetna nadogradnja. (Budućnost). .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 2400 eura/m2 do 30 m2'
57.680 €
54.640 €
47.900 €
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 30,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep stan u ekskluzivnom kompleksu na Zlatiboru, gde se udobnost, priroda i luksuz savršeno spajaju! **Lokacija**: Stan se nalazi na samo kilometar od jezera i centra Zlatibora, što omogućava lak pristup svim atrakcijama i sadržajima koje ovaj predivni grad nudi. **Sadržaji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.162 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0. 5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase se nalazi na brdu Palisad, na oko 1000m od jezera, u miru borove šume, u mirnom delu Zlatibora - Palisadu, na Jevrejskom brdu, odakle se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 50.000 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta, Obilićevog venca Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (manja ordinacija, frizersko-kozmetički salon i slično). Uknjižena površina 30m2. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Lokal ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 36.000 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – pešačka zona (Pink tržni centar) – lokal u pasažu površine 30m2 + 10m2 podrumskog prostora. Sastoji se od poslovnog dela, ostave i sanitarnog čvora. Grejanje i hlađenje preko inverter klime. U radu. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 17.000 €, 30,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2021.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Mala Ivanca, kuca 30 m2, 2.0, pomocni objekat, plac 1136 m2, monofazna struja, mogucnost prikljucenja gradske vode, asfalt, objekat izgradjen pre donosenja propisa o izgradnji. .

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 30.000 € na 35.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TOPOLA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 42.300 €
21.03.2026 - 39.000 €
25.04.2026 - 30.000 €
29.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.adventisrealestate.com

Jarmenovci - Rudnik. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov potpuno opremljen apartman na Kopaoniku ,u ekskluzivnom delu Kopaonika na 100.metara od Kraljevih čardaka u kompleksu RESIDENCE HILL .Apartman je pogledom okrenut ka centralnom delu Kopaonika .Sam kompleks i okruženje je bogato sadržajima: : Spa centar bazen,setališta,staze....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Centar, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u centru Niša,t.c. Gorča Lokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.450 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam TOP jednoiposoban stan na fenomenalnoj lokaciji. Uknjižen 1/1. Stan bez ulaganja, novogradnja. Sastoji se od komfornog denvnog boravka, spavaće sobe, kupatila i kuhinje koja je uvučena. U blizini se nalaze marketi, apoteke, škole, autobuske stanice. Iznad stana su....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Lepo organizovan 1.5 apartman na četvrtom spratu u Kopaonik – Kraljevi Cardaci! Kompletno opremljen i spreman za korišćenje ili izdavanje. Stefana Prvovencanog, Kopaonik, Srbija ; Kopaonik, Kraljevi Čardaci, Stefana Prvovenčanog.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.gsigma.rs

Poslovni prostor u pešačkoj zoni. Lokal je uknjižen na 30 kvadrata. Sastoji se od jedne veće prostorije - kancelarije, male kuhinje, odnosno radnog dela i odvojenog sanitarnog čvora. Lokalu pripada podrumski prostor u zgradi. Grejanje i hlađenje je rešeno inverter klimom. Izlog Direktan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u izuzetno atraktivnom delu Vrnjačke Banje, pored Opštine i pijace smeštena u ravnom delu Banje. Površina garsonjere je 24m² + 6m² (terasa nije uknjižena), koja pruža savršen kutak za uživanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju (na I spratu), u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 46.500 €, 30,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052770 .

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 69.000 €, 30,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno opremljen apartman 30 m2. Nalazi se u Vikend naselju, Milmari resort.,sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Namenjen je za boravak do 4 odrasle....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1. 0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog Klimenta, u neposrednoj blizini Beo Shopping centra. Stan se nalazi u suterenu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata i funkcionalno je organizovan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal površine 30m2 sa sanitarnim čvorom u prizemlju zgrade. Isključen sa sanitarnog grejanja (postoji mogućnost ponovnog priključenja). Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, BRUS, 36.000 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Apartmani u blizini vrha Treska. Kompleks od 72 luksuzna apartmana okruzen prirodnim lepotama. Odlicna lokacija kompleksa, 10 minuta voznje do centra, 7 minuta voznje do staze Suncana Dolina., na 2 minuta voznje od pocetne stanice ski lifta Treska. Ova lokacija vam pruza mir i tisinu....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 42.240 €, 30,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće, tako i za vikendicu za beg od gradske gužve. Prednosti lokacije: Plac se, zbog svoje širine, može izparcelisati na dva manja Na samom placu se....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 51.000 €, 30,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj lokaciji! Na samo 10/15m od Smederevskog puta i autobuske stanice,nedaleko od marketa,apotekana samoj granici Kaluđerice i Lestana.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.100 € na 77.250 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 72.100 €
21.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Prizemlju, svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garaža ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata, zatvorena Terasa sa kuhinjskim....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Svetog Klimenta Soba: 1 Godina izgradnje: 2017 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 44.810 €, 30,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. Uknjižen 1/1, pa je moguće prometovati ga putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052769, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN, 30M2 Na prodaju stan u suterenu nove, moderne zgrade u samom centru Novog Sada, što pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Površina stana je 30 kvadratnih metara, a raspored je funkcionalan i praktičan za svakodnevni život. Stan od prostorija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 30.000 €, 30,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi imamo jedinstven stan na idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život! Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan od 30 m² nudi sve što je potrebno za udoban boravak i savršeno je usklađen za moderan gradski način života. Lokacija: U neposrednoj blizini velikih marketa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 30,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan jednoiposoban stan u dve etaže. Nekretnina se nalazi u novijoj zgradi u neposrednoj blizini Dunava. Stan ima uknjiženih 30m2 ali u prirodi ima 45m2. Mesečni troskovi za stan su izuzetno niski. Za više informacija pozovite ! ! ! .

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 30.000 €, 30,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Aktivan i razrađen , pozicioniran kao odličan prostor za trgovinu odećom već više od 20 godina, nudi brojne mogućnosti za sve koji žele da se bave ovom ili sličnom delatnošću. Lokal je potpuno opremljen i nema potrebe za novim ulaganjima , a lokacija je pogodna za više delatnosti.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.000 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforna garsonjera u strogom centru Banje, na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih ključnih sadržaja, poput šetališta, marketa i restorana. Garsonjera se nalazi na III spratu u novoj, modernoj zgradi koja poseduje lift. Površina garsonjere je 30m², sastoji se iz: dnevne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.205 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična ponuda za ljubitelje reke, vikendica na Savi za odmor na par minuta od grada i gradske vreve. Rađena je kao sojenica, kvalitetne gradnje, uvedena je struja i gradska voda, sa lepim placem koji izlazi na reku. Za svaku preporuku! PROSTORIJE: I NIVO: dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi projekat u blizini Lipovog gaja. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, sigurnosna ulazna vrata. Grejanje na toplotne pumpe, minimalni troškovi. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve preporuke. Za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI LOKAL NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 8000132.Prodaje se odličan ulični lokal od 30 m2 u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal se nalazi na prometnom mestu, pogodan za razne delatnosti. Moguć dogovor oko polica. Uknjižen 1/1.Berza nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2024.,

www.heroldo.com

U ponudi je nov potpuno opremljen apartman na Kopaoniku , u ekskluzivnom delu Kopaonika na 100. metara od Kraljevih čardaka u kompleksu RESIDENCE HILL . Apartman je pogledom okrenut ka centralnom delu Kopaonika . Sam kompleks i okruženje je bogato sadržajima: : Spa centar bazen, setališta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2023.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Interfon Mihaila Todorovića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 30,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična garsonjera u neposrednoj blizini Telepa, prodaje se kompletno nameštena sve u stanu je novo bez ikakvih ulaganja. Na 100 metara od autobuske stanice, škola u blizini, 5 minuta od Bulevara patrijarha Pavla. Nekretnina za svaku preporuku, pozovite nas za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 67.700 €, 30,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična ponuda - Jednosoban stan na Limanu 4, idealnog rasporeda! U blizini svih bitnih sadržaja. Uz određena ulaganja može biti idealna nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Pozovite agenta prodaje za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.920 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu garsonjeru na Podbari. Garsonjera je dvorišno orijentisana. Mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Ima PVC stolariju, sigurnosna ulazna vrata, podno grejanje. Sa terase se pruža prelep pogled na Novi Sad. Uknjiženo. Za više informacija pozovite naše agente....