• GoHome Professional
do 2400 eura/m2 do 30 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 2400 eura/m2 do 30 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 2400 eura/m2 do 30 m2

  • Za upit "do 2400 eura/m2 do 30 m2" pronađeno 6 072 nekretnina - prosečna cena 1.937 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 71.000 € na 75.348 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.348 €, 29,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.01.2026 - 71.000 €
24.03.2026 - 75.348 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051949 PETROVARADIN, 28.98m2, GARSONJERA .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste. Stan je uknjižene kvadrature 29m2. Po strukturi je jednosoban. Nalazi se na visokom prizemlju u starogradnji. Sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 29,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodaje se kompletno namešten apartman u samom centru Sokobanje, površine 29m2 (32m2 sa terasom). Nekretnina je funkcionalno organizovana, idealna kako za lično uživanje tako i kao odlična investicija. Apartman je već razrađen za izdavanje i aktivno se oglašava preko....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.640 €, 29,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog meseca u godini! Idealna za sve koji žele sigurnu i brzu isplativu investiciju, dnevni najam sa odličnim prihodima, ili sopstveni kutak za....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.900 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforna lux garsonjera u ravnom delu Banje, u blizini osnovne škole. Garsonjera je kompletno opremljena novim nameštajem, koji nikada nije korišćen, niti je garsonjera ikada izdavana. Povrsina garsonjere je 29m2. Funkcionalan raspored čini ovaj stan savršenim za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.800 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.indomio.rs

Prestavljamo vam jednosoban stan, stan se nalazi u mirnoj ulici na Staroj Detelinari. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika. Odličan za izdavanje kao i za život. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 61.000 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Moderan stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima, u savremenoj zgradi moderne arhitekture. Pogodan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.000 €, 29,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten stan, odmah useljiv po isplati. Stanu pripada 30m2 kompletno ograđenog dvorišta. Grejanje na sopstveni strujni kotao. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Novosadskog puta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Parking,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nameštena garsonjera u širem centru Zrenjanina (Miletićeva ulica) površine 29 m2. Garsonjera se sastoji od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, jedne sobe i kupatila. Grejanje na struju, stolarija drvena, po podovima laminat i keramika. Uknjižen 1/1. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen uknjižen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Nalazi se u suterenu, ali je realno u visini prizemlja. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na norveške....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 71.000 € na 70.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.000 €, 29,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.11.2025 - 70.000 €
06.12.2025 - 69.000 €
14.03.2026 - 71.000 €
28.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053222 , PODBARA, JEDNOIPOSOBAN, 29m2 U prilici ste da postanete vlasnik stana od 27m², smeštenog na prvom spratu u mirnom delu Podbare. Ovaj stan je idealan za mlade parove, studente ili kao investicija za iznajmljivanje. **Karakteristike stana:** .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.130 €, 29,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična lokacija. Stan je sređen i ne zahteva nikakva ulaganja. Uknjižen je na ime prodavca bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Kuhinja je odvojena i ostaje velika-kockasta dnevna soba. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.300 €, 29,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od osnovne škole i kružnog toka nalazi se garsonjera površine 29m². Garsonjera se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatilom i hodnikom. Kraj završetka radova je april 2023. godine. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 52.727 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 52.727 €, 29,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 58.000 €
09.05.2026 - 52.727 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalna garsonjera, odlična spratnost. Stanovi ovih kvadratura se prvi prodaju, zato ne gubite vreme zakažite gledanje. Margita mirno naselje, zgrada nedaleko od sadržaja poput marketa, nedaleko od centra i blizu nove glavne autobuske stanice. Kvalitetna gradnja, izdvajamo etažno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.740 €, 29,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen stan sa fizički odvojenom kuhinjom. Nekretnina ima pripadajuću ostavu u podrumu zgrade.Iznad stana su tavanske prostorije. Uknjižen je na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Za sve ostale informacije nas kontaktirajte. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.596 € na 73.650 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.650 €, 29,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 76.596 €
25.04.2026 - 73.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.500 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.000 €, 29,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053887, VETERNIK, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 29M2, 0/2 SPRAT .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 68.700 €, 29,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan renoviran lokal u suterenu u samom centru grada! Lokal je pogodan za na primer frizerstvo, kozmetiku, knjigovodstvo i sl. Lokal je kompletno sredjen i renoviran, poseduje i sanitarni čvor. Grejanje je centralno. Poseduje i video nadzor ispred samog lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforna garsonjera. Dvorišno orijentisana.Zgrada poseduje biciklanu i parking prostor. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u mirnoj ulici na dva minuta od Dunava i pet minuta od limana četiri. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 29,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prilika!!! Odličan kompletno namešten 1.5 stan u novijoj zgradi. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.200 €, 29,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan jednoiposoban stan na Adicama. Iskorišćen je svaki kvadrat ove nekretnine, što je čini izuzetno atraktivnom na tržištu. U ceni stana imate parking mesto, klimu i kuhinjske elemente. .

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 67.827 €, 29,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompleks u naselju Veliki Mokri Lug, na mirnoj lokaciji koja omogućava brz pristup svim ključnim saobraćajnicama. Zahvaljujući blizini autoputa (do koga se stiže za svega nekoliko minuta), stanari uživaju u izuzetnoj povezanosti sa ostatkom grada, a istovremeno su okruženi zelenilom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 53.000 € na 51.500 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 53.000 €
24.03.2026 - 51.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalna i lepo uređena garsonjera koja svojim rasporedom maksimalno koristi svaki kvadrat. Prostor je svetao i prijatan, sa izlazom na terasu koja pruža dodatni komfor za svakodnevni boravak. Stan se prodaje potpuno namešten, što budućem kupcu omogućava brzo i lako....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 68.700 €, 29,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kvalitetna nekretnina na fenomenalnoj lokaciji. Stan bez ulaganja, polunamešten. Odlična investicija kao poslovni apartman ili stan na dan. Za sve druge detalje slobodno pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 53.560 €, 29,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep dvorišni stan udaljen dva minuta od strogog centra grada. Odličan za život i izdavanje. Pozovite nas za sve informacije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.000 €, 29,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054025. NOVI SAD. KLISA. GARSONJERA. 29m2. Na prodaju neuseljavana garsonjera površine 29m² na Klisi, u Novi Sad. Stan se nalazi u novoj zgradi koja je skoro useljena. Podno grejanje na struju sa kalorimetrom. Sopstveno dvorište sa mogućnošću ograđivanja. Obezbeđeno parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru Vrnjačke Banje na spratu tržnog centra Pijaca, nalazi se lokal površine 29m² , pogodan za različite vrste delatnosti. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 75.000 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Marička, uknjižen poslovni prostor na 29m2, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa zasebnim ulazom. Nalazi se u prizemlju zgrade od pet spratova, okružene zelenilom, sa centralnim grejanjem. Moguća prenamena u stambeni prostor i trenutno funkcioniše kao jednosoban stan. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 50.990 €, 29,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan jednosoban stan na atraktivnoj i veoma mirnoj lokaciji u gradu - Železnička stanica. Komforan i svetao dnevni boravak. Kuhinja je fizički izdvojena sa prirodnom ventilacijom što je velika prednost i kupatilo. Prodaje se komplet namešten. Uknjižen 1/1.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.380 €, 29,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. 021/425-112, 064/8222147, 061/6608824 Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na par minuta od strogog centra grada. Maksimalno iskorišten svaki kvadrat, i nameštaj rađen po meri ovu nekretninu čine veoma interesantnom. Trenutno se izdaje kao stan na dan, tako da je idealna kako za život - tako i kao investicija. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 25.000 €, 29,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kancelarija površine 29 m2 koja se nalazi u zgradi Carinske ispostave Leskovac.Poslovni prostor je uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1/1. Za sve detaljnije informacije i razgledanje, možete nas kontaktirati. Bulevar Nekretnine 016 Leskovac, broj u registru posrednika....

 
 
 
  Stan, SENTA, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična garsonjera na odličnoj lokaciji. Kompletno nameštena bez ulaganja. Useljiva po isplati, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 42.200 €, 29,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Sokolska, Medijana, 65000€, 29m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Lokal, Sokolska, Medijana Sokolska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 70.040 €, 29,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan jednoiposoban stan na najatraktivnijoj lokaciji u gradu! U sam stan nema nikakvih ulaganja, samo higijenskih. Zgrada je novije gradnje, stan ne poseduje terasa ali jeostavljen prostor koji bi omogućio pravljenje iste. Pozovite nas za sve dodatne informacije! .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 29,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Multifunkcionalni prostor u prizemlju nove zgrade u ulici Rudi Čajeveca. Zgrada je u finalnoj fazi izgradnje i uskoro se očekuje useljenje. Prostor se nalazi u prizemlju, kota nula, pa pored ulaza iz zgrade postoji i direktan ulaz spolja, preko ograđene terase sa kapijom. Ugradni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 75.000 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kaće Dejanović, Novi Sad, 75000€, 29m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kaće Dejanović, Novi Sad Kaće Dejanović.