• GoHome Professional
do 220000 eura 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 80 m2 što skuplji

  • Za upit "do 220000 eura 80 m2 što skuplji" pronađeno 11 184 nekretnina - prosečna cena 1.979 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 242.000 €, 84,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 84 m² na Somborskom Bulevaru, smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda, što ga čini idealnim izborom za parove i porodice kojima je potreban prostran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 87,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 109987 - Nov troiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Kupatilo i toalet. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; Hrastov parket Ri Keramika domaćih proizvođača I klase Kupatilske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura 80 m2 što skuplji'
39.900 €
80.000 €
241.050 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novoizgrađenu zgradu koja se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija, keramika 1.klase i hrastov parket. Objekat sadrži 23 stambene jedinice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 241.400 €, 75,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110197, PK/III, lift, uknjižen, nov luks, u izgradnji, garaza, parking. Luksuzni stanovi u srcu Lekinog Brda, završetak radova planiran za maj 2025. Vrhunska gradnja. ALU stolarija, roletne sa el.motorom, tarket široki, vrata "Bosal". Blizina prirode i crkve. Cena 3200....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nov. Odmah useljiv. Mirna ulica u strogom centru Novog Sada. Vekike spavaće sobe. Ogroman dnevni boravak. Kupatilo je dodatno rađeno. Posebno toalet. Dvostrano orijentisan. Ima i garažu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt. 064/120-41-93 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

78m2 CENTAR 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.020 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni suteren sa visokim plafonima predstavlja savršenu kombinaciju elegancije, komfora i funkcionalnosti, idealan za svakodnevni život ili kao prostor za iznajmljivanje na dan. U enterijeru dominira kvalitetan nameštaj, koji je pažljivo odabran kako bi stvorio atmosferu sofisticiranosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.000 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju luksuzno opremljenog trosobnog suterenskog stana na Salajci. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, dela za igru za decu i kupatila sa đakuzi kadom. Stan luksuzno i kompletno opremljen, tehnika visokog kvaliteta, klima, rekuperator, podno grejanje, protočna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 241.000 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jako funkcionalan, dvostrano orijentisan stan koji se nalazi u slepoj ulici, bez buke i automobila. Idealan za porodicu, zgrada ima tri stana, kvalitet gradnje je na visokom nivou, a uz stan ide i pripadajuce parking mesto, tavanski prostor povrsine 20m2 i jedna manja terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.900 €, 73,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja trosobnog stana – Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja izuzetan trosoban stan na Podbari, udaljen svega 10 minuta peške od centra grada. S tan je useljiv i uknjižen, a kupci prvog stana ostvaruju pravo na povrat PDV-a na 40 m². Osnovne informacije: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.630 €, 87,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.600 €, 73,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderan kompleks čija je osnovna namena stanovanje, uz dodatne poslovne sadržaje koji upotpunjuju kvalitet života. U stambenom delu, uključujući i dupleks etažu, projektovano je 55 funkcionalnih stambenih jedinica optimalne kvadrature. Svaki stan ima pažljivo osmišljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.570 €, 81,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054712, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 81m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 240.397 €, 84,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054601, NOVI SAD, PODBARA, TROSOBAN, 84,35... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase. Stan je dvostrano orjentisan i izuzetno osvetljen tokom većeg dela dana. Grejanje etažno, plus kaljeva peć na struju. U zgradi nema lift. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje se sastoji od 2 spavace sobe, dnevne sobe, galerije, kuhinje, hodnika, kupatila, terase. Svetao. Za sredjivanje. Nalazi se na IV spratu prelepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, kod Skupštine, Kosovska, 3.0, 80m2, IV/5, lift, CG, klima. Starogradnja. Uknjižen, odmah useljiv. Stan se nalazi u samom graskom jezgru Starog grada. Atraktivan je, pun svetla, funkcionalan ali i potpuno atipičan. Prostire se na dva nivoa što pruža mogućnost kreativnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Moguće je kupiti i Garažu i podrum. Cena garaze je 35000 Eur 16m2 a cena podruma je 5500 Eur 4,5m2 i moguce je prodaja nezavisno od stana i garaze. Garaža je uknjizena kao i Stan. Stan je na suncanoj strani i gleda na dvoriste tj na Bulevar Oslobodjenja i Banjicku Sumu. GREJANJE -....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Blagoja Parovića, Medijana, 240000€, 81m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Blagoja Parovića, Medijana Blagoja Parovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u kompleksu Delta Residence. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najlepših i najatraktivnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 81m2, sa odličnim rasporedom prostorija. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetna nekretnina visoke klase, četvorosoban stan od 79 m2 na jednoj od najcenjenijih i najstabilnijih lokacija u Novom Sadu - Liman 4.Ovo nije stan koji izgleda kao izložbeni salon nameštaja. Ovo je promišljeno osmišljen dom, u kojem se živi, diše i uživa - sa jasnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mogućnosti smo da vam ponudimo 3,5 stan u lepoj mirnoj ulici u blizini Singidunuma i Auto puta. Zgrada sa manjiim brojem stanova, vrhunskog kvaliteta. Kvalitet gradnje: Grejanje etažno plus klima, trsolojni parket Tarket, italijanska kermaika, ugradni vodokotlić, Pvc stolarija sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena stana iznosi 250.000 € i uključuje garažno mesto i kompletan nameštaj rađen po meri od najkvalitetnijih materijala. Struktura stana Prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu na najtraženijoj lokaciji u gradu. Površine je 81m2, nalazi se na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijskim delom i moderno opremljenom kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 240.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 240.000 €, 82,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 260.000 €
19.10.2025 - 250.000 €
26.11.2025 - 246.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran trosoban dupleks smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj Paunovoj ulici u blizini TC i okretnice tramvaja, merene površine 90m2. Deo Voždovca koji je dobro povezan sa svim delovim grada i ima odličan balans izmedju urbanog i porodičnog života. Prvi nivo se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 82,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Za one koji žele da žive udobno, praktično i na dobro povezanom mestu grada. Ovo je prava prilika. Ekskluzivno prodajemo perfektan 3.0 stan, koji se odlikuje odličnom strukturom, prostranim i funkcionalnim rasporedom. Izuzetno svetao. Sa dvostranom orijentacijom. U ulici Ulofa Palmea.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na dobroj lokaciji. Uknjižen na 78m2 građevinske površine i na 70m2 korisne površine. Terasa od 20m2 nije ušla u tu kvadraturu. Takođe, ima pristup dvorištu od 100m2. Stan je dvostrano orjentisan, stavljena je pvc stolarija i renovirana su kupatila. Odmah je useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102198, cena nekretnine je 240000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman IV, 78 m2, trosoban, treći sprat. Kompletno adaptirana trosobna nekretnina, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom, 2 mokra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129664, III/V, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican trosoban stan 78 m² na Limanu cetiri , treci sprat sa liftom. Okrenut prema dvoristu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129664, III/V, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan trosoban stan 78 m² na Limanu četiri , treći sprat sa liftom. Okrenut prema dvorištu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 240.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 240.000 €, 82,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 246.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran trosoban dupleks u mirnoj i zelenilom okruženoj Paunovoj ulici, u blizini TC i okretnice tramvaja. Stan je uknjižen na 82 m2, mereno ima 90m2. Prvi nivo se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaleta i prostrane lođe. Drugi nivo ima 2 spavaće sobe, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, eg, renoviran, 1/4, terasa, mereno 93m2. Izuzetno očuvan i održavan stan bez ulaganja u novijoj zgradi kod OFK stadiona. Sastoji se od kuhinje, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i izlazom na veliku terasu, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i ostave. Stan je svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte, na desetak minuta pešačke udaljenosti od Tašmajdana, Skupštine, Trga Nikole Pašića, nalazi se ovaj trosoban stan. Savršeno funkcionalan, odlične saobraćajne komunikacije sa svim delovima grada i svih infrastrukturnih sadržaja. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 76,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan,renoviran trosoban stan u blizini Botaničke bašte Jevremovac, u mirnom delu ulice okružen zelenilom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 84,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom jezgru Novog Sada, u prestižnoj Radničkoj ulici u okviru Starog grada, predstavljamo salonski stan koji na autentičan način nosi duh, tradiciju i nenametljivu eleganciju Novog Sada. Ovo je nekretnina u kojoj se prepliću istorijski karakter, prostranost i savremeni potencijal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 240.000 €, 76,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Crnogorska, Savski venac, 240000€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Crnogorska, Savski venac Crnogorska.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Crnogorska, 6/6, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-74.00m2, Nudimo Vam stan u neposrednoj blizini Beograda na vodi, odli��nog rasporeda prostorija, pogodan kako za porodi��an ��ivot tako i za poslovnu delatnosti ili za izdavanje. Iznad stana se nalazi i tavanski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Đorđa Nikšića Johana, Novi Sad, 240000€, 75m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Đorđa Nikšića Johana, Novi Sad Đorđa Nikšića....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 457)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>