• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan

  • Za upit "do 210000 eura pogodan" pronađeno 6 075 nekretnina - prosečna cena 1.550 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste je pronašli. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini, u blizini Pedagoškog fakulteta, nalazi se kuća koja nudi maksimalnu fleksibilnost,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 151,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNI PUT-RUŠEVNA KUĆA NA VEELIKOM PLACU 1235 m2 POGODNO ZA POSLOVNO STAMBENU IZGRADNJU EKSKLUZIVARETKO I ISPLATIVO U PONUDIProdaje se u blizini Glavnog Magistralnog i Međunarodnog puta Uknjižena Ruševna kuća 151 m2 na Veelikom placu od 1200 m2 na TIP-TOP LOKACIJIširina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 98,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan (ulica i dvorište), prizemlje i potkrovlje: četiri sobe, predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila i WC-a, ulaz, hodnik i ostava. Objekat je pogodan i za poslovni prostor. Može se pretvoriti u pet kancelarija ili lokal....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na odličnom potezu Ledinaca. Izuzetno blizu Sremske Kamenice kao i novog mosta koji se gradi. Vikenidca je uknjižena na 72m2, ali u prirodi ima više. Prodaje se isključivo sa placem pored. Pogodno za investitore. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 206.000 €, 332,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovno stambeni objekat. U prizemlju se nalaze tri velike radionice, a na spratu komforan jednoiposoban stan. Postoji prostor za proširenje stambenog dela, ili poslovnog. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj slepoj ulici na placu od 602m2. Objekat je dobro isplaniran i pogodan....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću na najatraktivnijoj lokaciji okruženoj zelenilom koja u prirodi ima 130m2. U samom centru Vrdnika pogodno za život, ali takođe postoji mogućnost pretvaranja u dve stambene jedinice što je odlično za turističku delatnost. Kuća se sastoji od dnevne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 151,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal, u dva nivoa. Vrhunska keramika, led rasveta, 2 sanitarna čvora. Pogodan za više vrsta delatnosti. Naša preporuka! Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću, smeštenu u mirnom i atraktivnom delu grada, na Klisi. Ova nekretnina ima sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život, uz blizinu vrtića, škole i marketa, čineći je idealnim izborom za porodični život. Raspored prostorija u kući je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, SPENS površine 103m2. Stan je Duplex-bez kosina u zgradi bez lifta. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak Spensa i Keja. U ceni je nameštaj u stanu.U podrumu je prostor za bicikle kao i izdvojen prostor koji pripada predmetnom stan.Tražena lokaciji. Svi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban salonski stan u strogom Centru grada,pešačka zona, II sprat bez lifta,terasa 13m,pogodno za život a može i za kancelarije. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 206.000 €, 66,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

odlicna lokacija, stan odlicnog rasporeda, prvi sprat - visina drugog sprata, potrebno renoviranje, kupatilo novo uradjeno, uknjizeno bez tereta, prostorije: dnevna soba, dve spavace sobe, kuhinja sa trpezarijom, 2 mokra cvora (kupatilo + wc), pogodno i za poslovni prostor (ordinacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 151,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal, u dva nivoa. Vrhunska keramika, led rasveta, 2 sanitarna čvora. Pogodan za više vrsta delatnosti. Naša preporuka! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 205.800 €, 84,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Bra��e Baruh, psut/4, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-84m2 , ugovorna povr��ina-66m2 U ponudi je funkcionalan stan sa lepim rasporedom. Na presti��noj lokaciji u mirnom delu donjeg Dor��ola, u blizini Kalemegdana, u zgradi koja je pod za��titom kao kulturno dobro. Prostor je kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 210.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2022.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuća za stanovanje sa [telefon] spavaće sobe i velikom dnevnom sobom sa izlazom na terasu. Takodje, kuća poseduje zimsku baštu. Kuća je bez dodatnih ulaganja površine [telefon] m [telefon] sa potkrovljem. Sa kućom se prodaje plac povrsine [telefon] m [telefon] u građevinskoj....

 
 
 
  Plac, SENAJA, 210.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Selo Senaja, Mladenovac, 38 km od centra Beograda, gradski prevoz od Autokomande direktno. Plac 101 a, ograđen, građevinsko zemljište, vlasništvo 1/1, kapija, jednim delom placa prirodna ograda bagrem. Na placu struja, bunarska voda, septička jama. Kuca na placu, na dva nivoa, 12,5....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 205.000 €, 69,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Uknjižen. Struktura Lokal Kvadratura 69m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje CG Stanje Renovirano / Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 205.000 €, 69,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan poslovni prostor ukupne površine 69 m², smešten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade na atraktivnoj lokaciji u Bloku 25, preko puta Beogradske arene. Lokal je organizovan na dva nivoa, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i različite mogućnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 205.000 €, 47,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan renoviran stan u ulici Braće Jerković, 5-soban, u prizemlju zgrade, na najboljoj poziciji u naselju Braće Jerković. Stan je uknjižen na 47 m2, a mereno ima 100 m2, ima video nadzor u stanu, pogodno za stanovanje a i za poslovni prostor. Agencijska provizija 2% Agent:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 224.000 €
01.04.2026 - 210.000 €
29.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u Profesorskoj koloniji, u mirnoj ulici, na atraktivnoj gradskoj lokaciji. Trenutno se izdaje kao muzički studio, ali se prodaje prazan, spreman za prenamenu prema potrebama novog vlasnika. Prostor je svetao, funkcionalan i pogodan za izdavanje, kako za stanovanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 205.000 €, 69,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa pribli��no iste kvadrature, poseduje ��ajnu kuhinju i toalet, pogodan za razli��ite namene. Uknji��en. Agencijska provizija za kupca se pla��a u iznosu od 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat PR/, NOVOGRADNJA ID oglasa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 108,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan salonski stan u samom centru, starom jezgru grada u pešačkoj zoni. Stan se nalazi na I spratu sa potkrovljem.Stan ima odvojen ulaz i veliku terasu, kao i parking u dvorištu.Stan je petosoban sa tri kupatila, kuhinjom i trpezarijom.Visina je u donjem delu sprata....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca se plaća u iznosu od 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat PR/, NOVOGRADNJA ID oglasa:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom centru grada, na Terazijama, u neposrednoj blizini Knez Mihailove, Trga Republike, Skupštini Srbije, Trga Nikole Pašića, Zelenog Venca, Balkanske Površina stana je 59 m2, uknjižen je na 50 m2. Stan je u izvornom stanju, dvorišno orjentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 49,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Trnska, 3/4, cg, uknji��en, renoviran-U lepom delu Vra��ara u blizini Kaleni�� pijace, prodaje se dupleks ugovorne povr��ine 46m2. Stan je pogodan za mladi bra��ni par, studente. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 204.200 €, 65,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100562 - U ponudi stan na idealnom mestu na bulevaru - dvorišno orijentisan, izuzetno miran sa pogledom na park i zelenilo. Površine od 65m2 sa dobrim rasporedom, pogodan za život ali i prilagodljiv za poslovni prostor - kancelarije, ordinaciju Čine ga dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.000 €, 60,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na trećem spratu od šest, u dobro održavanoj stambenoj zgradi na Južnom bulevaru. Sastaoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Orijentisan dvorišno, osunčan tokom čitavog dana, pogodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 204.000 €, 203,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor na Bulevaru Nemanjica u blizini Idea supermarketa i OŠ Sveti Sava 113,4m2 i 90m2 potkrovlja . Lokal je pogodan za razne delatnosti. Ima izlaz na dve strane i portale. Prethodna namena je bila riblji restoran. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 204.000 €, 67,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa dva lifta i odlikuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 204.000 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvorišno orijentisan stan površine 62 m² na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, terase sa ostavom, hodnika i kupatila. Raspored je veoma funkcionalan sa maksimalno iskorišćenim prostorom, a deo nameštaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, uknjižen, dvoiposoban stan 80m2 na Limanu 4, 2. sprat, lift, dve terase, dva toaleta. Ispred zgrade parking, ima topla protočna voda. Preko puta zgrade Lidl, blizu Ribarsko ostrvo. Pogodan za izdavanje kao i za stanovanje. Kontakt 065/385-8883 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 211.000 €, 79,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 1099914... UKNJIŽEN trosoban stan na Limanu 3, bez tereta i opterećenja, pogodan za kupovinu putem kredita.. Klasičnog lepog rasporeda, dva mokra čvora. Šesti sprat u zgradi sa osam spratova, terasa, lift. Kontakt Ljiljana 061-319-5394 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 1063066... UKNJIŽEN trosoban stan na Limanu 3, bez tereta i opterećenja, pogodan za kupovinu putem kredita.+++ Klasičnog lepog rasporeda. Šesti sprat u zgradi sa osam spratova, terasa, lift. Kontakt Kontakt Ljiljana 061-319-5394 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 203.730 €, 86,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan odličnog rasporeda u centru grada , renoviran kvalitetnim materijalima. Pogodan za stanovanje kao i za kancelarije i ordinacije. Uknjižena nekretnina. Naša preporuka ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 203.430 €, 79,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan u strogom centru Novog Sada. Nalazi se na svega par minuta laganog hoda od šetačke zone, Dunavskog parka, Spensa, glavne pošte.. Stan poseduje dve prostrane spavaće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, dva mokra čvora, kao i široki hodnik sa ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 202.700 €, 99,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov multifunkcijski lokal u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Sunnyville u Višnjičkoj banji, sam lokal nije u potpunosti sređen kako bi se uredio po vollji i potrebama budućeg kupca. Prostor se nalazi u vrlo kvalitetnoj zgradi, odlično je pozicioniran, poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 65, 202.279 €, 56,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna investicija, lokal u prizemlju sa velikim izlozima i pripadajućim otvorenim delom ispred lokala. Pogodan je za sve delatnosti. Nalazi se u stambeno-poslovnom kompleksu Savada 2, na najtraženijoj lokaciji Novog Beograda. Lokacija je sa velikom frekvencijom prolaznika. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 202.000 €, 92,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja troiposoban stan na prodaju na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda do centra grada. Prodaje se stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad – jedinstvena prilika! Na prodaju stan....