• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura pogodan - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan

  • Za upit "do 210000 eura pogodan" pronađeno 6 040 nekretnina - prosečna cena 1.549 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 168.000 €
02.02.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 190.000 €
15.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan lokal na odličnoj lokaciji u samom centru grada, sa direktnim ulazom sa ulice. Prostor je organizovan na dva nivoa, sa visinom plafona od 3m i velikim izlogom duž cele širine lokala, što obezbeđuje izuzetnu vidljivost i idealne uslove za prezentaciju proizvoda ili brenda.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 170.000 €, 3401,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana je izgradnja gradske magistrale-obilaznice koja parcelu povezuje sa auto-putem. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini Šumadija sajma,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 220.000 €
05.12.2025 - 200.000 €
04.01.2026 - 190.000 €
19.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran, jednoiposoban stan od 33 m² u najlešem delu ulice Cara Dušana na Dorćolu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta i gleda na mirno dvorište okruženo zelenilom. Zgrada je uredna i održavana, a ulaz čist i obezbeđen. Lokacija pruža savršen balans....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ZLatiboru, na samo 600 m od centra, prodajemo novoizgradjeni poslovni prostor, povrsine 74m2. Prodaje se sa garazom povrsine 24m2. Ukupna povrsina prostora sa garazom je 98m2. Izdata upotrebna dozvola. Lokal je uknjizen. Prostor poseduje toalet, kompletno je sredjen, izdaje se....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 160.000 € na 170.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 282,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2022 - 200.000 €
08.07.2022 - 190.000 €
23.09.2022 - 170.000 €
16.11.2022 - 155.000 €
29.03.2023 - 135.000 €
29.03.2024 - 110.000 €
22.05.2024 - 150.000 €
22.09.2024 - 170.000 €
19.09.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuca u Starčevu, u gradskom naselju grada Panceva, nadomak Beograda. Ukupna površina kuce je 282 m2, na 4,82 ari placa. Kuca se sastoji od dva podruma ukupne površine 60m2, prizemlja i prvog spata koji čine dve odvojene stambene jedinice i tavanskog prostora koji se moze preurediti....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar 3, 170.000 €, 134,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

2 kuće na atraktivnoj lokaciji, pogodno za investitore. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano