• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2" pronađeno 14 139 nekretnina - prosečna cena 2.303 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 123.210 €, 60,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam jednu od izuzetno kvalitetnih izgradnji u Novom Sadu! Sve je urađeno po svetskim standardima: italijanska keramika, Rehau stolarija, vrhunski kvalitet izgradnje i opreme. Ukoliko tražite kvalitetnu nekretninu za vašu porodicu, ovo je sigurno najbolji odnos cene i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi u zgradi koja je uvučena od same saobraćajnice, što garantuje mir, tišinu i potpuni komfor, bez buke. Stan je zapadno orijentisan i odiše svetlošću tokom....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen pametno. Stan u kojem se iz hodnika ulazi u svaku prostoriju – bez gubitka prostora, bez kompromisa. Lokacija: Širi centar grada, kod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.890 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LUX RENOVIRAN TROSOBAN STAN ULICA GAGARINOVA SPRAT 4 IMA LIFT 60m2 CENA 167890eur NOVA KUHINJA SA UGRADNIM UREDJAJIMA ULAZI U CENU KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 185.900 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1102308 . Cena 186.000e + 3% agencijska provizija. Oglašavamo prodaju prelepog stana koji se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Enterijer je funkcionalno organizovan, a stan se prodaje sa kompletnim nameštajem....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 60m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u naselju Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.730 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan dobrog rasporeda u lepoj mirnoj ulici. Urbana vila sa malim brojem stanova, idealno za porodični život. Dobar kvalitet gradnje i opreme. Završetak radova kraj 2025.g. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3091568, Petrovaradin, Karagača.CENA 150000+ agencijska provizija 3%.Na prodaju moderna vikendica koja osvaja na prvi pogled..Skrivena u prirodi, a opet nadomak svega, ova oaza mira nudi savršen balans privatnosti i uživanja. Sa terase se pruža nestvaran pogled na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.000 €, 60,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vršačka, Novi Sad, 194000€, 60m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vršačka, Novi Sad Vršačka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 121.000 €, 60,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam uknjiženu novogradnju na Ledinama sa različitim strukturama stanova od garsonjere do trosobnog stana. Zgrada je izgrađena na uglu dve ulice,ima predivan pogled . Stanovi su su svetli sa lepim terasama.Zgrada se nalazi na oko 200m od glavne Vojvođanske ulice ,a ima....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 87.000 €, 60,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnju u strogom centru grada. Stan poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatilo i terasu. Grejanje je na gas (sopstveni kotao), kvalitetna PVC stolarija, lift, podna obloga tarket. Odlična investicija za život ili rentiranje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep stan u najlepšoj zgradi u naselju, u neposrednoj blizini školskog dvorišta. Stan poseduje oko 60m2 korisne površine a uknjižen je na 45m2 i prodaje se namešten. Veoma miran kraj sa dosta zelenih površina. Poseduje i podrumski prostor. Ulaz je izuzetno održavan. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 60,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

BEZDAN - Imanje sa plastenicima na parceli od 13.857 m2 Na prelepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ODMOR I UŽIVANJE, a isto tako i za stanovanje i privređivanje.Potes SIGET-KORLATOŠ, blizu su jezero Korlatoš i Veliki Bački Kanal, prodaje se imanje sa vikend kućom od oko 60 m2, ima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 62.000 €, 60,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Kamenjar. ZA LJUBITELJE DUNAVA! Prodaje se RENOVRANA VIKENDICA, u drugom redu do Dunava. Vikendica je P+I+PK, prizemlje se može koristiti kao letnja kuhinja, radionica ili ostava, prva etaža poseduje kupatilo sa prirodnom vemtilacijom, kuhinju i dnevni boravak, a potkrovlje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 59.000 €, 60,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvosoban stan u centru grada Sombora! -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 4. spratu (nije poslednji sprat) u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 179.220 €, 60,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prestavljamo vam fantastičan dvoiposoban stan na Grbavici, u ulici Danila Kiša, stan je bez ulaganja, uknjižen 1/1. Za više informacija pozvati agenta prodaje. 021/662-0001 .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 213.600 € na 218.051 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 218.051 €, 60,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 213.600 €
10.05.2026 - 218.051 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 9 u izgradnji, površine 60 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu, pružaju svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve udobne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAŽA 17 m2, ISTOK - zaštićen od buke. Dvorišna strana. 2 spavaće sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjižen. Garažno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju kod Lidla. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Izvedene površine je 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan na Crvenom krstu, u ulici Branka Krsmanovića . Stan se nalazi u urednoj zgradi starije gradnje, ali bez lifta. Stan je detaljno renoviran: zamenjene su elektro i vodovodne instalacije, postavljena PVC stolarija, kvalitetna keramika, nova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 191.580 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran trosoban stan površine 60m², smešten u modernom stambenom kompleksu Square Garden, na trećem spratu od šest – dovoljno visoko da izbegnete buku ulice, a dovoljno nisko da lift bude samo bonus. Stan je funkcionalno raspoređen: otvorena kuhinja prirodno se nadovezuje na dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u mirnom delu Mirijeva, na obodu velikog centralnog parka sa sadržajima za šetnju,sport,rekreaciju, igru i zdravo odrastanje dece. Istovremeno, gotovo svi sadržaji neophodni za zadovoljavanje svakodnevnih porodičnih potreba- OŠ Despot Stefan Lazarević, vrtići za decu,....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 115.735 €, 60,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji u Leštanima, na atraktivnoj lokaciji koja pruža idealan balans između mirnog porodičnog života i brze povezanosti sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje, sa pažljivo biranim materijalima i savremenim arhitektonskim rešenjima.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi kod starog hotela Stevan Filipović u naselju Golubac. Pozicionirana je na brdu što je prednost jer su Divčibare podbarne. Pogodna struja vetrova, kao u vazdušnoj banji. Sama na placu sa predivnim pogledom. Udaljena oko 2km od centra Divčibara. U blizini prodavnica Maxi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.000 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglasavamo Prodaju. trosoban stan na Mišeluku kod Covid bolnice– idealan spoj mira i blizine grada Na samo 5 minuta vožnje do Promenade a opet prijatno udaljen od gradske gužve, nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan od 60 m², savršen za parove, porodice ili one koji žele kvalitetan....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir - dvosoban stan površine 60m2 u prizemlju. Stan je renoviran, plin, poseduje dve šupe i ograđeni deo dvorišta. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi vikendica u naselju Trešnja-Sopot ukupne površine 60 m2 i 12,16 ari placa.Kuća se nalazi u neposrednoj blizini jezera. Uknjiženo. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 60,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam modernu stambenu zgradu u izgradnji, koja se nalazi u jednom od najperspektivnijih delova Novog Sada – naselju Adice. Planirani završetak radova je oktobar 2026. godine. Zgrada se gradi uz primenu vrhunskih građevinskih materijala i savremenih standarda, uz poseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan od čak 60m2 i to sa odvojenom kuhinjom. Ovaj prostran i svetao stan prednjači svojim komforom, kvalitetom starije gradnje kao i perfektnoj lokaciji punoj urbanih sardžaja. Ova nekretnina je pravi pogodak kako za komercijalnu upotrebu tako i....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 49.000 € na 53.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 53.000 €
18.03.2026 - 49.000 €
29.04.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, mini kuhinjom ,komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Garaža od 24m2 sa strujom Moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Veterniku sa rokom useljenja jul 2025. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao, izuzetna ušteda. Parking u dvorištu zgrade. PDV za kupce I stana. Za više informacija i gledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan u izgradnji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Dvostrano orjentisan. Rok izgradnje jun 2024. Za sve dodatne informacije pozovite 064/8222-176 Dejan. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003098 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji koji se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe,kupatila i terase. Stan je u postupku uknjiženja, Za više informacije i razgledanje nekretnine pozovite: 065/222 3922,065/883 3443. Agencija Libo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.596 €, 60,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

U objektu u izgradnji, prodaje se odličan dvoiposoban stan koji se sastoji od hodnika, kupatila, dve sobe, kuhinje, dnevnog boravka i terase. Uz stan se prodaje i parking mesto u garaži veličine 14,31m2. Cena parking mesta je 15000 evra. Rok završetka radova 04.2026. Zgrada je zidana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan na top lokaciji! CENTAR 064/822-21-40 Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trećem spratu, ulično orijentisan ka mirnoj ulici.Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prodaje se....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 190.000 €
19.12.2025 - 195.000 €
01.02.2026 - 210.000 €
25.03.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac - Lekino brdo 2.0, 60m2, vpr/3, CG, lift, interfon, internet, KATV, klima, garaža Odlično pozicioniran 2.0 stan ukupne površine 60m2 u stambenoj zgradi visoko kvalitetne gradnje u najlepšem delu Lekinog brda. Stan je funkcionalan, spoj modernog i savremenog načina života,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine komfornih 60m2. Po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 152.660 € na 159.300 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 159.300 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 138.790 €
01.02.2026 - 152.660 €
03.04.2026 - 159.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na lepoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Prodaje se dvoiposoban stan površine 60,34m2 na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo troiposoban stan u dve etaže na Grbavici. Odlično održavan bez ulaganja, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Prodaje se kompletno namešten. Donja etaža poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju koje su fizički odvojene, ostavu, terasu i kupatilo. Gornja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 208.000 €, 60,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji. Bulbuder,Ljubljanska ulica. Blizu skola,vrtici,parkovi. Lux,dvostrano orjentisan. Spavaci blok i kupatilo odvojeni od dnevnog boravka. Od prostorija poseduje: hodnik,lodja,kupatilo,kuhinja,trpezarija,dve spavace sobe i dnevna soba. Posrednička....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 489)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>