• GoHome Professional
do 210000 eura 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210000 eura 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 60 m2

  • Za upit "do 210000 eura 60 m2" pronađeno 14 150 nekretnina - prosečna cena 2.307 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 60m2. Ima 2 etaže. U prizemlju od prostorija ima manji dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo i kuhinju sa trpezarijom u koju se ulazi sa spoljne strane. Potkrovlje je ozidano pre 3 godine, ali nije završeno. Na ulazu se nalazi natkrivena terasa. Kuća....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je lep, izuzetno svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Višnjička Banja, smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje. Stan ima 60m², po strukturi je dvoiposoban i odlikuje se odličnim rasporedom. Sastoji se od prostranog i svetlog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

FUTOG, KUĆA 60M2,PLAC 339M2. Oglašavamo prodaju starije kuće za rušenje Pozovite za više informacija.Agencijska oznaka 3000260 ( Miloš 060/0458-834, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com ) .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov dvoiposoban stan sa parking mestom na Bubnju, novogradnja Stan se nalazi u novoj zgradi na Bubnju, ul Svetislava Trgojevica na IV-spratu sa liftom, povrsine od 60m2 i grejanjem na struju. Izvedene instalacije za klima uredjaj. Na podu je Nemacki tarket 12mm debljine, stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.850 €, 60,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu na Telepu, u mirnoj i prijatnoj ulici, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Lokacija kombinuje tišinu porodičnog kraja sa blizinom svih važnih sadržaja – idealno za one koji žele funkcionalnost, udobnost i sigurnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 214.786 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar grada, 60.08m2, trosoban stan, moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je dvorišno orijentisana i nalazi se iznad lokala u visokom prizemlju zgrade (mezanin) u samom centru Novog Sada.Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj blizini: Pravoslavne crkve,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka stana 1057598, Dvosoban, 60m2, Centar. Oglašavamo prodaju prelopog salonskog stana u samom srcu Novog Sada. Tražena lokacija, ulica mirna i nije prometna. Stan ulično orjentisan, bez ulagaga, prodaje sa nameštajem. U stanu pored centralnog grejanja imate i kaljevu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, uz pogled na lepo ozelenjeno dvorište. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 58.000 €, 60,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U predivnoj prirodi, na samo 700m od centra Barajeva, na prodaju dve kuće na placu od 8 ari. Veća kuća ima 60 kvadrata, a manja 40 kvadrata. Kuće su zidane. Imaju struju i vodu. Nalazi se na glavnom putu.U blizini svih potrebnih sadržaja. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 75198. Agencijska....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pozarevac stan 60 m2, 5.spr, bez lifta CG Tabačnica 78.000 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 60,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, centar, Dvosoban, komforan, renoviran stan, koji se lako može preurediti u 2,5soban. Stan je dvorišno orijentisan, ima sopstveno grejanje, podstanica na struju.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053046 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 169.000 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Matice srpske, Zvezdara, 169000€, 60m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Matice srpske, Zvezdara Matice srpske.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 180.000 € na 168.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne propustite - Krunska Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ponudi je stan, uknjžene površine 47m2, izvedeno stanje je 60m2, što je bilo izvodljivo uraditi na vrlo lep i koristan način. Vrlo funkcionalan kako za komercijalni stambeni ili poslovni prostor. Od prostorija ima ulazni antre,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - dvosoban stan površine 60m2 u prizemlju. Stan je renoviran, plin, poseduje dve šupe i ograđeni deo dvorišta. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bilećka, Voždovac, 215000€, 60m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Bilećka, Voždovac Bilećka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052620, BULEVAR, LUX- DVOSOBAN STAN, 60m2 Na izuzetnoj lokaciji prodaje se LUX dvosoban stan. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina. Fantastičano lep i opuštajući pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.700 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI, NISKE SPRATNOSTI POVRŠINE 59 m2 U ŠIREM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kneginje Ljubice, Medijana, 150000€, 60m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Kneginje Ljubice, Medijana Kneginje Ljubice.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 141.000 €, 60,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan površine 60m² nalazi se u mirnom i zelenilom okruženom delu u blizini Zvezdarske šume. Raspored je funkcionalan i moderan — sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom i izlazom na terasu, master spavaće sobe sa praktičnim walk-in plakarom, dečije sobe, toaleta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 80.000 €, 60,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

F E N O M E N A L N A vikendica, na odličnoj poziciji. Napravljena od prirodnih materijala, SIBIRSKOG KEDERA, sa pogledom na Dunav. Prodaje se kompletno nameštena, sa svim sa slika. Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Krfska ulica. Potpuno sređen dvoiposoban stan u zgradi iz 2023.godine, na visokom prizemlju, visina prvog sprata, površine 60m². Etažno grejanje, klima. Veoma pogodan kako za stanovanje, tako i kao poslovni prostor. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen stan od 55m2, sa terasom ima 60m2. Nalazi se u mirnoj zgradi, na spratu su samo dva stana. Postoji mogućnost kupovine parking mesta ispred zgrade za 10.000 eura. Raspored prostorija: hodnik, kupatilo, ostava, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je vikendica smeštena na atraktivnoj lokaciji na Goču, u neposrednoj blizini skijališta, idealna za ljubitelje prirode i zimskih sportova. Površina vikendice iznosi 45m2, a ispred vikendice nalazi se dodatni popločani deo 15m2, savršen za uživanje na svežem planinskom vazduhu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, mogućnost proširenja, deljiv. Odličan, sređen, komforan stan od 60m2, dvorišno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, održavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 60,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za prodaju poslovni prostor od 60m2 - Podbara u blizini Kosovske ulice. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona: 066 82 92 300, 065 27 27 091, Bulevar Evrope 44, N-Nekretnine, upisan u registar posrednika 1405. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Kostolačka, u blizini Voždovačke crkve i FON-a, dvosoban uknjižen stan od 58m2 (sa terasom 60m2), na prvom od dva sprata besprekorno sređene zgrade, urađena fasada, rekonstruisan krov, interfon, dvorište. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i sunčan i sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/6, TA, podrum, interfon, telefon, klima. Zgrada se nalazi na dobroj lokaciji na Karaburmi, nedaleko od Mirijevskog bulevara. Stan je dvostrano orijentisan, visina do prozora je 2.20m. Ispod stana su stanovi. Stolarija....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 220.000 €
07.11.2025 - 210.000 €
03.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Moderan, uknjižen trosoban stan sa velikom terasom od 7m² i parking mestom. Nalazi se na izuzetno mirnoj i čistoj lokaciji uz Zvezdarsku šumu. Stan je istočno orijentisan, ima dosta svetlosti i lep pogled. Renoviran je, lepo uređen, nema potrebe za ulaganjima i može se kupiti namešten.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala, površine 60 m2. U svom sastavu ima predsoblje, dnevnu sobu (koja je prolazna), spavaću sobu, kuhinju, kupatilo. Postoji još jedna prostorija, za kompetnu adaptaciju, koja ima posebni ulaz. U dvorištu se nalazi pomoćni objekat (garaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.910 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odmah useljiva jednoiposobna nameštena vikendica na mirnom mestu izneđu Kelebijske šume i šume na Makovoj Sedmici . Trofazna struja , klima , peći na čvrsto gorivo , bušeni bunar , termoizolacija , garaža , uredna dokumentacija , dobar komšiluk . Vikendica se prodaje sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.220 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, komforan trosoban stan u novoizgrađenom modernom stambeno-poslovnom objektu. Lokacija: Salajka, između Kisačke i Temerinske ulice, nedaleko od Podbare i centra grada. Ova lokacija je idealna za moderan život sa svim neophodnim sadržajima u blizini. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 184.677 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129728, IV/, u izgradnji. Na prodaju klasičan trosoban stan 59,96m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je izuzetno pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv početkom 2027 godine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Farma, UB, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Seosko domaćinstvo na Ubu, Vrhovine Poljoprivredno zemljište 2.2 ha Kuća kompletno renovirana, nova stolarija, krov i fasada Pomoćni objekti Bunarska tehnička voda Monofazna struja sa mogućstvom prelaska na trofaznu Objekti svi u dobrom stanju, aktivno domaćinstvo Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41510, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan stan na prvom spratu, kompletno namešten. Na prvom spratu. Funkcionalan raspored, komforan stan pun prirodne svetlosti. U ceni i parking mesto. Odlična lokacija, Nova Detelinara, Blizina Sajma, u okolini razni marketi, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija: Prokuplje Kuća: Površina oko 220 m² Dvorište: 555 m² ️ Pomoćni objekat: 60 m² Stara kuća: 37 m² Cena: 67.000 € Prodaje se prostrana porodična kuća koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, zajedno sa svim stvarima koje se nalaze u njoj. Idealna prilika za one koji....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila na prizemlju dok se na potkrovlju nalazi jedna velika prostorija sa terasom koja nije završena tako da možete da je uredite po vašem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. Čine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomoću električnog kotla i klime. Odlična lokacija. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - Etažno, sprat 2/, TERASA, INTERFON ID....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju, Kostolačka - Voždovac (Voždovačka crkva)Na prodaju je prostran, svetao i sunčan dvoiposoban stan površine 60 m2, smešten u Kostolačkoj ulici, u kvalitetnoj starijoj zgradi sa dvorištem, u mirnom i veoma traženom delu Voždovca, u blizini Voždovačke crkve.Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 502)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>