• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2" pronađeno 246 nekretnina - prosečna cena 2.368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 163.900 €, 50,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen lokal 50 m² Lekino brdo, odlična investicija. Uknjižen lokal, 50m2, pr/XI, CG, kuhinja, toalet, veliki izlog. Na prodaju uknjižen lokal od 50 m², na izuzetnoj lokaciji na Lekinom brdu, ugao Gospodara Vučića i Bačvanske ulice. Smešten u prizemlju solitera, sa velikim izlogom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 170.000 €
22.02.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Pravi dvosoban stan uknjižene površine 51m2, na I spratu zgrade iz 60ih godina u Mis Irbijevoj ulici, u mirnijem delu ulice, stotinak metara udaljen od ulaza u TC Beo centar. Ispred zgrade postoji obeležen parking prostor za stanare zgrade. Pogled iz stana je otvoren i definisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan povšine 48m2 koji se nalazi u srcu Lekinog brda, u ulici Todora Dukina, zaklonjen od buke i saobraćaja, a opet u blizini svih neophodnih sadržaja i infrastrukture. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na III spratu i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 169.000 €, 48,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Danteova, 48m2 . 48m2, 2.0, 3/5, EG, klima, terasa, lođa, parking, podrum, interfon, telefon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 168.000 €
02.02.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 190.000 €
15.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Odličan lokal na odličnoj lokaciji u samom centru grada, sa direktnim ulazom sa ulice. Prostor je organizovan na dva nivoa, sa visinom plafona od 3m i velikim izlogom duž cele širine lokala, što obezbeđuje izuzetnu vidljivost i idealne uslove za prezentaciju proizvoda ili brenda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 170.000 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101721 - Cena 170 000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan u blizini Futoške pijace. Po strukturi je 2.5 pretvoren u 3.5, poseduje 60m2, a uknjizen je na 52m2. Sastoji se iz manjeg dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe i kupatila. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 47,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880 *Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Lep Četvorosoban stan 87 m2 na Odličnoj lokacijistan se nalazi na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacije ima Dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,mokri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuetna lokacija, prelepa mirna ulica. Lepa fasada i ulaz zgrade. Stan se nalazi u potkrovlju, kompletno je renoviran i namešten, miran je i svetao. Pogodan za sve namene - za život, investiciono mesečno i dnevno izdavanje. Uknjižen je na 38m2, 8m2 nije uknjiženo, i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponuidmo stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u zgradi starije gradnje, koja je u odličnom i održavanom stanju. Stan se nalazi na prvom spratu i po strukturi je jednosoban, sastoji se od:ulaznog hodnika, odvojene kuhinje, kupatila, velike dnevne prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom iz 2012. godine. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119003, VPR/V, lift, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam funkcionalan stan za kompletno renoviranje (u stanu je zamenjena vanjska stolarija) na fantastičnoj lokaciji. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 180.000 €, 49,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u prizemlju zgrade, ulicno orjentisan. Visina do prozora od trotoara ne prelazi 70 cm. Pogodno za poslovni prostor, kozmeticki salon ili stomatolosku ordinaciju. Za više informacija, pozovite. Agencijska provizija 2% Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 181.560 €, 51,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se dvosoban stan broj u izgradnji, površine 51 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Poslednji stan ove kvadrature u prizemlju, orijentisan ka jugoistoku, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 179.900 € na 183.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 187.700 €
11.07.2025 - 185.000 €
26.10.2025 - 179.900 €
22.02.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 197.000 € na 184.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 184.000 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 197.000 €
27.02.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno opremljen nov stan 46m2 sa pripadajućim parking mestom sa rampom i prelepim pogledom, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Parking mesto je obavezno uz stan po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 184.650 €, 54,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Jedinstvena nekretnina! Novi Sad, Grbavica - lux stan + garaža !!! Prodajemo na atraktivnoj lokaciji stan površine 54m2 . U sklopu stana je i garaža sa rolo vratima. Stan se nalazi na prizemlju, dvorišno orjentisan , tako da pruža mir i sigurnost, zaštićen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 185.000 €, 50,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je jednoiposoban stan uknjižen na 50m2 korisne površine, na odličnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan, dnevna soba i spavaća okrenute ka dvorištu. Zgrada je okružena zelenilom, u blizini se nalaze škola, vrtić, pijaca i prodavnice. Odlična povezanost gradskim prevozom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno zastupanje !!! Jedinstvena nekretnina! Novi Sad, Grbavica - lux stan 54m2 + garaža 13m2 !!! Prodajemo na atraktivnoj lokaciji stan površine 54m2 . U sklopu stana je i garaža sa rolo vratima. Cena garaže je 25000 eura i u sastavu je ukupno izažene cene. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.500 €, 53,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji, na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Dnevnika. Stan je veoma svetao i prijatan za boravak, dvorišno orijentisan, što pruža mir i tišinu uprkos centralnoj gradskoj poziciji. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 191.070 €, 53,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, BULEVAR---Agencijska šifra: 1007924.Prodaje se vrlo funkcionalan, opremljen dvosoban stan (53 m3) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru oslobođenja, na samo nekoliko minuta hoda od pešacke zone. Stan je veoma praktičnog rasporeda, ima zasebnu spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 51,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 51m2, terasa, dva lifta, IV/V, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi, dvosoban stan u novogradnji na Zvezdari. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u blizini Gradske bolnice. Stan se nalazi na četvrtom spratu, istočno orijentisan. Grejanje je centralno sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 194.650 €, 51,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodaje se stan na Bulevaru. Stan se nalazi ublizini Futoške pijace u vrlo lepoj i modernoj zgradi koja je rađena po najvišim standradima. Stan se sastoji od dve etaže, gde donja etaža ima 51m2,a gornja etaža gde se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo ima 30m2 koji nisu uknjiženi.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 53,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan ulični prizemni lokal sa galerijom na izuzetnoj lokaciji u krugu studentskog grada na Limanu 1. Lokal je prvenstveno korišćen u svrhe kafića/restorana i izuzetno je pogodan za takve delatnosti, mada može da posluži i u razne druge svrhe. Njegova lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 196.418 €, 52,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Lokal sa izlogom se nalazi na glavnoj ulici i prostiraće se na dva nivoa, prizemlje će iznositi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KOPAONIK centar, dobro poznata vila na atraktivnoj lokaciji u samom centru Kopaonika, blizu "Konaka" PRODAJEMO apartman od 46m2, sa odvojenom spavacom sobom na drugom spratu, komforan, prostran i pogodan za 5 osoba. Apartman poseduje i svoju skijasnicu, a ispred vile je....

 
 
 
  Kuća, KAC, 200.850 €, 54,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru Kaća, uknjižena 1/1. Iza kuće ogroman plac sa pomoćnim objektom od 60m2, uknjiženim, a ispod kuće nalazi se lokal za izdavanje. Pogodan plac za investitore, lokacija fenomenalna!!! Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 201.880 €, 46,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam veoma lep i funkcionalan jednoiposoban stan, pogodan i kao investicija. Potpuno renoviran i kompleto opremljen sa svim potrebnim aparatima i nameštajem. Stan se nalazi na Keju, u blizini Riblje pijace, Centra, škola, vrtića i marketa. Uknižen 1/1. U cenu je uračunata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 49,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Trnska, 3/4, cg, uknji��en, renoviran-U lepom delu Vra��ara u blizini Kaleni�� pijace, prodaje se dupleks ugovorne povr��ine 46m2. Stan je pogodan za mladi bra��ni par, studente. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 205.000 €, 47,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan renoviran stan u ulici Braće Jerković, 5-soban, u prizemlju zgrade, na najboljoj poziciji u naselju Braće Jerković. Stan je uknjižen na 47 m2, a mereno ima 100 m2, ima video nadzor u stanu, pogodno za stanovanje a i za poslovni prostor. Agencijska provizija 2% Agent:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan stan u novijoj gradnji. U stanu sve sija tako da nema ulaganja. Blizina centra, Promenade. Dvorišna orijentacia, nema buke te je pogodan za miran život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan, površine 47m2, u kompleksu Zemunske kapije, orijentisan ka ulici Cara Dušana. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi iz 2024. godine, na 1. spratu. Ispred zgrade je javni parking, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban osunčan stan kod grčko-kiparskog centra u bloku 23. Južno orijentisan, okrenut prema unutrašnjosti bloka sa otvorenim pogledom prema parku. Stan je po strukturi 1.5 sa mogućnošću drugačijeg rasporeda preuređenjem trpezarijskog dela u dnevni boravak. Površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 212.000 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dalmatinska ulica – živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, bazena, stadiona i sportskih terena. U blizini su brojne prodavnice, butici, renomirani restorani i kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 212.000 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 216.888 €, 48,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja – Bez provizije! 💳 Mogućnost plaćanja na rate!– dinamičan plan otplate do završetka gradnje ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Mogućnost kupovine garažnog mesta 🏢 BW NOVA – Moderan dvosoban stan na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 50,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u centru grada, površine je 50m2 u prizemlju nove stambene zgrade. Visina plafona je 4,5m pa je u tom prostoru moguće formirati galeriju. Uz taj prostor dobija se jednoiposoban stan površine 42m2, koji poseduje dva ulaza, jedan iz galerije pomenutog poslovnog prostora....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-246 (od ukupno 247)

<< <1 2 3 4 5 6> >>