• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2" pronađeno 246 nekretnina - prosečna cena 2.368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 62.500 €, 50,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117293, PR/, izlog, nov, zidani, fasada dobra, parking, poslovna zgrada. Na prodaju je lokal,odlicne povrsine sa iskoriscenim prostorom.Pogodno je i za agenciju,stomatoloska ordinacija,frizerski,kozmeticki salon,butikSta god vam padne na pamet.Ima izlog tako da moze....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 63.300 €, 50,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na petom spratu, u potkrovlju zgrade koja nema lift, u samom centru mesta.Pored zgrade je nova zelena pijaca sa trgom i nizom trgovinskih objekata (maxi, buregdžinica). U neposrednoj blizini su univer, apoteka, ambulanta, manastir Ravanica i niz uslužnih objekata. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.800 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89803, NPR/VII. U ponudi je stan, ili poslovni prostor koji je zbog svoje fenomenalne pozicioniranosti pogodan za raznovrsne delatnosti; za advokatsku kancelariju, zubarsku ordinaciju, računovodstvo. Podovi su u perfektnom stanju, kako parket, tako i postavljene granitne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.900 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvorišni dupleks na sjajnoj lokaciji kod Socijalnog. Uknjižen stan bez tereta, u solidnom stanju, pogodan za život ili izdavanje, a pred svega sjajna investicija, s obzirom na činjenicu da će ceo plac uskoro biti na prodaju za investitora. Za više informacija pozovite! Ag.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep lokal u Bulevaru kralja Aleksandra sa izlogom (u pasažu) u blizini Arhitektonskog fakukteta. Lokal je kompletno renoviran, plocice, kupatilo, rasveta i postavljena je inverter klima tako da su troskovi minimalni. Postoji mogućnost spajanja sa lokalom pored (48m2) pa....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 65.000 €, 52,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor od 52 m2 na dobroj lokaciji kod glavne Autobuske stanice, Železničke stanice, i robne kuće Tri o. Prostor se sastoji iz 2 veće prostorije, jedne male prostorije i toaleta. Poslovni prostor je kompletno renoviran i pogodan je za širok spektar delatnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 66.950 €, 47,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan jednosoban stan, u blizini centa u Veterniku, miran kraj pogodan za porodicu. Uknjizen 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 70.000 €, 48,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan stan na Satelitu. U mirnom delu grada, okružen zelenilom, sa dosta parking mesta. Stan je delimično renoviran, a uz određena ulaganja može biti odličan dvoiposoban. Pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Infrastrukturno jako dobro povezan. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan Beograd na vodi , zgrada Verde. Parking mesto ukljuceno u cenu. Infostan 7000 rsd. Visina plafona 2,7m. Pogodan za poslovne namene , cena u tom slucaju 1500€. Kućni ljubimći nisu dozvoljeni. Na duži vremenski perio. Prostorije : kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 71.400 €, 51,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi Prodaja manjeg lokala u centru Zrenjanina, pogodan za više namena. Lokal je ulični, površine 51 m2, uknjižen, bez tereta, lociran u širem centru Zrenjanina. Za više informacija pozovite tim Mat Real Estate-a. Mlađa Šćekić Mat Real Estate DOO 066 884 11 00 Miloš Janković....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 72.100 €, 46,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE SUTERENSKI STAN NA JAKO DOBROJ LOKACIJI ZA IZDAVANJE STAN IMA 46M2,I SASTOJI SE OD KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM ,SPAVACOM SOBOM ,KUPATILOM I JOS JEDNOM SOBOM KOJA MOZE BITI GARDEROBER JER NEMA PRIRODNU VENTILACIJU. GREJANJE NA STRUJU POGODNO I ZA POSLOVNI PROSTOR.ZA NEKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 72.250 €, 46,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan stan na top lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, velike spavaće sobe, kupatila i garderobera. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini doma zdravlja. Odmah ispred nalaze se dve prodavnice, apoteka.. Pogodan za poslovni prostor. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 74.500 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, kompletno renoviran stan u strogom centru Pančeva. U malom, mirnom dvorištu u kome je još samo jedan stan. U neposrednoj blizini suda i svih ključnih gradskih sadržaja, gradskog parka i pešačke zone. Pogodan za život kao i za poslovni prostor. U stanu ostaje nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 48,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude jednosoban stan u ulici Braće Mihajlović Tripić u Batajnici. Uknjižen stan smešten u Batajnici u blizini Osnovne škole. Sastoji se od 35m2 funkcionalnog prostora i dodatnih 13m2 koji se koristi kao zona za odmor. Stan je pogodan kako za stanovanje tako....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 75.000 €, 48,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 76.700 €, 48,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, neuseljavan poslovni prostor na Adicama u prizemlju manje stambene zgrade, nedaleko od puta N.Sad-Veternik. Uknjiženo kao tri garaže. U okviru prostora je toalet. Pogodan za magacin, kancelarijsko poslovanje, manje radionice i sl. Osim stklenog portala sa ulazom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 77.250 €, 52,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal za prodaju u širem centru , dobra lokacija +++ Agencijska oznaka nekretnine 8091715, Novi Sad, Salajka .Oglašavamo prodaju novijeg i uličnog lokala na uglu dve ulice u širem centru grada ,ukupne korisne površine 52 m2, u dva nivoa,uknjižen u prizemlju 36 m2 i galerija 16 m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 77.500 €, 50,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, površine od 50 kvm, u dobrom stanju, bez grejanja, na šestom spratu, u zgradi sa liftom. Stan se sastoji se od ulaznog predsoblja , dnevne sobe sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, lodje i ostave koja se nalazi u izdvojenom delu spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 77.870 €, 54,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, na minut od Riblje pijace, Dunavskog parka, Keja. Dvorište sa dosta zelenila i mesto za parkiranje. Zbog blizine centra i Riblje pijace pogodan je i za poslovni prostor za mirniju delatnost i za stanovanje. Stan ima dva ulaza. Može zamena za manji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog prostora, sa strukturom 2.5 i nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima ukupno tri sprata. U okviru kompleksa planiran je i bazen koji će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 79.310 €, 48,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na prodaju sa uknjiženih 48 m2, izmereno realnih 50 m2, u veoma kvalitetnim zgradama od fasadne cigle. Stan poseduje klima uređaj, terasu i veoma je pogodan za pregrađivanje i pravljenje rasporeda kakav kupac želi. Zgrada poseduje lift i tehničku zaštitu (video nadzor....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 80.000 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116264, PR/, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan 44m²+5m pripadajuca lođa. Na 15 metara od Smederevskog puta i autobuske stanice. Zavrsetak radova Oktobar 2025. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 84.000 €
21.09.2025 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal površine 46m2 pogodan za različite namene(Trenutno kancelarija) Dobra Lokacija . U procesu legalizacije .

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 81.200 €, 48,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116261, PR/II, francuski balkon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Odlicna nova zgrada na samoj granici Kaluđerice i Leštana. Nedaleko od Apoteka,marketana 10ak metara od Smederevskog puta i autobuske stanice. Zavrsetak....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 54,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Pogodan i kao poslovni prostor. Izuzetno lepa zgrada i ulaz, salonac, kompletno renoviran (stolarija, struja, vodovodne i kanalizacione cevi...), bez ulaganja, ne gleda na Južni bulevar, tih i miran, visina plafona 3,3m, visina prvog sprata. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 82.300 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo lokal na dobroj lokaciji, na Novom naselju. Odmah useljiv! Pogodan za razne vrste delatnosti. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 82.400 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvorišni dupleks na sjajnoj lokaciji kod Socijalnog. Uknjižen stan bez tereta, u solidnom stanju, pogodan za život ili izdavanje, a pred svega sjajna investicija, s obzirom na činjenicu da će ceo plac uskoro biti na prodaju za investitora. (Biro za nekretnine d.o.o., Novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svetao 2,5 stan u Boleču, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan je površine 49 m² i uknjižen je, uz dodatnih 14 m² (terasa i ostava) koji nisu ušli u uknjiženu kvadraturu, ali značajno doprinose komforu i praktičnosti prostora.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen, renoviran i potpuno nov stan površine 46m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji u Borči. Kao dodatnu pogodnost, vlasnik obezbeđuje jedno parking mesto gratis. Osnovne karakteristike: Površina: 46m² Uknjižen i odmah spreman za kupovinu Renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.000 €, 46,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.Agencijska oznaka stana - 1077869 - Odlična investicija, dvosoban stan u strogom centru grada 46m2. Pogodan za izdavanje, kao i za život. Sastoji se iz dve sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje na struju - TA peći. Stan je u izvornom stanju i zahteva ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 91.000 €, 45,16 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 91.770 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1063813 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta od oko 10m2, koji može biti u funkciji terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100661 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. U odnosu na uličnu zgradu je polusuteren, ali je u nivou dela dvorišta kao prizeman stan. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 247)

<< <1 2 3 4 5 6> >>