• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji pogodan 50 m2" pronađeno 249 nekretnina - prosečna cena 2.383 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1063813 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta od oko 10m2, koji može biti u funkciji terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Odlično je pozicioniran, sa dve terase, od kojih jedna sluzi kao ostava. Pogodan je za izdavanje kao i za život. Pozovite nas za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 92.700 €, 51,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, 51m2, povoljan, komforan stan! +++ Agencijska oznaka 1063857. Na prodaju dvosoban stan na Detelinari, 51m2. Odličan raspored, iskorištenost kvadrata, sve sobe prostrane i funkcionalne. Sastoji se iz dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja ima prirodnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 46,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal u Gogoljevoj ulici na Grbavici. Lokal se sastoji od uknjiženih 26m2 prizemlja sa toaletom i čajnom kuhinjom i još 20m2 suterenske etaže koja ne ulazi u uknjiženu kvadraturu i poreski obračun. Lokal je bio pod dugogodišnjim zakupom i u radu. Pogodan je za širok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 92.700 €, 54,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosobni stan na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i 2 terase. Pogodan je za porodicu sa decom jer se u blizini nalaze osnovna škola, vrtić, kao i dečija igrališta. Autobusko stajalište je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 93.000 €, 50,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni duplex stan, u prizemlju kvalitetni zgrade, 50m2 dvorišno orijentisan, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan poseduje na donjoj etaži, dnevni boravak i odvojenu kuhinju. manju sobu, kupatilo, hodnik i na gornjoj etaži se nalazi prostrana spavaća soba. Od parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.500 €, 47,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118857, SUT/III, uknjižen, renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se renoviran, dvosoban stan u suterenu zgrade stare 15ak godina. Pogodan za poslovnu delatnost. Grejanje na struju. Dodatno rađena hidroizolacija. Uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.500 €, 47,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118857, SUT/III, uknjizen, renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se renoviran, dvosoban stan u suterenu zgrade stare 15ak godina. Pogodan za poslovnu delatnost. Grejanje na struju. Dodatno radjena hidroizolacija. Uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima, u savremenoj zgradi moderne arhitekture. Pogodan za....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Strogi centar Sremske Mitrovice. Odmah iza gradske opstine. Izuzetno pogodno za poslovni prostor. Trenutno je stambeni u kome se zivi. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Karaburme, ispod Zvezdarske šume, u delu poznatom i pod nazivom Ćalije, prodaje se dvosoban stan četvorostrane orijentacije. U prizemlju je manje zgrade, korisne površine 54m² na koliko je i uknjižen. Suv, svetao i funkcionalan, na podu laminat, kupatilo i stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju – Karaburma/Mirijevo Ušuškan i prijatan ovaj dvosoban stan nudi savršen balans između privatnosti, tišine i zelenila, i blizine svi potrebnih gradskih sadržaja. Smešten u prizemlju porodične stambene zgrade (Pr+3), sa pripadajućim dvorištem, idealan je izbor za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 47,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan – Grbavica, Centar, 47m² – pogodan i za poslovni prostor Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 47m² u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji – Grbavica, centar Novog Sada. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta Grejanje na struju po potrošnji – ekonomično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 96.254 €, 47,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam dvosoban stan površine 47 kvadrata u suterenu na Grbavici, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je idealan za poslovni prostor zahvaljujući svojoj strukturi, poziciji i odvojenom ulazu. Pogodan je za kancelariju, kozmetički ili frizerski salon, ordinaciju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.850 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan uknjižen 1/1. Renoviran, pogodan za porodicu sa decom, u mirnom delu Detelinare. U ceni ostaje kuhinja i plakar u sobi. Svetao, dobar raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Nema problema sa parkingom, oko zgrade uvek ima mesta. Za više informacije pozovite....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.400 €, 46,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan uknjižen 1/1. Renoviran, pogodan za porodicu sa decom, u mirnom delu Detelinare. Prodaje se delimično namešten. Svetao, dobar raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Nema problema sa parkingom, oko zgrade uvek ima mesta. Za više informacije pozovite nase agente!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 99.500 €, 46,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dvosoban stan na svega nekoliko minuta hoda od centra grada i pešačke zone. Pogodan za život kao i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti. Prizemlje se sastoji od jedinstvene prostorije sa morkrim čvorom, stepenište vodi do sprata koji se sastoji od jedinstvene prostorije....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lokal koji se nalazi na prometnoj lokaciji u centru. Površine je 46m2 i čine ga: prizemlje 23m2 i galerija 23m2. Poseduje mokri čvor, u izvornom je stanju i zahteva renoviranje. Postoji mogućnost parkinga ispred lokala. Zbog svoje strukture i lokacije pogodan je za različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.940 €, 51,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih, a najmirnijih lokacija. Stan je bez ulaganja, rađen sa najkvalitetnijim materijalima, od italijanske keramike u kupatilu i kuhinjskom zidu, PVC stolarija, granitne pločice u kuhinji, dok u kupatilo staje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 103.000 €, 51,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep lokal u dva nivoa. Uknjižen 1/1. Pogodan za više delatnosti. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 103.520 €, 49,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na sjajnoj lokaciji u Beočinu. Pogodan za više delatnosti. Za gledanje i više informacija pozovite naše agente prodaje. Novogradnja, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.150 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 46 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, u mirnom delu Adica. Stan se sastoji od: prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, sa direktnim izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, velikog kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 109.680 €, 49,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116382, VPR/IV, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici u centru Žarkova. Stan se nalazi na visokom prizemlju, ali je zapravo u visini prvog sprata. Velika terasa od 7m2....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforan,moderno namesten stan–apartman površine 49 m², ususkan na prvom spratu novije stambene zgrade, preko puta hotela Vila Opera“.Nalazi se u elitnom delu Vrnjačke Banje (Sunčev breg),u blizini dvorca Belimarković. Samo minut hoda Vas deli od banjskog parka, Promenade,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.700 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Dvoiposoban stan 50 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi u Prizemlju zgrade,dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 25 m2 sa pogledom na Frušku goru......

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 111.250 €, 47,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan na Bulevara Oslobođenja. Pogodan za život ili izdavanje. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003096 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.660 €, 46,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*KUPITE STAN IZ SNOVA*Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Idealan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Prvom Spratu ulične orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117762, V/V, uknjižen. Na prodaju je jedinstven stan u potkrovlju zgrade, smešten na petom spratu, bez lifta, u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj prostrani stan se sastoji od dva nivoa, koji pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Savršeno je pogodan za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117762, V/V, uknjizen. Na prodaju je jedinstven stan u potkrovlju zgrade, smesten na petom spratu, bez lifta, u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj prostrani stan se sastoji od dva nivoa, koji pruzaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Savrseno je pogodan za sve....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 115.000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na 150m od Merkura i 200m od parka na prvom spratu 49m2 uknjizeno plus terase koje nisu usle u kvadraturu pa smim tim stan ima oko 60m2 opremljen starogradnja renoviran,sastoji se od dve spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom i ostavom , dve terase , kupatilo i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi odličan ulični lokal na dva nivoa sa velikim izlogom u prizemlju nove lux zgrade. Prvi nivo ima 21m2, a galerija 26m2. Pogodan za razne delatnosti a može se koristiti i kao stan. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je bez PDV-a. Gročanska, Beograd, Srbija ; Vračar, Crveni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal u veoma kvalitetnoj zgradi, dodatno rađen počev od wc sanitarija, do granit keramike vrhunskog kvaliteta. Halogena rasveta, video nadzor. Svaki milimetar prostora je fantastično iskorišćen. Pogodan za višenamena. Perfektan u svakom pogledu. NAŠA PREPORUKA! POZOVITE NAS....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 118.512 €, 48,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Jagodina - Đure Jakšića lokal, 48m2, prizemlje, TA, interfon, video nadzor Na 10m od Doma zdravlja Jagodina, u ponudi је lokal u TC „Most“. Sastoji se od velike prostorije i mokrog čvora. Lokal poseduje električno brojilo snage 11kw i svoj vodomer. Pogodan je za razne delatnosti.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. Jednoiposoban stan, mereno 43 m2 + 6m2 zastakljena lodja + 9m2 zaseban ozidan podrum. Stan je orijentisan ka parku,jugozapadno.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. Jednoiposoban stan, mereno 43 m2 + 6m2 zastakljena lođa + 9m2 zaseban ozidan podrum.Stan je orijentisan ka parku,jugozapadno.Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 120.000 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

SIFRA: 1052897, NOVI SAD, FUTOSKI PUT JEDNOIPOSOBAN, 49M2 U ponudi je dvosoban stan površine 49m², smešten na trećem spratu od ukupno pet u zgradi redovne spratnosti, u naselju Satelit. Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za život tako i kao investicija za izdavanje.....