• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska 50 m2" pronađeno 1 896 nekretnina - prosečna cena 2.352 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 129.000 €
05.04.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2 + 8m2(ostava), 3/3, GAS, interfon, klima, ostava Izuzetan, funkcionalan i lako adaptibilan u 2.5 stan nalazi se na samo jednu autobusku stanicu od centra Žarkova u mirnom, porodičnom okruženju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska 50 m2'
153.000 €
122.400 €
72.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Mirijevu, 50m2, Direkt od vlasnika, bez agencije i provizije. u ulici Ljubiše Miodragovića, preko puta vrtića Zvončica, 400m od OŠ Pavle Savić. U blizini prevoz, prodavnice, itd. Po strukturi dvosoban, , velika dnevna, spavaća, kupatilo, kuhinja odvojena, hodnik....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ekstra stan u Sremskoj Kamenici u jednoj od najboljih zgrada. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi na Telepu, ulica Sime Matavulja, površine 50m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se potpuno namešten i opremljen tehnikom. Vredno svakog razgledanja. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana Rich. Stan se nalazi u novogradnji iz 2007. godine, kompletno uknjižen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. ???? Raspored i karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 159.650 €, 50,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvoiposobnog stana na odličnoj lokaciji. Stan ima dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasu. Zgrada je sagrađena pre par godina, sav nameštaj je kupljen nov i rađen je po meri. Raspored stana je odličan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savrsen spoj luksuza i lokacije -izdaje se potpuno namešten nedavno renoviran dvosoban stan na samom Trgu slobode . Ovo je nesvakidasnja nekretnina za odabrane koji zele da uIvaju u panoramskom pogledu na grad iz svog komfora. Potreban depozit, Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan na potezu Železničke stanice. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od 6 spratova. Zgrada je održavana,stanari vode računa o održavanju zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji,nadomak Bulevara Oslobođenja,na minut od Zmaj Ognjena Vuka i svega par minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 68.900 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah pored KK Vizura.Jedan od najlepsih delova Zemuna. Luksuzna lokacija. Kvalitetna novogradnja. Pogodan za rentiranje ili stan na dan. dvostrano orjentisan. Od prostorija poseduje hodnik,kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,kupatilo,spavaću sobu i lodju. Posrednička naknada 2% Parking,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.500 €, 50,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 114.471 €, 50,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 49,77m2. Po strukturi je dvosoban. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. U ponudi ista i slična kvadratura na različitim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.500 €, 50,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvosoban stan na odličnoj lokaciji ! Stan poseduje spavacu sobu, dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i ostavu.Svetao stan sa odličnim rasporedom. Lokacija na Detelinari omogućava odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima – prodavnicama, javnim prevozom, kafićima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep dvorišni stan na jednom od najlepših delova Telepa. Dvorišni stan se nalazi u neposrednoj blizini pijace martketa, Bulevara... Nekretnina je uknjižena. Uz nekretninu se dobija i dvorište nekih cca 70m2. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.050 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan komforan stan u centru Sremske Kamenice, podno grejanje, vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Uknjižen 1/1. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 50,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje. Dvosoban useljiv uknjižen stan po isplati odmah useljiv. U ceni stana kuhinjski elementi. Kosine ne remete funkcionalnost stana. Izuzetno svetao-bez ulaganja. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL", veliki parking ispred zgrade, gde se uvek možete parkirati.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 99.100 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji, idealni za porodičan život ili investiciju, na odličnoj lokaciji na granici Adica, Telepa i Kamenjara, u mirnom i prirodnom okruženju. U ponudi su dva tipa stanova: - **Dvosobni stanovi** od 44-45 m², - **Dvoiposobni stanovi** od 49-51 m². Stanovi su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tri dvosobna stana u istom ulazu 48m 50m 51m Telep useljivo NOVO Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 168.110 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.060 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 50 m2.Stan se prodaje namešten.Ekonomičan sistem grejanja. .Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Manji objekat u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Odlična komunikacija sa stanom. Vredi pogledati. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.250 €, 50,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji od renomiranog investitora sa dugogodisnjim iskustvom u gradnji stambenih zgrada. Visok nivo opreme i materijala koji se koriste za izgradnju. Uredna dokumentacija. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Parking i garazna mesta u ponudi. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 92.300 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljamo fenomenalan komforan dvosoban stan koji može biti dvoiposoban uz malo ulaganja. Pre par godina je renoviran, PVC sigurnosna ulazna vrata, laminat u kuhinji. Na četvrtom spratu se nalazi stan, nema kosina, potrebna su higijenska ulaganja ili ako želite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.220 €, 50,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam extra komplex urbanih vila na vrlo traženoj lokaciji. Blizina Bulevara, pošte, marketa, autobuskih stajališta, urgentnog centra. Zgrada radjena od vrhunskog materijala i opreme. Svi stanovi opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama, ugradjeni elektronski podizači....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.050 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj divni dvosoban stan od 50 kvadratnih metara u Sremskoj Kamenici je savršen izbor za one koji traže moderan i komforan dom. Nalazi se u novoj zgradi na drugom spratu i poseduje sve što vam je potrebno za ugodan život. Stan je veoma svetao i prozračan, što stvara osećaj prostranosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan na traženoj lokaciji! Stan se nalazi u blizini Bulevara ali ipak u mirnom delu, okružen zelenilom i sa dosta parking mesta u okolini. Delimično je renoviran i nisu potrebna veća ulaganja. Uknjižen je na 50m2 ali u prirodi ima 57m2 zbog toga što je terasa....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac površine 370m2 sa kućom za rušenje.Površina kuće u osnovi je 50m2.Kuća ima struju i vodu.Plac izlazi na dve asfaltne ulice. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo deo naše ponude. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.960 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, na Staroj Detelinari. Lokacija koja ima sve karakteristike koje idu u korist humanog načina života. Park sa visokim drvećem, marketi u prizemlju, lepo povezana sa celim gradom, dečja igrališta u neposrednoj okolini. Parkinga ima dovoljno za sve stanare. Zgrada građena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini pošte i tri solitera. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično stanovanje. Površina je 50m2, prizemna, na polovini placa, 163m2 od 327m2 ukupno. Grejanje na struju. U funkciji je trosobnog stana. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijh lokacija u gradu. Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi. Moguće gledanje nekretnine u periodu od 9-21h. Za više informacija pozovite. s25 ŠIFRA: 547517 KONTAKT: 0648222153 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u centru Zlatibora, u naselju Rujno Na samo 5min hoda od jezera i trga u neposrednoj blizini skijalitša Obudojevica, Gold gondole i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor. Stan se nalazi na 1. spratu u manjoj zgradi sa 2 sprata. Ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.850 €, 50,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u lepom i mirnom kraju sa dosta zelenila i parking mesta. Lako se može preurediti u dvoiposoban. Uknjižen 1/1, može kredit. Za više informacija i razgledanje , pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.600 €, 50,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma dobro organizovan dvosoban stan, na lepoj lokaciji, bez trunke ulaganja. U cenu ostaje ugradna kuhinja, za ostali nameštaj dogovor. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.720 €, 50,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 165.430 €, 50,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom februar 2026. godine. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 74.160 €, 50,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na Petrovaradinu, odličan dvosoban stan. Stan se nalazi blizu autobuske stanice, prodavnice, pekare, mesare. Za više informacija o nekretrnini kontaktirajte naše agente prodaje... Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 148.500 €, 50,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan 50 m² na Avijatičarskom naselju, Novi Sad. Stan je kompletno renoviran pre par godina — sve sekundarne instalacije, keramika i sanitarije u odličnom stanju, useljiv odmah bez dodatnih ulaganja. U cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja po meri, izrađeni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 598)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>